راه اندازی جدید - کسب و کار

راه اندازی جدید

راه اندازی جدید

راه اندازی جدید

New startup

تیم خود را بسازید یا یک شرکت نرم افزاری توسعه نرم افزاری را استخدام کنید؟

راه اندازی یک سرمایه گذاری کارآفرینی است که به طور معمول یک کسب و کار تازه در حال ظهور و رشد سریع است که با هدف ایجاد نیازهای بازار در حال توسعه یا ارائه یک محصول، فرایند یا خدمات نوآورانه است.

ایجاد یک راه اندازی جدید کمی دشوار است، زیرا ابتدا باید مطمئن شوید که راه اندازی شما ارزش در شرایط نوآوری، کیفیت و راحتی مصرف کننده را دارد، حتی اگر مقدار کمی از پول داشته باشید.

چرا راه اندازی شما نیاز به ارزیابی بازاریابی ورودی است

طبق گفته بلومبرگ، 8 از 10 کارآفرینانی که در 18 ماه اول شروع به کار می کنند، شکست می خورند و این بدان معنی است که 80 درصد از کارهای ناپدید شده شروع به کار کرده و سوزانده می شوند. این خیلی ناراحت کننده است

اگر شما نمی خواهید شروع به شکست کنید، اولین چیزی که باید انجام دهید این است که تعادل کامل یک تیم را پیدا کنید. اما قبل از این، شما باید پاسخ این سوال را پیدا کنید که آیا میخواهید تیم خود را بسازید یا میخواهید یک شرکت توسعه نرم افزاری سفارشی را استخدام کنید.ساخت تیم خودتان به معنی استخدام افراد در خانه است. در این رویکرد، تیمی که شما در خانه خود توسعه می دهید، محصول خود را توسعه می دهد.این رویکرد برای یک پروژه درازمدت مناسب است، زیرا تیم داخلی زمان زیادی برای توسعه یک محصول دارد.اما، هنگامی که محصول خود را توسعه می دهید، یک چیز را به یاد داشته باشید، ابتدا باید بدانید که چه کاری انجام می دهید و چگونه تیم خود را مدیریت خواهید کرد.

هنگامی که شما باید در خانه توسعه را در نظر بگیرید

1. هنگامی که تیم را تجربه کردید، اطمینان حاصل کنید که این کار اشتباه نخواهد کرد.

2. هنگامی که وقت کافی برای پیدا کردن استعدادهای مناسب دارید که برای کار با شما اختصاص داده شده اند.

3. اگر می دانید چندین ویژگی که می خواهید در مدت زمان مشخصی ارائه دهید، می توانید برای توسعه در خانه برنامه ریزی کنید.

مزایای ساخت تیم خود:

چشم انداز مشترک:استخدام یک توسعه دهنده تمام وقت به معنی استخدام افرادی است که واقعا به چشم انداز شما درباره ساختن چیزی که زندگی مردم را تغییر می دهد اعتقاد دارد و آنها هر کاری که لازم است انجام می دهند.آنها بسیار متعهد تر از توسعه دهندگان خارجی هستند که اولویت اصلی آنها تنها حفظ پایگاه مشتری است. آنها درباره دید شما اهمیتی نمی دهند. تنها چیزی که مراقب توسعه دهندگان است، پول است.استخدام یک توسعه دهنده در خانه درست مثل استخدام کسی است که در فرهنگ شما زندگی می کند و تنفس می کند.یک سازنده داخلی کسی است که در همان دفتر،درهمان جلسه ، اهداف و چالش های کسب و کار شما را درک می کند و یک محصول را ایجاد می کند که برای کاربر نهایی مناسب تر است.علاوه بر این، آنها به راحتی با سایر ادارات ارتباط برقرار می کنند، درک می کنند که چطور چیزها حرکت می کنند و با چابکی واکنش نشان می دهند و شانس دستیابی به اهداف تجاری را افزایش می دهند.

شما می خواهید کسی همیشه برای شما باشد و به شما در همه چیز کمک کند.

استخدام یک توسعه دهنده درست مثل کسی است که در خانه کار می کند، در کنار شما ایستاده و می داند چه اتفاقی می افتد و می تواند به راحتی تغییر کند.

توسعه دهنده داخلی شما چالش هایی که کسب و کار در دیگر مناطق مانند فروش و بازاریابی با آن مواجه است را می داند و می تواند راه حل های بالقوه ای برای آن ارائه دهد.مسئله مهمی که بسیاری از دست اندرکاران با ان مواجه هستند کنترل کیفیت برنامه است. فکر می کنید، اگر آنها کار خود را خارج از کنترل انجام دهند، چگونه می توانید برر کل عملکرد کنترل کنید.بنابراین، باید یک نفر را برای انجام یک پروژه آزمایشی استخدام کنند تا ببینند آیا مناسب هستند یا خیر.استخدام یک توسعه دهنده فنی در خانه به شما در کنترل کیفیت نرم افزار کمک می کند زیرا آنها در مورد محصول خود از ابتدا تا انتها می دانند و آن کسی است که از محصول شما بیشتر از شما می خواهد.

معایب ساخت تیم داخلی :

عدم تخصص حرفه ای:اگر شما در حال برنامه ریزی برای توسعه نرم افزار اساسی هستید، احتمالا این مسئله نخواهد بود، اما اگر شما قصد دارید نرم افزار پیچیده را توسعه دهید، تیم شما از توسعه درون سازمانی ممكن است فاقد دانش فكری در اداره كل كار باشد.با این حال، اگر شما می خواهید یک نرم افزار پیچیده را توسعه دهید، کمبود دانش تیم شما باعث می شود که شما یک نرمافزار ناکارآمد ایجاد کنید.

عدم مقیاس پذیری:همانطور که می دانید تکنولوژی به طور مداوم در حال پیشرفت است و مهم است که شما در حال توسعه نرم افزار در خانه هستید نرم افزار خود را به سرعت با توجه به نیاز در حال تغییر کسب و کار شما تغییر دهید.اگر آن را با توجه به نیازهای تغییر همگام نسازید، احتمال وجود دارد که نرم افزارهای توسعه یافته شما در مدت کوتاهی از بین برود و این نیز می تواند شما را مجبور به صرف هزینه بیشتر در ارتقاء و یا توسعه نرم افزار جدید کن که می تواند برای تیم داخلی شما مشکل باشد.

هزینه بری :این یکی از مهمترین مشکلات در هنگام راه اندازی نرم افزار جدید است زیرا پیدا کردن افراد مناسب و آموزش آنها می تواند هزینه بر باشد و همانطور که می دانید آموزش هرگز متوقف نمی شود، شما باید به طور مداوم مهارت کارمند خود را به روز کنید تا بتوانید با آخرین روند و مهارت ها به روز باشید.اگر مهارت کارکنان شما در تقاضا باشد، پس باید به کارمندان خود تری بی بیشتر بپردازید تا آنها را در شرکت خود حفظ کنید.بنابراین، اگر شما در حال برنامه ریزی برای توسعه در خانه هستید، باید پول کافی در جیب خود داشته باشید تا کارها برای شما آسان شود.

زمان بری:بله، شما این حق را شنیدید زیرا شما نمیتوانید شخص دیگری را استخدام کنید که مجموعه مهارت آن برای کسب و کار شما مناسب نیست؛ شما باید فرد مناسب را پیدا کنید و در این دنیای رقابتی، تقاضای برای استعداد خوب بسیار زیاد است که یافتن آنها می تواند کمی وقت گیر باشد.

منظور از طریق استخدام یک شرکت توسعه نرم افزار سفارشی

استخدام یک شرکت توسعه نرم افزار سفارشی یعنی استخدام شخص از خارج برای مدیریت بخش خاصی از کار است.این استراتژی کسب و کار است که از طریق مذاکره قرارداد های با یک فروشنده که بر مسئولیت فرآیند تولید، مدیریت مردم، کیفیت، خدمات مشتری و مدیریت کلیدی دارایی عمل می کند، انجام می شود.

به یاد داشته باشید رویکرد به طور کلی برای یک پروژه کوتاه مدت گران تر است .

هنگامی که باید برون سپاری کرد

1. هنگامی که کارکنان شما مهارت خاصی برای تکمیل یک کار خاص ندارند.

2. هنگامی که بودجه شما محدود است، می توانید به برون سپاری فکر کنید زیرا هزینه های عملیاتی خود را کاهش می دهد و سود خود را افزایش می دهد.

3. هنگامی که شما می خواهید محصول خود را در بازار عرضه سریع تر از رقیب خود وارد کنید.

مزایای برون سپاری:

هزینه های نیروی کار:اکثر راه اندازی کنندگان به داشتن کار ارزان تر فکر می کنند که برون سپاری به عنوان یک گزینه قابل قبول است. این فرمول ساده است که برای پرداخت بیشتر، اگر بتوانید فرد دیگری را از کشور دیگری ترتیب دهید تا کار مشابهی را با کمترین هزینه انجام دهد.به گفته تحلیلگران صنعت در Gartner، 80 درصد از شرکت ها به عنوان دلیل اصلی برون سپاری، کاهش هزینه را عنوان می کنند.به عنوان راه اندازی، شما به سادگی می خواهید سود ناخالص خود را افزایش دهید و این تنها زمانی ممکن است که شما پول خود را در هزینه های کار و هزینه های عملیاتی صرفه جویی کنید.

استخدام ویژه پروژه:اینکه یک متخصص را در توسعه نرم افزاری بدون پیگیری بلند مدت پیدا کنید کار سانی نیست مگر اینکه پول زیادی در جیب داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید.اما اگر شما به اندازه کافی پول برای استخدام کسی ندارید، پس برون سپاری پروژه خاص گزینه معتبر است، زیرا قادر به آوردن یک متخصص بر اساس پروژه بدون استخدام طولانی مدت است.

شرکت های برونسپاری افرادی را با مجموعه های مهارت های مختلف ارائه می دهند که به شما امکان می دهد تا آنچه را که برای یک دوره زمانی مشخص نیاز دارید را به دست آورید. فقط یک استعداد استثنایی را در اختیار شما قرار می دهد که در آن شما می توانید افرادی از مجموعه مهارت های مختلف را پیدا کنید، که با هزینه کترری برای شما محیا شده است.

بدون توجه به دفتر:ااین ممکن است کمی دور از ذهن باشد باشد، اما بسیاری از محیط های دفتر، انحراف زیادی برای توسعه دهندگان ایجاد می کند .با این حواس پرتی در یک محیط اداری، توسعه دهنده معمولا غیرممکن است که پروژه را به موقع تحویل دهد. این معمولا به معنی است که توسعه دهنده نیازبه کاراضافی برای ارائه محصول در زمان مقرر دارد .

با برون سپاری کار در محلی دیگر، می توانید حواس پرتی را از بین ببرید و زمان سرخوردگی خود را در تبدیل ایده به محصول کاهش دهید.

بهبود کیفیت:برون سپاری کار شما به این معنی است که یک تیم از برنامه نویسان با مهارت بالا، نرم افزار شما را تولید میکند که به معنای محصول بدون مشکل است. برون سپاری، تقریبا تضمین کیفیت نرم افزار را فراهم می کند.

معایب برون سپاری

هزینه های پشتیبانی و نگهداری بالا:برون سپاری می تواند هزینه های بالای پشتیبانی و نگهداری را افزایش دهد. ممکن است یک دوره انتظار برای حمایت وجود داشته باشد، و شما ممکن است مجبور شوید از طریق حلقه ها برای رسیدن به یک تکنسین، پرش کنید. این می تواند زمان هزینه و عملیات آهسته را به پایان برساند.

ریسک کیفیت:کیفیت محصول در معرض خطر است، زیرا شما نمی توانید مطمئن باشید دقیقا چه چیزی را در پایان کسب خواهید کرد. و دلیل آن کمبود دانش حرفه ای است.چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که کد نوشته شده برای محصول شما با کیفیت بالا است؟ چگونه می توان توسعه دهندگان را در سایت های برون سپاری که پرتفوی خود را فهرست می کنند، قضاوت کرد؟ریسک کیفیت مسئله مهمی است که شما با برون سپاری خواهید داشت .

مشکل همکاری:توسعه نرم افزار یک فرایند همکاری است و اگر شما برون سپاری کار خود را انجام دهید، همکاری با توسعه دهنده خارج ازدفتر می تواند یک مشکل باشد، زیرا شما واقعا نمی توانید توسعه دهندگان خارج از کشور را درک کنید که از شما چه چیزی درخواست می کنند، زیرا آنها از یک زمینه متفاوت برخوردارند.به همین دلیل همکاری با کارکنان مختلف خارجی می تواند مشکل بزرگی باشد .

چالش های منطقه ای:داشتن یک توسعه دهنده در منطقه زمانی مختلف موجب ایجاد مشکلات می شود زیرا شما بعنوان مثال باید نصف شب برای برقراری تماس تلفنی با یک تیم توسعه دهنده بیدار شوید، زمانی که احتمالا تایم کاری آنها نیست.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است