هک T-Mobile - گوشی های هوشمند

هک T-Mobile

هک T-Mobile

هک T-Mobile

Hacked T-Mobile

هک T-Mobile ممکن است اطلاعاتی را از 2 میلیون مشتری به نمایش گذاشته باشد

T-Mobile می گوید که ممکن است کلمه عبور نیز دسترسی داشته باشد، البته فقط در فرم رمزگذاری شده.

T-Mobile نشان داده است که هکرها ممکن است اطلاعات شخصی برخی از مشتریان خود را به سرقت برده اند.

این نفوذ در روز دوشنبه صورت گرفت و برخی از اطلاعات مشتریان "ممکن است در معرض" قرار بگیرند، قبل از اینکه تیم امنیتی سایبر سرویسگیرنده دسترسی به آنها را قطع کند و نقض اجرای قانون را گزارش کند.

یک نماینده شرکت به مادربورد می گوید حدود 3 درصد از 77 میلیون مشتری T-Mobile - بیش از 2 میلیون نفر - ممکن است تحت تاثیر قرار گرفته باشند. این افراد از طریق پیام متنی مطلع می شوند.

نقض اطلاعات شامل نامهای مشتری، کدهای پستی صورتحساب، شماره تلفن، آدرس ایمیل، شماره حساب و نوع حساب (پیش پرداخت یا پس از پرداخت) بود. ابتدا این شرکت گفت که شماره کارت اعتباری، شماره امنیت اجتماعی و کلمه عبور دسترسی نداشتند.

با این حال، یک نماینده T-Mobile بعدا به CNET و مادربرد توضیح داد که "رمزهای عبور " در معرض هک قرار گرفته است.

این شرکت می گوید که هکرها در واقع نمی توانستند آنها را بخوانند به آن دلیل که رمزگذاری شده اند - اما مادربرد می گوید که محققان امنیتی معتقدند T-Mobile از الگوریتم MD5 برای محافظت از آنها استفاده می کند، یک طرح حفاظت ی قدیمی از سال 2012

T-Mobile تایید نمی کند که آیا از MD5 استفاده کرد.

سایت ZDNet، شرکت همچنین اعلام کرد هکرها "بین المللی" هستند.

این شرکت اخیرا تلاش کرده است تا رویکرد خود را در زمینه خدمات مشتری، با راه اندازی مراکز مراقبتی در سراسر کشور، با هدف ارائه خدمات اختصاصی تر، به کار گیرد و متعهد به ساختن یک شبکه 5G درسراسر کشور تا سال 2020 شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است