پوشه های مهم کامپیوتر را با OneDrive همگام کنید - تکنولوژی

پوشه های مهم کامپیوتر را با OneDrive همگام کنید

پوشه های مهم کامپیوتر را با OneDrive همگام کنید

پوشه های مهم کامپیوتر را با OneDrive همگام کنید

Synchronize important computer folders with OneDrive

اپل به شما اجازه همگام سازی پوشه ها در مک خود را با iCloud Drive را میدهد و در حال حاضر با مایکروسافت میتوان این راحتی و حفاظت را از طریق سرویس ابری OneDrive خود اضافه کرد. با ویندوز 10 (100 دلار در Amazon.com)، شما هم اکنون می توانید پوشه های دسک تاپ، اسناد و عکس خود را با OneDrive همگام سازی کنید، که نه تنها باعث می شود محتویات پوشه های مورد نظر به راحتی از هر دستگاه متصل به اینترنت قابل دسترسی باشد، بلکه یک لایه حفاظت را اضافه می کند. این همگام سازی پوشه برای همه حساب های OneDrive شخصی، کار و مدرسه در دسترس است.

همگام سازی پوشه OneDrive را تنظیم کنید

برای شروع پوشه های همگام سازی با OneDrive، باید برای OneDrive تنظیمات خود را دریافت کنید. دو راه برای انجام این کار وجود دارد:

1. با کلیک بر روی نماد ابرهای OneDrive در سینی سیستم، روی بیشتر کلیک کنید و سپس روی تنظیمات کلیک کنید.

2. اگر از ویژگی های Files On Demand OneDrive استفاده می کنید، می توانید File Explorer را باز کنید، OneDrive را راست کلیک کرده و تنظیمات را انتخاب کنیدو

با پنجره تنظیمات OneDrive باز، روی زبانه ذخیره خودکار کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Update folders کلیک کنید. این پنجره دیگری را نشان می دهد که نشان می دهد پوشه Desktop، Pictures و Documents شما همگام سازی می شوند. برای توقف همگام سازی هر یک از سهم، می توانید بر روی توقف توقف کلیک کنید.

با توجه به مایکروسافت، فایل های Outlook PST و فایل های OneNote با OneDrive هماهنگ نمی شوند. همچنین OneDrive نمی تواند فایل های بزرگتر از 20 گیگابایت را همگام کند.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است