مربی Google دستیار هوش مصنوعی - تکنولوژی

مربی Google دستیار هوش مصنوعی

مربی Google دستیار هوش مصنوعی

مربی Google دستیار هوش مصنوعی

Google Coach Assistant Assistant Ai

مربی Google دستیار هوش مصنوعی باشد که به شما کمک کند با ساعت Wear OS خود سازگار شوید

به نظر نمی رسد که Google Fit به اندازه کافی دوست داشتنی تر از گوگل در Watch Wear OS باشد، به همین دلیل شرکت عنوان می کند که این به عنوان دستیار به روزرسانی برای آمادگی جسمانی است که با AI هماهنگ است.

یک نکته جدید از منابع آندروید ادعا می کند نسخه به روز شده ممکن است به نام گوگل مربی نامگذاری شود - این نام می تواند قبل از راه اندازی تغییر کند - و آن را برای استفاده از قابلیت های AI شرکت برای مشاوره برای کاربران فردی تنظیم کند.

به عنوان مثال، Google Coach قادر خواهد بود اطلاعات مربوط به تناسب اندام قبلی خود را ارائه دهد وایده های جایگزین را پیشنهاد کند،زمانی که تمرین را از انجام نداده اید یا درطول زمان پیشرفت را برای بازخورد درمورد چگونگی بهبود نشان میدهد.

این مجموعه برای اولین بار برای صاحبان Watch Wear OS عرضه می شود - حتی ممکن است یک نقطه فروش بزرگ برای گوگل پیکسل باشد، اما همچنین به دستگاه های تلفن همراه با ظرفیت محدودتری خواهد رسید.

این فقط برای ورزش کردن نیست - گزارش ادعا می کند قادراست به شما درمورد تغذیه و همچنین توصیه های غذایی و دستورالعمل های غذایی برای شما کمک کند با ارائه یک برنامه غذایی و همچنین یک لیست خرید برای آنچه که شما نیاز دارید.

اگر شما در یک رستوران هستید و گوگل عادت های غذایی خود را می داند، ممکن است شما بتوانید به شما بتوانید برای یک وعده غذایی خاص را متناسب با ژیم غذایی خود سفارش دهید ، بنابراین شما حتی نباید به منو نگاه کنید.

این امر می تواند به خصوص برای افرادی که نیازهای خاص رژیم غذایی دارند مفید باشد.

فکر می کنید ان موجب میشود اطلاعیه های بیش از حد به ساعت و یا تلفن خود دریافت کنید ؟ گوگل این مورد را هم در نظر دارد، بنابراین گزارش می گوید که این ویژگی در یک برنامه به یک ویژگی مکالمه تبدیل می شود، نه با چیزهایی که به مچ دست شما بمباران میشود.

این به احتمال زیاد به این معنی است که شما باید از ویژگی Google Coach برای استفاده بیشتر از آن استفاده کنید. مزایای تکنولوژی هوش مصنوعی می تواند یک سرویس ارائه دهد که بخشی از برنامه تناسب اندام مورد علاقه شما باشد، بخشی از MyFitnessPal و بخشی از توصیه های رستوران های Google در همه جا باشد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است