اعلام جنگ ARM به اینتل برای پردازنده های لپ تاپ - تکنولوژی

اعلام جنگ ARM به اینتل برای پردازنده های لپ تاپ

اعلام جنگ ARM به اینتل برای پردازنده های لپ تاپ

اعلام جنگ ARM به اینتل برای پردازنده های لپ تاپ

Announcing ARM War on Intel for Laptop Processors

ARM اعلام کرد که در یک نقشه راه پردازنده، در یک خبر مطبوعاتی در مورد «تسریع عملکرد لپ تاپ»، اعلام کرد که در یک نقشه راه برای پردازنده جدید را در نظر دارد ، انتظار می رود که بهبود عملکردی 15 درصد در سال قبل تا سال 2020 را به دست آورد.

ARM نیز یک نمودار را به نمایش گذاشت که نشان داد Cortex-A76 که اخیرا آن را نشان می دهد تقریبا با پردازنده ی لپ تاپ هسته ای Core i5-7300U اینتل است و آینده ی جدید Deimos (2019، 7nm process) تراشه های هرکول (2020، 7 نانومتر و 5 نانومتر) به راحتی از سطح عملکرد Core i5 برخوردار خواهند شد.

البته، در این در انتشار اینگونه خبرها زوایای بازاریابی انتظار می رود، اما مشخص است که ARM به سرعت در مسیر درست حرکت می کند، و جزئیات به اشتراک گذاشته شده می تواند مهندسان اینتل را دربازار نوت بوک منجر به نگرانی کند.

پلیرها

ARM اعلام کرد که انتظار می رود که سطح بازی عملکردی بهتری را در برابر پردازنده های لپ تاپ ها در رقابت برآورده کند.

به طور طبیعی، ARM بر این واقعیت تاکید می کند که ما به سرعت به سمت یک جهان 5G حرکت می کنیم، و زمانیکه لپ تاپ های متصل شده همیشه مبتنی بر ARM با Snapdragon SoC ها به طور فزاینده ای بیشتر از عملکرد ، بلکه قدرت بهتر کارایی و عمر باتری طولانی تر، همراه با توانایی به طور بالقوه نوت بوک های سبک تر و سبک تر و 2 اینچی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است