کروم بوک ها به زودی بوت ویندوز 10 می شوند - تکنولوژی

کروم بوک ها به زودی بوت ویندوز 10 می شوند

کروم بوک ها به زودی بوت ویندوز 10 می شوند

کرومبوک ها به زودی بوت ویندوز 10 می شوند

Chromebooks could dual-boot into Windows 10

شواهد زیادی نشان می دهد که گوگل به طور فعال در ارائه پشتیبانی از کروم بوک های دوبعدی Chromebook و نه تنها Pixelbook خود با یک حالت به اصطلاح AltOS که به طور بالقوه اجازه می دهد Chrome OS را در کنار ویندوز 10 نشسته، به کاربران امکان بوت شدن به هر دو را میدهد.

شایعه در مورد AltOS برای اولین بار در ماه آوریل ظاهر شد، و پس از آن کشف کد به Pixelbook گوگل نشان داد که این شرکت در حال آماده سازی لپ تاپ برای تایید رسمی مایکروسافت برای اجرای ویندوز 10 می باشد.

آخرین قطعه ای از حدس و گمان در ماه ژوئن توسط XDA Developers، که در حال حاضر این جزئیات تازه را کشف کرده است، در ماه ژوئن به نمایش گذاشته شده است، شاید مهمترین آن این است که این فقط مربوط به Pixelbook نیست - به نظر می رسد گوگل قصد دارد دو بوت شدن به تعدادی از دستگاه های Chromebook اضافه کند.

بر طبق شواهد جدید، حالت AltOS به نام Campfire خواهد بود - یا حداقل در حال حاضر با نام آن نامگذاری شده است - و بی تردید بلافاصله به یاد بوت کمپ اپل (که اجازه می دهد تا کاربران مک اجرا ویندوز بر روی دستگاه خود ) می اندازد.

یافته های تازه نشان می دهد که بوت دوگانه برای چند کرومبورد قابل دسترسی است. اینکه دقیقا چه تعداد نوتبوک پشتیبانی خواهد شد هنوز مشخص نیست ، اما در ابتدا، احتمالا کاملا محدود به یک مجموعه کوچک از Chromebook های پیشرفته تر (از جمله Pixelbook) می باشد.

سیستم بدون درز

دیگر قطعات جالب شامل این می شود که سیستم کاربر پسند و مطلوب بدون درنگ، بدون نیاز به فعال کردن حالت برنامه نویس یا درخواست کاربران برای به روز رسانی سیستم عامل خود را به صورت دستی (گوگل به روز رسانی به صورت خودکار فشار) انجام میدهد.

شواهد نشان می دهد که شما باید یک Chromebook با حداقل 40 گیگابایت فضای ذخیره سازی داشته باشید تا قادر به دوبار بوت شدن (10 گیگابایت برای سیستم عامل Chrome و بقیه برای ویندوز) باشید. باز هم، این نشان دهنده ی مدل های بالاتر Chromebook که هدف این شرکت هستند.

همچنین می توانیم انتشار Campfire را به زودی و نه بعد از آن ببینیم. توسعه دهندگان XDA معتقدند که تحرک شدید در توسعه می تواند به احتمال برخی از نسخه های نسخه ی نمایشی در اواخر امسال در راه اندازی سخت افزار بزرگ گوگل منجر شود (جایی که ممکن است شاهد پیروی از Pixelbook و معمولا گوشی های جدید پیکسل باشیم).

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است