بازاریابی جوانان - کسب و کار

بازاریابی جوانان

بازاریابی جوانان

 

بازاریابی جوانان

Youth Marketing

بازاریابی جوانان هر گونه تلاش بازاریابی به سوی جوانان است. بسته به سن آنها، این گروه به طور کلی به بخش های کوچکتر تقسیم می شوند، از جمله نوجوانان، دانش آموزان دبیرستانی و جوانان 23 تا 34 ساله. هر بخش بازار دارای محصولات و تبلیغات کمپینی است که به طور خاص برای آنها هدف قرار می گیرد.

این استراتژی تبلیغاتی به هیچ کانال یا تکنیک بازاریابی محدود نمی شود. بازاریابی جوانان در تلویزیون، رادیو، چاپ و ده ها فرم آنلاین انجام می شود. شرکت ها اغلب ورزشکاران افراطی، موسیقیدانان و تیم های ورزشی دبیرستان را به عنوان راهی برای وارد شدن به فرهنگ جوانان ترویج می کنند. صداقت برای جوانان بسیار مهم است - آنها برند هایی را حمایت می کنند که منعکس کننده ارزش ها و سلیقه هایشان باشند.

جوانان چنین مصرف کنندگان ارزشمند را ایجاد می کنند، زیرا بر تصمیم های خرید دوستان و خانواده تاثیر می گذارند. علاوه بر داشتن مصرف کنندگان خود، نوجوانان می توانند در جایی که خانواده هایشان برای تعطیلات، خودرویی که انتخاب می کنند خرید کنند و لباس هایی که دوستانشان می پوشند تأثیر بگذارد.

بازاریابی برای جوانان یک استراتژی است که توسط طیف وسیعی از شرکت ها، مخصوصا کسانی که کالاها مصرف می کنند، استفاده می شود. شرکت هایی که غذا، لباس، الکترونیک شخصی و سرگرمی را به فروش می رسانند، به شدت در بازار جوانان سرمایه گذاری می کنند.

کسب و کارهای کوچک چیزی برای به دست آوردن نیز دارند. تصور کنید یک فروشگاه پیتزا محلی است که تخفیف ویژه ای برای دانش آموزان ددبیرستان ارائه می دهد. حتی شرکت هایی که ظاهرا علاقه ای به مصرف کنندگان جوان نداشته اند، سعی خواهند کرد تبلیغات خود را در رابطه با آنها حفظ کنند. مصرف کنندگان جوان در نهایت تبدیل به بزرگسالان مسئول می شوند که نیاز به خرید ماشین لباسشویی و سیاست های بیمه زندگی دارند.

بازاریابی جوانان یک استراتژی تبلیغاتی رایج است زیرا جوان بودن با آزاد بودن، خوشحالی، خنکی و فرهنگی مرتبط است. این تصویری است که هر نام تجاری به آن نیاز دارد، حتی اگر به مصرف کنندگان قدیمی تر برسد. تصاویر و شعارهایی که برای جوانان به بازار عرضه می شوند، اغلب بر تبلیغات شرکت هایی که می خواهند تفکر حیاتی، جدید و پیش رو به نظر برسد، تحت تاثیر قرار می گیرند.

بازاریابی جوانان اشکال مختلفی را شکل می دهد که دشوار است در مورد نحوه کار برنامه بازاریابی، تعمیم ها را توضیح دهیم. برای درک اینکه چگونه بازاریابی جوانان توسط شرکت های واقعی انجام می شود، شلوار جین لووی را در نظر بگیرید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است