زبانهای محبوب برنامه نویسی S - تکنولوژی

زبانهای محبوب برنامه نویسی S

زبانهای محبوب برنامه نویسی S

زبانهای محبوب برنامه نویسی S

Popular scripting languages S

در یک بررسی دقیق و عملی از وضعیت فعلی، تمایلات و پیش بینی های آینده نزدیک در صنعت فناوری اطلاعات در سال 2019 است که بر اساس اطلاعات آماری از منابع مختلف قابل اعتماد است .

هدف اینست که به شما کمک کند تا تصمیم گیری آگاهانه ای درباره زبانهایی که بازار فناوری اطلاعات در سال 2019 دنبال می کند را انتخاب کنید. این به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بگیرید که کدام یک از ارزش صرف زمان و تلاش برای کسب مهارت را دارد تا یک حرفه موفق و سودآور به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار داشته باشید

وقتی تصمیم می گیرید که کدام زبان برنامه نویسی بهترین مسیر کاری را ایجاد کند، توسعه دهندگان معمولا به این چهار ویژگی نگاه می کنند:

حقوق بالا

محبوبیت - مقدار زیادی از فرصت های شغلی، انواع

جهت گیری بیشتر در تقاضا در آینده

ترجیحا یادگیری آسان و لذت بخش

برای هر زبان مشخص شده در لیست، شما می بینید:

مقدمه ای کوتاه برای آشنا کردن با زبان، انواع گزینه های شغلی که می تواند ارائه دهد، و چه چیزی در مورد آن چه جالب است

نمودارهای محبوبیت زبان بر اساس TIOBE و GitHub Octoverse

مقایسه حقوق و دستمزد بر اساس داده های Indeed.com و بررسی 2016 StackOverflow

مثال کوتاه کد کوتاه به شما یک ایده بصری از نحو زبان را ارائه می دهد

S

S یک زبان سطح بالا برای دستکاری، تجزیه و تحلیل و نمایش داده ها است. این سیستم مبتنی بر دو سیستم نرم افزاری تجزیه و تحلیل داده بسیار تحسین شده و به طور گسترده ای استفاده می شود، S-PLUS® و Open Source R. این کتاب راهنمای جامع نوشتن نرم افزار را در زبان S تحت هر دو یا هر دو سیستم فراهم می کند . برای خوانندگان که با زبان S آشنا هستند و میخواهند بیشتر در مورد چگونگی استفاده از آن به طور مؤثرتر بدانند، برای مثال برای ساخت ابزارهای قابل استفاده مجدد برای بهینه سازی تجزیه و تحلیل دادههای معمول یا برای اجرای روشهای آماری جدید، در نظر گرفته شده است.

یکی از نقاط قوت برجسته زبان S، سهولت است که کاربران می توانند آن را گسترش دهند. S یک زبان کاربردی است و توابع نوشته شده توسط کاربران، شیء کلاس اول هستند همانگونه که توابع ارائه شده توسط سیستم پردازش می شوند. کد S به طور قابل توجهی قابل خواندن است و بنابراین یک روش خوب برای مستند سازی دقیقا همان چیزی است که الگوریتم ها استفاده می شود و بسیاری از پیاده سازی ها در S نوشته می شوند و می توانند به عنوان مدل ها مورد مطالعه قرار گیرند و به درک جزئیات آنها بپردازند. پیاده سازی های فعلی همچنین راه های آسان برای توابع S را برای تماس با کد کامپایل شده در C، Fortran و زبان های مشابه ارائه می دهد؛ این در عمق مستند شده است.

به طور کلی S برای تجزیه و تحلیل آماری یا گرافیکی در سیستم های نرم افزاری بزرگ یا برای کل برنامه های عمودی مورد استفاده قرار می گیرد. امکانات رابط کاربری بیشتر در Windows® توسعه یافته است و این موارد با نمونه های کار می شود.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است