سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی ERP - آموزش

سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی ERP

سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی ERP

سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی ERP

Enterprise Resource Planning Systems ERP

هنگامی که شما در جستجوی "ERP" در وب هستید، میزان اطلاعاتی که ارائه می شود، می تواند غلط باشد ر عین حال کمی گیج کننده. هر وبسایت به نظر می رسد تعریف خود از ERP را داشته باشد، و یک پیاده سازی ERP می تواند به طور گسترده ای از آینده متفاوت باشد. این تفاوتها، با این حال، انعطاف پذیری را نشان می دهد که می تواند ERP را به عنوان یک ابزار تجاری قدرتمند تبدیل کند.

برای درک عمیق تر از اینکه چگونه راه حل های ERP می تواند کسب و کار شما را تبدیل کند، به شما کمک می کند که احساس بهتري از آنچه که ERP در واقع دارد و چگونه کار می کند. در اینجا یک مقدمه کوتاه برای ERP است و به نظر می رسد که همه آن ها در مورد آن صحبت می کنند.

ERP مخفف برنامه ریزی منابع سازمانی است، اما حتی نام کامل آن به اندازه ERP یا چیزی که آن را انجام می دهد نادیده گرفته می شود. برای آن، شما باید یک گام به عقب بردارید و در مورد همه فرآیندهای مختلفی که برای اجرای یک کسب و کار ضروری هستند، از جمله مدیریت موجودی و نظم، حسابداری، منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و فراتر از آن، فکر کنید. در سطح ابتدایی ترین آن، نرم افزار ERP این توابع مختلف را به یک سیستم کامل متصل می کند تا فرآیندهای و اطلاعات را در سراسر سازمان بهینه سازی کند.

نرم افزار ERP شامل ابزار مدیریت قدرتمند و استراتژیک است که می تواند برای مدیریت اطلاعات درون یک سازمان استفاده شود. در حالیکه هر شرکتی و سازمانی که امروزه عمل می کند با دیگری متفاوت است، آنها با یک چالش مشترک مواجه هستند: برای حفظ محیط رقابتی امروز، آنها نیاز به یک روش قابل اعتماد و کارآمد برای ذخیره و دسترسی به اطلاعات دارند. این جایی است که سیستم های ERP وارد بازی می شوند. سیستم های ERP یکپارچه تمامی جنبه های یک شرکت را به یک سیستم اطلاعاتی جامع می رساند که توسط افراد در سراسر یک سازمان قابل دسترسی است.

ویژگی مرکزی تمامی سیستم های ERP یک پایگاه داده مشترک است که از چندین توابع استفاده شده توسط واحدهای تجاری مختلف پشتیبانی می کند. در عمل، این به این معنی است که کارکنان در تقسیمات مختلف - برای مثال حسابداری و فروش - می توانند به همان اطلاعات برای نیازهای خاص خود متکی باشند. با استفاده از NetSuite Cloud ERP سرعت عملکرد کسب و کار را افزایش دهید.

نرم افزار ERP همچنین دارای مقداری گزارش گیری و اتوماسیون هماهنگ است. به جای اینکه کارکنان را مجبور کنید که پایگاههای داده جداگانه و صفحات گسترده را که بایستی به صورت دستی برای تولید گزارش ها ادغام شوند، حفظ کند، برخی از راه حل های ERP به کارکنان اجازه می دهد تا گزارش ها را از یک سیستم بیرون بکشند. به عنوان مثال، با سفارشات فروش به طور خودکار به سیستم مالی بدون هیچگونه کلید مجدد دستی وارد می شود، بخش مدیریت سفارش می تواند سفارشات را سریع تر و دقیق تر پردازش کند، و بخش مالی می تواند سریع تر کتاب ها را متوقف کند. دیگر ویژگی های رایج رایج شامل پورتال یا داشبورد است تا کارکنان بتوانند به سرعت درک عملکرد کسب و کار در معیارهای کلیدی را نشان دهند.

واژه ERP در سال 1990 توسط Gartner1 ساخته شد، اما ریشه های آن به دهه 1960 می رسد. پس از آن، این مفهوم به مدیریت و کنترل موجودی در بخش تولید اعمال می شود. مهندسان نرم افزار برنامه هایی را برای نظارت بر موجودی، آشتی دادن تعادل و گزارش وضعیت ارائه دادند. تا دهه 1970 این سیستم ها برای برنامه ریزی فرایندهای تولید، به سیستم برنامه ریزی مواد (MRP) تبدیل شده بودند.

در دهه 1980، MRP رشد کرد تا فرایندهای تولیدی بیشتری را شامل شود و بسیاری از آنها را به نام MRP-II یا برنامه ریزی منابع سازمانی فراخواند. تا سال 1990، این سیستم ها فراتر از کنترل موجودی و سایر فرآیندهای عملیاتی به سایر کارکردهای پشت صحنه نظیر حسابداری و منابع انسانی گسترش یافت، مرحله ای را برای ERP تعیین کردیم که ما آن را شناختیم.

علاوه بر این، حتی اگر "e" در ERP برای "شرکت" نامیده می شود، شرکت های با رشد و متوسط، در حال حاضر به سرعت در حال پیاده سازی سیستم های ERP هستند. راه حل های Software-as-a-Service (SaaS) - همچنین به عنوان "محاسبات ابری" اشاره می شود که باعث رشد این رشد شد. راه حل های مبتنی بر ابر نه تنها نرم افزار ERP را مقرون به صرفه تر می کند، بلکه این سیستم ها را برای اجرای و مدیریت آسان تر می کند. شاید مهمتر از همه، ابر ERP را قادر می سازد گزارش زمبا استفاده از نرم افزار موثر ERP، صاحبان کسب و کار و رهبران می توانند به طور خودکار و ساده وظایف دفتر کار خسته کننده، کمک به کارکنان سازنده تر و موفقیت آمیز در نقش خود، و دیدن زمان واقعی در عملکرد داخلی از عملیات خود. این منبع به شما یک نمای کلی در مورد موضوع برنامه ریزی منابع سازمانی ارائه می دهد. این اطلاعات شامل موارد زیر می باشد:ان واقعی و BI، و آن را حتی برای مدیران و کارکنان با ارزش به دنبال کسب و کار در کسب و کار ارزشمند است.

تکامل ERP و روند کنونی

مفاهیم ERP عمومی و واژه نامه شرایط

یک سیستم ERP چیست؟

مزایای اولیه سیستم های ERP

چگونگی تصمیم گیری اگر / هنگامی که کسب و کار شما ERP نیاز دارد

انواع راه حل های ERP موجود

نحوه انتخاب راه حل مناسب

چگونه Epicor می تواند به کسب و کار شما کمک کند

پیاده سازی یک سیستم ERP در سازمان شما

اندازه گیری عملکرد و ROI از ERP

برای موفقیت در محیط کسب و کار فزاینده و رقابتی امروز، شما باید سیستم هایی را ایجاد کنید که به راحتی ساده، خودکار و مقیاس پذیری می کنند. این منبع شما را در مسیر درست انتخاب، اجرا و مدیریت یک سیستم ERP در سازمان شما قرار می دهد.

تکامل ERP و روند کنونی

اصطلاح "ERP" یا "برنامه ریزی منابع سازمانی" در ابتدا توسط تحلیلگر صنعت، The Gartner Group در دهه 1990 شکل گرفت. آن را از MRP، یک اصطلاح که در آن زمان در کسب و کار شناخته شده بود، تکامل یافت. MRP برای هر دو برنامه ریزی مواد مورد نیاز (MRP) و برنامه ریزی منابع سازمانی (MRPII) است. این سیستم ها در دهه 1960 ایجاد شد، زمانی که شرکت های تولیدی به دنبال راه هایی برای بهبود کارایی و تصمیم گیری برای مدیران خط تولید بودند.

در دهه 1990 گروه Gartner و سایر شرکت ها در پی استفاده از سیستم های MRP به انواع دیگر کسب و کار بودند و تمایل داشتند قابلیت ها و فرایندها را به مناطق دیگر در یک سازمان گسترش دهند و بنابراین ERP همانطور که می دانیم امروز متولد شد. ERP در روزهای اولیه زندگی خود، بر سازماندهی داده ها و تسهیل فرآیندهای مربوط به زمینه های پشت صحنه مانند مدیریت موجودی، تحقق، خرید، منابع انسانی، حسابداری، فناوری اطلاعات، تولید، برنامه ریزی و برنامه ریزی، و دیگر زمینه های مرتبط تمرکز کرد.

بعدها، با معرفی و استفاده گسترده از اینترنت، ERP بیشتر گسترش یافت تا زمینه های دیگر کسب و کار مانند مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، مدیریت ارتباط با عرضه کننده (SRM) و مدیریت زنجیره تامین (SCM)، مدیریت سرمایه انسانی (HCM)، هوش تجاری و تجارت الکترونیک.

امروزه سیستم های ERP در تمامی زمینه ها و عملکرد در یک سازمان ادغام می شوند، هدف اصلی این است که به رهبران و مدیران کمک کند تا تمام قسمت های متحرک عملیات خود را بهتر درک کنند، فرصت ها را شناسایی کرده و تصمیمات آگاهانه تر را که در نهایت بر آینده تاثیر می گذارد موفقیت و پایداری کسب و کار آنها.

با وجود استفاده از واژه سازمانی در نام، سیستم های ERP توسط کسب و کارهای هر اندازه، بزرگ و کوچک استفاده می شود. دو نوع اصلی از سیستم های ERP وجود دارد که امروزه در سازمان ها به کار گرفته می شوند، On-Premises و Cloud-Based. تفاوت بین این دو در بخش دیگری از این منبع توضیح داده خواهد شد.

"گزارش های نرم افزاری Compass به ویژه چشم انداز شده است. به عنوان مثال، گزارشات کاهش فروش حاشیه و تغییرهزینه ها به ما کمک کرد تا قیمت گذاری را حفظ کنیم. "ما حاوی حاشیه های خود را با تعدیل اقلامی که به درستی قیمت گذاری نشده اند افزایش داده ایم.حاشیه های خطی ما 6 درصد در سراسر کشور افزایش یافته است. "

مفاهیم ERP عمومی و واژه نامه شرایط

صدها مفاهیم و اصطلاحات مربوط به برنامه ریزی منابع سازمانی وجود دارد، اما در اینجا ده ارزش درک وجود دارد، قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید یک راه حل ERP را در کسب و کار خود پیاده سازی کنید:

برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP): ابزار مدیریت فرآیند کسب و کار است که می تواند برای مدیریت اطلاعات در یک سازمان استفاده شود.

On-Premise ERP: نرم افزار ERP که بصورت محلی بر روی سخت افزار و سرور شما نصب شده است و توسط کارمندان IT شما مدیریت می شود.

مبتنی بر ابر مبتنی بر ERP: نرم افزار ERP وجود دارد که توسط ارائه دهنده شما اداره می شود.

مدیریت زنجیره تامین: جریان کالا و خدمات از نقطه مبدا به نقطه مصرف.

فروشندگان سوم: شرکت ها یا شرکایی که می توانند در سیستم ERP شما یکپارچه شوند.

برنامه ریزی مورد نیاز ظرفیت: یک روش برای تعیین ظرفیت تولید موجود در یک شرکت استفاده می شود.

راه حل های تحرک: توانایی دسترسی به داده های شما از طریق ERP شما از هر کجا و با استفاده از دستگاه های تلفن همراه.

گزینه های ERP Deployment: انواع سیستم ERP شما می توانید در سازمان خود پیاده سازی کنید.

معماری کسب و کار: چگونه یک سازمان سازمان یافته است؛ تمام قطعات متحرک

مدیریت ارتباط با مشتری: ابزارهایی که کسب و کارها برای مدیریت تعاملات با مشتریان از آنها استفاده می کنند.

یک سیستم ERP چیست؟

یک سیستم ERP از برنامه ها و ابزارهایی تشکیل شده که به همه ی بخش های کسب و کار شما کمک می کند تا با یکدیگر موثرتر ارتباط برقرار کنید. سیستم های ERP تمام جنبه های یک شرکت را در یک سیستم اطلاعات جامع ادغام می کنند. کارکنان در برنامه ریزی و برنامه ریزی، برای مثال، دسترسی به داده های مشابه به عنوان کارمندان در مدیریت مالی برای نیازهای خاص خود دارند. تمام داده ها در زمان واقعی در دسترس هستند، که کارکنان را قادر می سازد تصمیمات تجاری سریع تر و آگاهانه تر را کسب کنند. با سیستم های ERP، تمام کارکردهای حیاتی کسب و کار - تخمین، تولید، امور مالی، منابع انسانی، بازاریابی، فروش، خرید - یک منبع مرکزی از اطلاعات تا به دقیقه را به اشتراک بگذارید. سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی، جمع آوری، ذخیره و استفاده از داده های سازمان شما را ساده تر می کنند. سیستم حقوقی ERP می تواند به شما در جمع آوری و ذخیره داده ها در یک مکان متمرکز از موارد زیر کمک کند:

حسابداری مالی

منابع انسانی

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت تولید

هوش تجاری

مدیریت انبار

مدیریت موجودی

مدیریت زنجیره تامین

نقطه فروش (POS)

تجارت الکترونیک

مزایای اولیه سیستم های ERP

چرا کسب و کارهای بیشتر از هر زمان استفاده از سیستم های ERP امروز از هر زمان دیگری قبل از؟ برخی از دلایل اصلی و مزایای استفاده از سیستم های ERP در سازمان ها عبارتند از:

ارائه دهندگان کسب و کار با زمان واقعی در عملیات خود را.

ارائه رهبران و تیم های کسب و کار را با دسترسی سریع به زنجیره های عرضه جهانی خود.

رهبران کسب و کار را برای شناسایی چالش ها، یافتن فرصت ها و تصمیم گیری های سریع تر که در زمینه های مختلف کسب و کار خود تاثیر می گذارند را فعال کنید.

کمک به وظایف خسته کننده وفرآیندهای انحصاری را خودکار سازی و ساده سازی کنید.

به کارکنان ابزار و اطلاعاتی که برای موفقیت نیاز دارند.

برای سازمان ها تنها یک نقطه از حقیقت را ارائه کنید.

اغلب از هر نقطه (خارج از سایت و از دستگاه های تلفن همراه) قابل دسترسی است.

کمک به افزایش بهره وری در میان تیم خود.

تیم ها برای همکاری با یکدیگر و با فروشندگان شخص ثالث راحت تر می شوند.

ارائه گزارش های قدرتمند و ابزار پیش بینی که می توانید برای تصمیم گیری های آگاهانه درباره آینده کسب و کار خود استفاده کنید.

داده ها را امن نگه دارید و به شما اطمینان دهید که کسب و کار شما با توجه به قوانین و دستورالعمل های نظارتی جهانی ادامه پیدا می کند.

چگونگی تصمیم گیری اگر / هنگامی که کسب و کار شما ERP نیاز دارد

هر کسب و کار منحصر به فرد است و در زمان های مختلف با چالش های مختلف مواجه است، بنابراین سوال این است که چگونه تصمیم می گیرید که آیا سرمایه گذاری در برنامه ریزی منابع سازمانی برای کسب و کار شما مناسب است یا خیر؟

اگر شما قادر به بررسی بیشتر موارد موجود در این لیست هستید، احتمالا شروع به ارزیابی ارائه دهندگان نرم افزار ERP و تلاش برای اختصاص منابع لازم برای استقرار است.

اعضای تیم شما زمان زیادی را صرف انجام وظایف می دانند که می توانند خودکار و ساده باشند.

شما دسترسی آسان به داده های مورد نیاز برای تصمیم گیری های آگاهانه در مورد کسب و کار خود ندارید.

شما با فروشندگان و برنامه های شخص ثالث در سراسر جهان کار می کنید.

شما چندین ابزار و فرآیندهای نرم افزاری مختلفی دارید که طی سالها برای کسب و کارتان اتخاذ کرده و اجرا کرده اید، اما آنها به یکدیگر متصل نیستند.

شما نمی دانید که سطوح موجودی شما به طور روزانه چگونه به نظر می رسد.

شما شخصا هزینه زیادی را برای جستجوی اطلاعات، تلاش برای افزایش بهره وری و کارایی و ادغام ابزارهای جدیدی که برای مقیاس لازم است، صرف می کنید. تیم های شما نمی توانند به راحتی همکاری و یا به اشتراک گذاری اطلاعات با یکدیگر.

هنگامی که شما خارج از سایت هستید، نمی توانید اطلاعات کسب و کار و اطلاعات ضروری دسترسی پیدا کنید.

شما مشکلی با تغییرات در انطباق قانونی دارید.

بعد از اینکه خیلی دیر رسیدید، مشکلی پیدا می کنید یا مشکلات را حل می کنید. به عبارت دیگر شما نمیتوانید به همان اندازه که شما دوست دارید آنقدر فعال باشید که به شناسایی مشکلات احتمالی نیاز پیدا کنید تا بتوانید عملیات خود را با هم هماهنگ کنید.

اگر می توانید حداقل شصت یا هفتاد درصد از لیست بالا را چک کنید، وقت آن است که شروع به بررسی فروشندگان کنید.

به منظور توجیه سرمایه گذاری مورد نیاز برای استفاده از یک سیستم ERP در کسب و کار خود، از چک لیست موجود در بالا استفاده کنید. لیست چالش های خاصی را که فکر می کنید سازمان شما داشته باشید، فهرست کنید و با تصمیم گیری خود در مورد چگونگی فکر کردن به یک راه حل ERP صحبت کنید.

انواع گزینه های راه اندازی برای راه حل های ERP

برای راه حل های ERP در دسترس برای کسب و کار امروز، دو نوع اصلی از استقرار وجود دارد: Cloud Based and On-Premises.

On-Premises ERP بر روی سخت افزار و سرورهای خود مستقر است و توسط کارمندان IT شما مدیریت می شود. کسب و کارهایی که این گزینه را انتخاب می کنند، خواهان استقلال بیشتری نسبت به اجرای آنها هستند.

نرم افزار Cloud ERP به نظر می رسد که همانند ERP سنتی کار می کند. تنها تفاوت این است که چگونه آن را مستقر کرده است. با استفاده از ابر ERP، به جای میزبانی سرورهای خود و سخت افزار ذخیره سازی در محل، ارائه دهنده ERP شما این را برای شما میزبانی می کند. برای دسترسی به سیستم ERP شما به سادگی به وب سایت میزبانی آنلاین (در ابر) وارد شوید.

مبتنی بر ابر مبتنی بر ERP امنیت شرکتی را برای محافظت از کسب و کارهای امروز، و همچنین هزینه های پایین تر مالکیت، سهولت استفاده و انعطاف پذیری تنظیمات ارائه می دهد. این همچنین شما را با دسترسی به زمان واقعی و دید به اطلاعات کسب و کار خود را از طریق تلفن همراه خود و یا دیگر دستگاه های تلفن همراه، بدون توجه به جایی که شما در جهان است.

نحوه انتخاب راه حل مناسب

اگر شما برای اولین راه حل ERP خود یا به دنبال ارتقاء از یک سیستم موجود هستید، فرایند ارزیابی، انتخاب و اجرای یک تصمیم استراتژیک طولانی مدت برای سازمان شما است.

برای کمک به شما از طریق این فرایند، هشت گام ساده برای انتخاب سیستم انتخاب موفق ERP وجود دارد:

مرحله 1: ارزیابی - با اعضای رهبری خود گفتگو و مکالمات اولیه درمورد ERP را دریافت کنید.اطمینان حاصل کنید که شفافیت درنحوه ارزیابی ارائه دهندگان وجود دارد.

مرحله 2: ارزیابی را انجام دهید - به کسب و کار و عملیات خود توجه کنید تا مشخص شود چه چیزی خوب است، چه چالش هایی را تجربه می کنید و آنچه فکر می کنید برای مقیاس و یا بهبود آن نیاز دارید.

مرحله 3: ایجاد معیارها - ایجاد معیارهای استاندارد برای استفاده در هنگام ارزیابی فروشندگان. معیارها می توانند شامل ویژگی ها، قیمت، پلت فرم و هر چیز دیگری باشد که تیم شما فکر می کند هنگام ارزیابی مهم است.

مرحله 4: برنامه زمانبندی مشاوره - برنامه تماس تلفنی، جلسات شخصی، و یا نمایندگان آنلاین را با نمایندگان فروش و کارشناسان محصول در فروشندگان مورد نظر خود قرار دهید. دریافت اولین تصور در مورد شرکت و سعی کنید تفاوت بین فروشندگان را که با آنها صحبت می کنید یادداشت کنید.

مرحله 5: یک لیست کوتاه ایجاد کنید - فهرست خود را به 2-3 نامزد محدود کنید که مایل به پیگیری آن هستید.

مرحله 6: تماس بگیرید - تماس با فروشندگان را در فهرست کوتاه خود و برنامه های پیگیری تماس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی محصولات خود را می تواند به کسب و کار شما کمک کند.

گام 7: آماده سازی سوالاتی که مربوط به نگرانی شما هستند - سوالات خاصی را که می خواهید هر فروشنده را در طی تماس پیگیری کنید آماده کنید.

گام 8: بررسی مراجع فروشندگان - با شرکت های دیگر که سیستم های ERP را از فروشندگان مورد نظر خود پیاده سازی کرده اند صحبت کنید. پیدا کردن آنچه که دوست دارند، آنچه که آنها دوست ندارند، آنچه که آنها انتظار نداشتند، اگر واقعا میخواستند فروشنده را که در موردش میپرسید توصیه کنید و غیره. از آنجا که می توانید برای اطلاعات تصمیم نهایی. هنگامی که شما فروشنده ERP را برای کسب و کار و نیازهای خود انتخاب کرده اید، از زمان شروع تا پایان، زمان صرف شده برای کل پروژه را صرف کنید. با فروشنده ERP خود کار کنید تا نقاط قوت خود را نقض کنید و مسیر خود را برای موفقیت در نظر بگیرید.

اندازه گیری عملکرد و ROI از ERP

اندازه گیری عملکرد سیستم ERP شما بخش مهمی از توانایی اعتبار سرمایه گذاری شما است و با گذر زمان ادامه دهید. هنگام پیاده سازی یک سیستم ERP در سازمان خود، اهداف خاص و KPI ها را تعیین کنید تا بتوانید سیستم جدیدی را در برابر آن قرار دهید. چگونگی اندازه گیری عملکرد به ماهیت کسب و کار شما بستگی دارد، اما در اینجا هنگام تنظیم KPI شما بعضی از سوالات کلی را باید در نظر داشته باشید:

آیا این سیستم کارمند من کارآمد تر خواهد بود؟ چقدر؟

آیا این سیستم کارکنان من و خودم را شادتر می کند؟

چگونه این سیستم جدید بر رضایت مشتری تاثیر می گذارد؟ آیا می توانم تاثیر قابل اندازه گیری را پیش بینی کنم و یک هدف خاص را تعیین کنم؟

آیا این به ما اجازه می دهد که فروش را افزایش دهیم، فروش تکرار، نرخ تبدیل، نرخ حفظ مشتری، و غیره؟ چقدر؟

آیا این سیستم جدید، مزیت استراتژیک نسبت به رقبا را به ما می دهد؟ چطور؟

آیا این روابط و فرآیندهای را با فروشندگان جهانی بهبود می بخشد؟ چگونه می توانم آن را پیگیری کنم و اهداف من چیست؟

آیا این سیستم بهبود فعالیت های زنجیره ای و موجودی را بهبود می بخشد؟ معیارهای اصلی که ما در حال حاضر در حال ردیابی هستند، چه هستند و چگونه پس از سیستم در حال بهبود هستند؟

در مورد معیارها و اهدافی که در حال حاضر در سازمان خود ردیابی می کنید فکر کنید، سپس پیش بینی ها را تعیین کرده و KPI ها را برای پیگیری موفقیت و پیشرفت در طول زمان، زمانی که سیستم ERP جدید شما در محل قرار دارد، تنظیم کنید.

به عنوان یک نتیجه، شرکت های هر اندازه و طیف گسترده ای از صنایع به سیستم ERP ابرها منتقل می شوند. در واقع Forrester پیش بینی می کند که استفاده از ERP مبتنی بر SaaS از سال 2015 به میزان 21 درصد افزایش می یابد. هنگامی که از مزایای ERP جلوگیری می کنید، آسان است که ببینید که چرا آن را بسیار محبوب شده و به همین دلیل استفاده از آن همچنان به سرعت رشد می کند.

برای ایجاد یک شرکت پایدار و مقیاس پذیر در محیط کسب و کار امروز، شما باید از ابزارهایی استفاده کنید که به شما کمک می کند تا وظایف را ساده تر کنید، بهره وری را افزایش دهید و داده های خود را در زمان واقعی استفاده کنید. سیستم ERP درست می تواند شما را در مسیر درست قرار دهد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است