ابزار کسب و کار هوشمند Flexter Data Liberator - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Flexter Data Liberator

ابزار کسب و کار هوشمند Flexter Data Liberator

ابزار کسب و کار هوشمند Flexter Data Liberator

Intelligent business tool Flexter Data Liberator

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Flexter Data Liberator

Flexter Data Liberator یک راه حل خودکار ETL (Extract، Transform، & Load) برای XML / JSON است و برای تبدیل یا تبدیل داده های XML / JSON به متن، Hadoop، یا یک پایگاه داده، که کاربران را قادر می سازد جمع آوری و به حداکثر رساندن داده های قفل شده در استانداردهای داده های صنعتی و دیگر فرمت های XML / JSON اختصاصی، طراحی شده است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

HL7 (مراقبت بهداشتی - پرونده بیمار)

HIPPA، CDISC (علوم زیستی - آزمایشات بالینی)

FpML، FixML، SWIFT، ISO20022، XBRL (مالی - پرداخت)

WITSML (انرژی)

OTA، NDC (مسافرت)

DITA (انتشارات)

یک راه حل داده ای توزیع شده و امن برای تبدیل XML / JSON به متن، Hadoop، یا پایگاه داده. این برنامه سریع تبدیل داده های پیچیده XML / JSON را که در استانداردهای داده های صنعتی و سایر فرمت های اختصاصی XML / JSON قفل شده است، فراهم می کند.

با داده Flexter Data Liberator، داده های XML / JSON به صورت خودکار تبدیل می شوند و به فرمت ی جدول بندی می شوند که شامل ردیف ها و ستون ها شده و داده ها را قابل فهم تر می کنند و به کاربران امکان می دهد بینش واقعی را که می توانند برای تعیین تصمیمات و اقدامات کسب و کار تاثیر گذار بکار گیرند.

مزایای Liberter Data Liberation Flexter

پردازش داده های XML / JSON برای تجزیه و تحلیل و بینش می تواند تلاش طولانی، کند و پیچیده باشد. Flexter Data Liberator همه چیز را ساده می کند. Flexter Data Liberator سرعت تبدیل اطلاعات XML / JSON خود را به داده های سازماندهی شده سازماندهی می کند که در غیر این صورت به راحتی در دسترس نیست و یا هزینه های بسیار سنگین برای پردازش.

با Flexter Data Liberator، شما و تیم شما قادر به پذیرفتن و اتخاذ تصمیات تجاری و تصمیمات سریعتر از همیشه هستند، زیرا زمان برای بارگیری داده ها را از ساعت ها به دقیقه کاهش می دهد. Flexter Data Liberator دارای الگوریتم های پیشرفته و پردازش در حافظه است که به سرعت 600 بار سریعتر فرایند تبدیل فایل های XML / JSON پیچیده کمک می کند.

در بالای آن، لازم نیست نگران نوشتن خطوط کد باشید. شما فقط فایل های Flexter Data Liberator خود را از فایل های XML / JSON خود تغذیه می کنید و به طور خودکار تمام اطلاعات خود را به اطلاعات بسیار فعال تبدیل می کند بدون اینکه عرق را از بین ببرید.

علاوه بر سرعت بخشیدن به استخراج و تبدیل داده های XML / JSON، Flexter Data Liberator هزینه های عملیاتی خود را نیز به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. با تبدیل داده های XML / JSON شما به سرعت رعد و برق، شما و بهره وری تیم شما نیز بهبود می یابند، که شما را قادر می سازد تا بر اساس اطلاعات عملی و بینش های هوشمند، کارهای بیشتری انجام دهید.

ویژگی های Flexter Data Liberator

همه چیز را خودکار کنید

کدگذاری نزولی

تبدیل سریع

پردازش موازی قدرتمند در چندین ماشین

مقیاس برای تمام حجم داده ها

ادریافت طلاعات در یک روز

تمام استانداردهای داده های صنعت پشتیبانی شده (HL7، FHIR، ACORD، ISO20022، NDC، و غیره)

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است