ابزار کسب و کار هوشمند DataHero - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند DataHero

ابزار کسب و کار هوشمند DataHero

ابزار کسب و کار هوشمند DataHero

Intelligent business tool DataHero

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

DataHero

DataHero یک راه حل تجسم داده است که کاربران را قادر می سازد بلافاصله به سرویس های ابر میزبانی و داده های وارداتی پیوند یابند و تصاویری قدرتمندی را ایجاد کنند که به راحتی قابل درک و تفسیر باشد. استفاده از آن بسیار آسان است و نیازی به یک تیم فناوری اطلاعات برای راه اندازی و اجرای آن نیست.

با استفاده از این پلتفرم تصویربرداری قوی، می توانید نمودارها را براساس پیشنهادات نرم افزاری یا براساس مشخصات و تنظیمات ترجیحی خود تهیه کنید. این بدان معنی است که کاربران اطلاعاتی را که میخواهند یا نیاز دارند را ببینند، به جای اینکه از طریق کانالهای اطلاعات نامناسب عبور کنند.

DataHero همراه با رمزگشایی داخلی ساخته شده است که به صورت خودکار طبقه بندی داده ها و نرمال سازی را انجام می دهد و یک مخزن داده یکپارچه را ایجاد می کند که به راحتی در دسترس است و کماکن امن است.

مزایای DataHero

DataHero شما را با اولین تجدید اطلاعات داده های خدمات خود و داده ها و راه حل داشبورد داده های جهان به هنگام ساخته و داده های متنی را به بینش های بسیار فعال تبدیل می کند. شما از ابزارهای تجسم قدرتمند داده ای که آسان است استفاده می کنید و بهخود و تیم خود اجازه می دهد تا نمودار ها، داشبورد ها و دیگر تصاویر خیره کننده را براساس اطلاعاتی که نیاز دارید ایجاد کنید همچنین به شما امکان می دهد بینش عمیق تر و تصمیمات کسب و کار هوشمندانه ای بگیرید.

این نرم افزار دارای اتصالات پیش ساخته است که بلافاصله به سرویس های چندرسانه ای، نرم افزار و برنامه های کاربردی مانند Marketo، Salesforce، MailChimp، Shopify، Box و موارد دیگر مرتبط می شود. این قابلیت نرم افزار تضمین می کند که شما قادر به اتصال به سرویس های مهم کسب و کار و عملیات خود هستید. اتصال سریع و آسان است و شما فقط باید از اعتبار خود استفاده کنید تا از طریق دسترسی سریع به اطلاعاتی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید.

DataHero مجهز به یک موتور طبقه بندی بسیار قدرتمند و پیشرفته است که طبقه بندی داده ها و نرمال سازی را خودکار می کند. شما می توانید نتایجی فوری بدون نیاز به تنظیم پیکربندی و یا تماس با فناوری اطلاعات برای تخصص خود بدست آورید .این یک ویژگی هوشمند است که با استفاده از الگوریتم های پیشرفته یادگیری ماشین برای یادگیری به شما کمک می کند و شما می توانید به جای صرف وقت اضافی برای ایجاد تنظیمات مناسب، بتوانید بینش خود را متمرکز کنید.

ویژگی های DataHero

وارد کردن اطلاعات از هر سرویس Cloud

کشیدن و رها کردن ایجاد نمودار

ترکیب داده های از منابع مختلف

بینش عمیق با داشبورد KPI

اشتراک در تیم ها

خدمات Cloud Managed

راهگشایی های DataHero

1. گزارش خودکار مشتری برای یک آژانس بازاریابی دیجیتال

2. ادغام و نمایش داده ها پیچیده نظرسنجی

3. به راحتی KPI موفقیت مشتری را پیگیری میکند

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است