ابزار کسب و کار هوشمند Salesforce Analytics Cloud - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Salesforce Analytics Cloud

ابزار کسب و کار هوشمند Salesforce Analytics Cloud

ابزار کسب و کار هوشمند Salesforce Analytics Cloud

Intelligent business tool Salesforce Analytics Cloud

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Salesforce Analytics Cloud

Salesforce Analytics Cloud یک برنامه قوی تجزیه و تحلیل مبتنی بر ابر است که برای کمک به کسب و کارهای متوسطه به شرکت های بزرگ برای پیاده سازی سریع و تکراری از اکتشاف داده ها، با نتایج نمایش داده شده از طریق لایه های تجسم دینامیکی بیش از مجموعه داده های اساسی توسعه داده شده است. ارائه اطلاعات به شدت برای کاربران تلفن همراه بهینه شده است، با صفحه نمایش تغییر اندازه با توجه به انواع دستگاه های مختلف. تمام قابلیت های موجود در قیمت مناسب طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای کاربران متنوع است، به همین دلیل است که ما مطمئنا هر دو شرکت کوچک و بزرگ نیازهای خود را برآورده می کنند، صرف نظر از روش استقراری که آنها انتخاب کرده اند.

Salesforce Analytics Cloud، همچنین به عنوان Wave Analytics شناخته می شود، یک سیستم اطلاعات کسب و کار (BI) مبتنی بر ابر است که یک پلت فرم تعاملی برای دسترسی و به اشتراک گذاری روند تجاری فراهم می کند. این نرم افزار بینش داده ها را فراهم می کند و به دنبال یافتن فرصت های کسب و کار جدید می باشد.

آنچه Salesforce Analytics Cloud را بسیار ویژه می سازد این است که فقط نشان دهنده ی روند و افت در بهره وری نیست ، بلکه اجازه می دهد تا تیم ها بدانند چرا و چگونه چنین اتفاق افتاده است. با استفاده از این ابزار، طرح ساده و سریع در همه شرایط واکنش نشان داده می شود.

Cloud Analytics Cloud ارائه تجزیه و تحلیل داده ها از طریق یک موتور است که بر اساس Platform Salesforce.com ساخته شده است و مزایایی را برای کاربران آن ارائه می دهد. برای شروع، سیستم به طور یکپارچه در زیرساخت های نرم افزاری خود، به ویژه هنگامی که شما با استفاده از دیگر محصولات Salesforce که با آن بلافاصله ادغام می شود، یکپارچه می شود. شما این واقعیت را دوست خواهید داشت که هیچ تنظیم پیچیده ای در رابطه با آن وجود ندارد، اما شما با این واقعیت که Salesforce Analytics Cloud نیاز به آموزش برای پردازش داده ها را ندارد، بیشتر شگفت زده خواهید شد.

در عین حال، ما در مورد یک پلت فرم بسیار قوی و قابل اطمینان صحبت می کنیم که با زمان بندی های ضبط شده و اقدامات امنیتی پیشرفته متعددی صورت می گیرد. تمام اطلاعاتی که وارد سیستم می شوند، مطابق با بالاترین استانداردهای امنیتی رمزگذاری می شوند و برای اطمینان از هیچ اشتباهی یا نفوذ ناخواسته می توانند پایگاه داده با دقت ساخته شده خود را از بین ببرند. اقدامات امنیتی داخلی مانند احراز هویت دو عامل نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

Salesforce Analytics Cloud کاملا مناسب شرکت های بزرگ و پیچیده است، زیرا سریعا حجم زیادی از داده های پیچیده عددی را پردازش می کند.

همانند سایر محصولات Salesforce، Cloud Analytics هوشمندانه بهینه شده است تا در همه دستگاهها مورد استفاده قرار گیرد و برنامه های اختصاصی برای کاربران Android و iOS ارائه می دهد.

خلاصه ویژگی های Salesforce Analytics Cloud Features

سلف سرویس

دسترسی سریع به هر داده

مبتنی بر جستجو

آسان برای کاوش

راحتی برای اشتراک گذاری

ادغام Salesforce بومی

ارسال ابری

مدیریت قدرتمند و اعتماد

تجزیه و تحلیل ابر اجازه می دهد تا کسب و کار برای تجزیه و تحلیل فروش بحرانی و خدمات خاص، تولید بینش مربوط به کسب و کار و تصمیم گیری اصلاح شده است. این نرم افزار یکپارچه با دیگر محصولات Salesforce مانند Salesforce CRM ادغام شده است تا اطلاعات مخاطبین و بینش داده ها را در میان برنامه ها به اشتراک بگذارد. راه حل یک داشبورد متنی ارائه می دهد که از طریق آن کارمندان و همکاران می توانند بینش داده ها را مشاهده کنند. داشبورد همچنین می تواند برای ردیابی و نظارت بر معیارهای کسب و کار و KPI مورد استفاده قرار گیرد. کاربران می توانند اسلایدهای خودکار و نمایش با تصاویر داده و نقاط کلیدی را با استفاده از قابلیت داستان سرایی یکبار کلیک کنند.

Salesforce Analytics Cloud یک برنامه سازگار با تلفن همراه است که می تواند در هر دو دستگاه Android و iOS قابل دسترسی باشد. این راه حل می تواند توسط شرکت های فعال در صنایع مختلف استفاده شود.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است