ابزار کسب و کار هوشمند Woopra - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Woopra

ابزار کسب و کار هوشمند Woopra

ابزار کسب و کار هوشمند Woopra

Intelligent business tool Woopra

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Woopra

Woopra یکی دیگر از پلت فرم های تحلیلی وب در لیگ KISSmetrics و Google Analytics است. این برنامه عمدتا یک نرم افزار هوشمند بازاریابی است که می تواند در تولید راهکارها و مشارکت مشتری تاثیرگذار باشد.اطلاعات را در وب سایت ها، برنامه ها، ایمیل ها و سایر کانال های آنلاین می کند. ویژگی دلچسب این نرم افزار که موردد توجه است مشخصات مشتری آن است. بهره برداری از اطلاعات مربوط به یک مشتری از طریق ایمیل، پشتیبانی از نقطه های تماس، پست های اجتماعی، نظرات و غیره - در یک کارت شناسایی واضح و قابل مشاهده در داشبورد است. اگرچه این ویژگی برای Woopra منحصر به فرد نیست، اما حتی در راه حلهای BI نیز بخش استانداردی نیست. بنابراین،اگر نگرانی اصلی اینست که یک جستجوی سریع از مشتریان خود داشته باشید، Woopra ابزارمناسبی دراختیار دارد.همچنین از دیگر ویژگی کلیدی آن،توانایی ادغام از طریق AppConnect برای بهینه سازی داده ها ازCRM،موبایل،اتوماسیون بازاریابی،ابزارهای اجتماعی و پشتیبانی را میتوان برشمرد.

Woopra یک پلت فرم تجزیه و تحلیل مشتری است که می تواند به شما در درک رفتار مشتریان خود در چندین دستگاه و نقاط لمسی، از جمله چت زنده، ایمیل و میز کمک، هر دو در وب سایت شما و همچنین برنامه تلفن همراه کمک کند. Woopra با استفاده از این داده ها برای ساخت پروفایل های جامع برای هر کاربر، همگام سازی داده ها از منابع مختلف، فعالیت پیگیری پیوسته در وب و تلفن همراه و به طور خودکار به روز رسانی پروفایل در زمان واقعی است. این سرویس همچنین بخش های مشتری را ایجاد می کند که به صورت خودکار به عنوان تغییرات رفتار کاربر تغییر می یابد.

با بخش های و پروفیل های مشتری Woopra می توان تجزیه و تحلیل داده های مبتنی بر داده ها را برای ایجاد گزارش های کانال، گزارش های سفارشی و گزارش های نگهداری تولید کنید. شما همچنین می توانید داشبورد های زنده سفارشی را بر اساس KPI های اصلی خود ایجاد کرد. Woopra با برنامه های شخص ثالث متعددی ادغام می شود تا بتوانید از داده های ارائه شده برای خودکار سازی اقدامات محرمانه در برنامه دیگر خود، از قبیل اولویت دادن یک بلیط کمک یا نمایش یک محتوا استفاده کنید. حتی هنگامی که مشتریان اقدامات مهم را انجام می دهند، برنامه همچنین اعلان های زمان واقعی را به دسکتاپ یا برنامه تلفن همراه شما ارسال میکند.

Woopra یک راه حل است که تجزیه و تحلیل وب را با ترسیم و تثبیت ترافیک در تمام نقاط لمسی دیجیتال به ارائه دیدگاه مشتری منحصر به فرد افزوده می کند. این امر شرکت ها را قادر می سازد تا به طور کامل درک و نظارت بر کل سفر مشتری را بدون محدود کردن تمرکز به مرحله ارزیابی قدیمی که در یک سفر خریدار است، انجام دهند. Woopra شما را قادر به پاسخگویی به هر گونه سوال شما ممکن است در یک مشتری و یا یک بخش کامل با یک کلیک یک دکمه ,میکند. این دسته از داده های شما را تفسیر می کند و آنها را به بینش افراد و رفتار آنها اختصاص میدهد.

علاوه بر تکرار پیچیدگی تجزیه و تحلیل، AppConnect جمع آوری داده ها را در سراسر CRM، موبایل، اتوماسیون بازاریابی، اجتماعی و پشتیبانی ابزار را قادر می سازد. این لایه، بار اضافی توسعه و تلاشهای ادغام را از بین می برد، و هماهنگ سازی کمپین های بازاریابی را کاهش می دهد واجازه می دهد سرعت چرخه تعامل را افزایش داد و محتوای مناسب را از طریق کانال صحیح در زمان مناسب ارائه دهید.

با در اختیار داشتن کامل در تمام نقاط لمسی، راه حل، توانایی درک رفتار مشتری، استفاده از حدس را از بین می برد و استراتژی های مبتنی بر دیدگاه را به شیوه های مبتنی بر داده ها ساده می کند.

ویژگی های Woopra

یکپارچگی برنامه های شخص ثالث از طریق AppConnect

به روز رسانی بخش زمان واقعی به صورت خودکار

ساخت بخش های مشتری

ایجاد گزارش های سفارشی

پروفایل مشتری

اطلاعات از ایمیل، چت زنده و میز کمک

تحویل اقدامات تحریک شده

گزارش کانال

ادغام با Salesforce، Marketo، Zendesk و بسیاری دیگر

داشبورد KPI زنده

تجزیه و تحلیل زمان واقعی و داده ها

اعلانهای زمان واقعی

وظایف زمانبندی شده

پیگیری تمام فعالیتهای مشتری

پیگیری کاربران جدید و ناشناس وب و تلفن همراه

گزارش نگهداری کاربر

اطلاعات وب سایت و برنامه تلفن همراه

Woopra چه مشکلی حل خواهد شد؟

واقعیت مشارکت مشتری امروزه استفاده از دستگاه چند منظوره (یعنی اکثر مردم از دستگاههای چندگانه) و نقطه چند لمسی (یعنی بیشتر کاربران با چندین نقطه تماس دیجیتال ارتباط برقرار میکنند) است . مشتریان انتظار دارند که شرکت ها از تمام این فعالیت ها آگاهی داشته باشند و تجربیات مربوطه را که ارتباطات یک به یک را تقلید می کنند، آگاه سازد.

ابزارهای تجزیه و تحلیل سنتی نمیتوانند در این مورد تحقق پیدا کنند زیرا آنها محدود هستند:

 

عدم درک زمان واقعی در رفتار فردی فرد، تنها ارائه داده های جمع کننده ای است که اغلب با تاخیر چند ساعته همراه است.عدم توانایی برای ردیابی کاربران در نقاط لمس و تمرکز این داده ها در زمان واقعی است عدم توانایی برقراری ارتباط با ابزارهای دیگر به منظور استفاده از داده ها برای هدایت اقدامات هدفمند

Woopra این را با ردیابی هر کاربر در هر نقطه لمسی در زمان واقعی و متمرکز کردن این اطلاعات در پلتفرم حل می کند. از طریق ادغام Woopra، شرکت ها می توانند این مجموعه داده های جامع را به منظور هدایت اقدامات در زمان واقعی و در نهایت ارائه تجارب بهتر مشتری به کار گیرند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است