ابزار کسب و کار هوشمند CleverAnalytics - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند CleverAnalytics

ابزار کسب و کار هوشمند CleverAnalytics

ابزار کسب و کار هوشمند CleverAnalytics

Intelligent business tool CleverAnalytics

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

CleverAnalytics

CleverAnalytics یک نرم افزار نقشه برداری کسب و کار است که پیشگام تجزیه و تحلیل اطلاعات محل و کسب و کاربه سمت ارائه بینش هوشمند است. با این کار، می توان یک معیار جدید برای سازمان تعریف کرد تا از آن برای اصلاح استراتژی های موجود استفاده شود.

راه حل نیز برای سهولت استفاده طراحی شده است تا کاربران نهایی و تصمیم گیران بتوانند به راحتی به رابط کاربری حرکت کنند و اطلاعاتی را که نیاز دارند به سرعت در اختیار بگیرند.

CleverAnalytics بازرگانی کسب و کار را با بینش عملی، توسط داده های مشتق شده از هر دو محل و داده های کسب و کار ایجا میکند. این ابزار هوشمند موقعیت مکانی تجسم اطلاعات نقشه برداری را ایجاد می کند تا به شما در درک بهتر کسب و کار کمک کند. معیارها، روش ها و مجموعه داده ها به سرعت ایجاد شده و به راحتی از طریق داشبورد قابل دسترسی است. این راه حل با سهولت استفاده در ذهن طراحی شده است، به کاربران اجازه می دهد تا تصمیم گیرندگان به راحتی با رابط کاربری حرکت کنند و بدون نیاز اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند.

به عنوان یک راه حل پلت فرم باز، این نرم افزا اجازه می دهد تا اطلاعات را از انتخاب های زیادی از راه حل های شخص ثالث مجزا کرد . اطلاعات را می توان برای همه افراد درگیر با کسب و کار به اشتراک گذاشت، اساسا یک محیط پیشگیرانه ایجاد می کند که همه کارکنان مربوطه بتوانند به داده های نقشه برداری دسترسی پیدا کنند و پیشنهادات مربوط به استراتژی های کسب و کار را ارائه دهند.

علاوه بر این، CleverAnalytics دسترسی به گزارش های اطلاعاتی را برای هر کس در شرکت فراهم می کند. از آنجا که این یک پلت فرم مبتنی بر ابر است، هر یک از اعضای سازمان می توانند با استفاده از داده های نقشه برداری ارائه شده توسط راه حل پیشگیرانه عمل کنند.

تجسم داده ها

به جای رفتن از طریق داده های سنگین، می توان به سادگی با نگاهی به نمایشی بصری و نقشه گرا از اطلاعات کسب و کار و اطلاعات مکان، به بینش مناسب دست یافت . CleverAnalytics شما را با اطلاعات مبتنی بر نقشه راه هماهنگ می کند تا به درک کسب و کار از طریق مکان کمک کند.

بینش پیشرفته کسب و کار

با CleverAnalytics،می توان از اطلاعات بیشتر استفاده کرد. این پلتفورم اطلاعات را پردازش می کند تا شما را با معیارهای کسب و کار، KPI ها و معیارهای ارزیابی آشنا و هماهنگ ساخته که این امر می تواند به شما در ایجاد یک استراتژی بهینه برای شرکت کمک کند.

بستر داده ی یکپارچه

داده های بزرگ یک عنصر کلیدی است که مفهوم گسترده ای برای کسب و کارهایی است که می خواهند در برنامه های توسعه خود موفق شوند. CleverAnalytics به شما کمک می کند تا از تمامی اطلاعاتی که از منابع داده های منحصر به فرد خود، از جمله راه حل های یکپارچه و فروشنده ها، استفاده کنید، بنابراین می توانید آنها را در تصمیم گیری های معنی دار و استراتژیک مورد استفاده قرار داد .

سیستم اطلاعات پایدار

لازم نیست برای مدت طولانی برای بینش عملی با CleverAnalytics صبر کررد. این پلت فرم در پردازش داده ها و ارائه اطلاعات مفید در قالب نقشه ها، مجموعه داده ها، روش ها و معیارها سریع است و در بالای آن، آنها از طریق داشبورد به راحتی قابل دسترسی هستند.

پلت فرم باز

CleverAnalytics می تواند طیف گسترده ای از راه حل ها و خدمات شخص ثالث از طریق API REST پشتیبانی کند. به همین دلیل می توان اطلاعات را از تمام منابع داده های منحصر به فرد خود، از جمله سیستم های متصل شده ، ترسیم کرد.

بدون محدودیت کاربر

با CleverAnalytics، می توان اطلاعات را با اجازه دسترسی به این پلت فرم برای همه افراد درگیر در کسب و کار قابل دستیابی کرد.راه حل این امکان را می دهد که با اضافه کردن تعداد زیادی از کاربران به صورت دلخواه، از جمله کارکنان جدید، مدیران و یا شرکای تجاری شما و ذینفعان قادر به اشتراک گذاری یک زبان مشترک باشند.

ابر دسترسی

CleverAnalytics به شما امکان می دهد تا داده های نقشه یابی شده خود را هر کجا که می روید کمک کن تا بتوانید اعداد و خوشه های اطلاعاتی را بیابید تا در تصمیم گیری های استراتژیک هدایت گر حتی در هنگامی از محل کار فاصله دارید .

ویژگی های CleverAnalytics

تجسم داده نقشه

تجزیه و تحلیل منطقه

پتانسیل بازار و به اشتراک گذاری

تجزیه و تحلیل رقبا

بهینه سازی شبکه Branch

برنامه ریزی و تحلیل موقعیت مکانی

مدیریت انتشار فلیکر

اطلاعات مشتری

تجزیه و تحلیل RFM

Geomarketing

ClealAnalytics در موارد ذیل به شما کمک میکند

1) بهینه سازی شبکه Branch

مدیران شبکه فروش و مدیران انبوه، وظیفه ی بهبود شبکه های شعب خود را دارند. این یک مسئولیت روزمره و مداوم برای آنهاست؛ زیرا بسیار مهم است که بدانند چگونه به مشتریان و چشم اندازهای بسیاری که بدون همپوشانی و بدون رقابت با رقابت ناخواسته می پردازند، کمک می کنند. با CleverAnalytics، به راحتی می توانند این چالش ها را برطرف کنند، زیرا پلتفرم موجودیت های موجود در شبکه را به نحوی برطرف می کند تا کسب و کار از دست رفته پتانسیل بازار، بیش از حد خدمات به دلیل همپوشانی که توقف سودآوری شاخه ها، پوشش غیر مشتری مطلوب، عدم تناقض در نمونه کارها محصول و اهداف مخاطبان، KPI شاخه های نادرست و یک طرح گسترش اشتباه اولویت بندی شده است را به ماهیت موثر و کارآمد خود بازگرداند

2) راه اندازی مناطق تحویل

کسب و کارهایی که در صنایع غذایی فعالیت داررند باید با بسیاری از اطلاعات هر روز آشنا باشند. با این حال، آنها اغلب به راحتی قادر به استفاده از آنها نیستند. نقشه های اطلاعات مکان هوشمند CleverAnalytics ساده سازی فرآیند را با فراهم آوردن آنها از تجسم های کاربر پسند و تعاملی اطلاعاتفراهم میسازد. این پلت فرم، توزیع سفارشات را از طریق مکان، سفارشات با تأخیر و فاصله رانندگی پیش بینی می کند. این اطلاعات همچنین اطلاعات بصری را در مناطق دایره ای فرضی ارائه می دهد که مشخص می کند که چه مدت طول می کشد تا از یک نقطه به مقصد دیگر سفر کرد. بنابراین، می توانید داده ها را مقایسه کنید و مناطق جایگزین را پیدا کنید. با چنین اطلاعاتی می توانید بهترین مدل کسب و کار را برای شرکت خود انتخاب کنید، اطلاعات دقیق را به تیم خود ارائه دهید و منتظر زمان های تحویل بهتر باشید. هنگامی که این پارامترها را تجسم می کنید، می توانید از نقشه برداری موقعیت مکانی برای بهبود و بهینه سازی منطقه تحویل خود استفاده کنید، به شما این امکان را می دهد که خدمات پیشرفته را به مکان های محاسبه شده و آزمایش شده تان، در حالی که تصمیم گیری های استراتژیک در مورد مناطقی که برای آینده هدف قرار دارند، ارائه دهید.

3) B2B Sales Targeting

استراتژی های فروش B2B به شدت به هدف قرار دادن مکان به جای متقاعد کردن از طریق بینش در مورد پتانسیل بازار و به اشتراک گذاری می پردازد. با CleverAnalytics، نمایندگان فروش می توانند براساس عوامل مختلف نظیر فاصله از نقطه مورد نظر، تراکم خانوارها در یک منطقه، سهم بازار رقبا در یک مکان خاص و رفتار مشتری در سایت مقصد، را انتخاب کنند. بینش های مربوط به این نمایندگان فروش را قادر می سازد تا بدانند که چه نوع کسب و کار بهترین گزینه برای به حداکثر رساندن فروش است.

CleverAnalytics پاسخ به مسائل جامع، محل سکونت، کسب و کار را با سهولت خواندن یک نقشه ایجاد میکند . این تنها پلت فرم نقشه برداری کسب و کار مبتنی بر ابر است که داده های هوش کسب و کار شما را به معنای واقعی تبدیل می کند و از طریق تجسم آن در یک نقشه اولیه زمینه ای بصری. این داده های مبتنی بر مکان را برای ارائه اطلاعات مشتری و بینش برای نقشه برداری جغرافیایی، برنامه ریزی مکان، بهینه سازی شبکه، تحلیل رقیب و ردیابی وفاداری مشتری متصل می کند.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است