ابزار کسب و کار هوشمند ReportPlus - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند ReportPlus

ابزار کسب و کار هوشمند ReportPlus

ابزار کسب و کار هوشمند ReportPlus

Intelligent business tool ReportPlus

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

ReportPlus

ReportPlus یک نرم افزار تجسم داده ای است که شما را قادر می سازد معیارهای کسب و کار قابل توجه خود را در سکوی متمرکز تجسم کنید. جایزه انتخاب کارشناسان را برای سال 2018 به دست آورد.

این نرم افزار در زمان واقعی داشبورد مناسب را در اختیار قرار میدهد ، گزارش های تعاملی، و دسترسی در هر نقطه در هر زمان برای نظارت و ماندن در بالای عملکرد فرایندهای کسب و کار . این سرویس از طریق هر وسیله ای مانند دسکتاپ ویندوز و مک و یا گوشی های هوشمند و تبلت های اندرویدی قابل دسترسی است.

بر اساس پیکربندی استقراری که ترجیح می دهید، نرم افزار دیاگرامهای معماری را ارائه می دهد که به طور خاص برای دسترسی به داده های شما طراحی شده است، چه در محل نصب و چه در ابر. راه حل مبتنی بر ابر آن، داده های شما را به سرویس های ابر، پایگاه داده های پایگاه داده SQL و صفحات اکسل محلی در زمان واقعی متصل می کند. این اجازه می دهد تا ایجاد و تجزیه و تحلیل داشبورد در هر نقطه و توانایی خود خدمات BI بدون کمک حرفه ای فناوری اطلاعات. این کارکنان شما را قادر می سازد داشبورد های ایجاد شده، ویرایش و به اشتراک گذاری در حالی که در دفتر و یا بر روی بروید. راه حل پیشنهادی IT-friendly است که نصب و تعمیر و نگهداری نگران کننده را تضمین می کند. همانطور که در پیش فرض یا در یک ابر خصوصی مستقر شده است، گزارش های وب برای دسترسی به کل سازمان شما در دسترس هستند.

ReportPlus یک BI-سرویس خودکار واقعی را با سهولت استفاده با استفاده از قابلیت های کشیدن و رها کردن، کشیدن بصری و یک آرایه وسیعی از انواع تجسم به ارمغان می آورد. راه حل ها برای صنایع مختلف موجود است که از مالیه، بازاریابی، فروش و عملیات در میان دیگران استفاده می شود. بینش، کمپین و KPI در زمان واقعی برای یک رویکرد موثر با استفاده از داده ها استفاده می شود.

این نرم افزار برای شرکت ها ساخته شده است، نوآوری های سازمانی را از طریق به روز رسانی های مداوم و پشتیبانی با اشتراک خود تضمین می کند. این تضمین می کند که سیستم شما با آخرین ویژگی های صنعت برای ارزش کلی بهتر مجهز شده است. همچنین منابع داده را بدون نگرانی در مورد کلاهک یا محدودیت ادغام می کند. علاوه بر این، برنامه امنیت را با رمزگذاری سخت افزاری داخلی تنظیم می کند. کلمه عبور را می توان بر روی یک سطح برنامه یا سطح داشبورد تنظیم کرد در حالی که دسترسی مجوز توسط مدیران نظارت می شود.

این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا راه حل تجدید اطلاعات خود را با BI Embedded خود به حداکثر برسانید. این ماژول شما را قادر می سازد نام تجاری خود را به نرم افزار بعدی، دسکتاپ یا پلت فرم تلفن همراه خود نگه دارید. آنها هر گام را با در اختیار داشتن خدمات و پشتیبانی محصولی که اطلاعات را برای ترویج مناسب تعامل ارائه می دهند، راهنمایی می کنند.

شرکت هایی که می خواهند ReportPlus را در جریان کار خود پیاده سازی کنند، برنامه های قیمت گذاری مستقیم و انعطاف پذیر برنامه را که شفافیت و ارزش را ارائه می دهند، قدردانی خواهند کرد. این یک راه حل کلی برای به دست آوردن بینش و تبدیل آنها به تصورات ارزشمند برای افزایش تصمیمات کسب و کار شما است.

در عین حال ReportPlus یک نرم افزار سازمانی است که برای متمرکز کردن معیارهای کسب و کار در یک پلت فرم واحد ساخته شده است. به غیر از ارائه دسترسی کاربران به داشبورد در زمان واقعی و گزارش های تعاملی در هر پلت فرم، ReportPlus اجازه می دهد تا برای ایجاد آسان داشبورد با ابزار خود ساخته شده با تمرکز خود خدمات مانند قابلیت کشیدن و رها کردن و قابلیت کشیدن بصری اجازه می دهد. و در عرض چند کلیک روی دکمه، کاربران می توانند داستان خود را برای همه مخاطبان مورد نظر به اشتراک بگذارند. این نرم افزار به کاربران امکان می دهد از بیش از 30 نوع تجسم را انتخاب کنند تا بتوانند به طور موثر تصمیمات مبتنی بر آگاهی داده، روند را نشان دهند، تجسم و نشان دهند.

ReportPlus راه حل هایی برای صنایع مختلف ارائه می دهد، از قبیل ردیابی عمیق و تجزیه و تحلیل عملکرد برای تیم های فروش، تجزیه و تحلیل معیارهای نیروی کار برای آوردن بینش به تیم های عملیاتی، کنترل کیفیت پیشرفته و نظارت هزینه برای صنایع تولید، و تجزیه و تحلیل جریان نقدی دقیق برای تیم های مالی. سایر صنایع تحت پوشش این نرم افزار شامل بازاریابی، خرده فروشی و بیمه می باشند.

مزایای ReportPlus

این نرم افزار مجموعه ای از ویژگی های ارائه شده را فراهم می کند که کاربران را با انعطاف پذیری بالا در ارائه اطلاعات مناسب برای فرآیندهای کسب و کار حیاتی خود ارائه می دهد. در اینجا یک مرور کلی از ابزارهای نرم افزاری و ویژگی هایی است که ارزش چک کردن دارند:

با استفاده از ReportPlus، ایجاد داشبورد به گونه ای است که توسط کارشناسان تجربه تجربه شده است. برنامه لمسی فعال است که به شما امکان می دهد به راحتی ایده های خود را به نمایندگی های بصری واقعی تبدیل کنید. حرکت در اطراف پلت فرم با سهولت انجام می شود، زیرا دانش نرم افزاری مورد نیاز نیست. اگر می خواهید یک عمل انجام دهید، می توانید به راحتی با چند کلیک انجام دهید. به عنوان مثال، قابلیت کشیدن و رها کردن به شما اجازه می دهد به سرعت به منابع اطلاعات محبوب دسترسی پیدا کنید. تنظیم فیلترها از طریق بهره برداری از یک زمینه انجام می شود و انتخاب انواع تجسم از طریق ساده کشیدن امکان پذیر است. هنگامی که داستان خود را در سراسر تیم خود پخش می کنید، فقط باید یک کلیک را انجام دهید. در همین حال، داشبورد خود را می توانید در ابر یا پیش فرض بر اساس اولویت خود ذخیره کنید.

پیکربندی های نصب و راه اندازی Cloud یا Based

در مورد پیکربندی استقرار ترجیح داده شده ای می توان انتخاب کرد که با ساختار شما سازگار باشد. با استفاده از تنها یک برنامه تنها می توانید داشبورد را هر جا که در دستگاه های ویندوز و iOS قرار دارید ایجاد کنید. ابزار مورد نیاز برای تجسم داده ها و ساخت محاسبات مانند کشیدن و رها کردن، انواع نمودار ها و API های جاوااسکریپت به آسانی قابل دسترسی هستند. قابلیت های خارج از جعبه شما را قادر می سازد تا بدون نیاز به تکیه بر خود بخش فناوری اطلاعات. می توان نرخ تازه سازی را تنظیم کرده و از داده های ذخیره شده استفاده کرد. در دستگاهی که شما در آن کار می کنید و در ابر همگام سازی می شود برای بهینه سازی تجربه اشتراک گذاری خود در تیم خود که می تواند همکاری و مشارکت داشته باشد، ذخیره شود. این یکی در قیمت گذاری مبتنی بر اشتراک ساده و ساده است. در همین حال، استقرار در موقعیت پیش فرض در ابر خصوصی شما یا پیش فرض نصب شده است که یک سازمان آگاه در سراسر کسب و کار را فراهم می کند. این گزینه IT دوستانه و آسان برای نصب و نگهداری است. مدیران همچنین دارای اختیار نظارت بر مجوز بر اساس کاربر، داشبورد و سطح پوشه هستند. هر دو گزینه آماده سازمانی هستند که دسترسی امن، ارائه نوآوری و ادغام منابع داده را فراهم می کند.

داشبورد جاسازی شده

ReportPlus دارای داشبورد های جاسازی شده نامحدود در داخل برنامه ها است تا میزان دسترسی را افزایش دهد، سریعتر از بازار و ساخت یک راه حل مبتنی بر برند سفارشی. این تعامل خدمات را تعریف می کند که اطمینان حاصل شود که کاربران از یک مشارکت درونی و پشتیبانی محصول بهره مند شوند. این شامل آموزش، کارگاه معماری، نصب، و ایجاد داشبورد می شود. برنامه همچنین پویا و نوآورانه است، زیرا ردیابی عملکرد بازاریابی، نظارت بر روند عملیاتی، تجسم KPI ها و بهینه سازی اوراق بهادار مشتری را افزایش می دهد. این روش نوآورانه تجزیه و تحلیل را افزایش می دهد، ویژگی های به حداکثر می رساند و خدمات مشتری را اولویت بندی می کند.

داشبورد تعاملی

ReportPlus این امکان را می دهد که بیش از 30 نوع تجسم را انتخاب کرد برای مطابقت با نیازهای خود را در انتقال اطلاعات خود را به طور موثر. این فرایند ایجاد داشبورد قوی را آسان می کند زیرا شما می توانید آنها را با تم های پیش فرض تنظیم کنید و سفارشی سازی را با اصلاح فونت ها و رنگ ها انجام دهید. این نرم افزار لیستی چشمگیر از انواع مختلف صنایع را ارائه می دهد.

اتصال داده بر اساس زمان واقعی با یکپارچگی

اطلاعات با خیال راحت هر جایی که می خواهید ذخیره می شود. می توان به طور مستقیم اطلاعات را به منابع مورد نظرتان متصل کنید. کد نویسی برای ترکیب داده ها لازم نیست زیرا نرم افزار ادغام با انواع مختلفی از برنامه های شخص ثالث شامل پایگاه داده های SQL، صفحات گسترده اکسل، Dropbox، Google Drive، Salesforce، Numbers، Box، OneDrive، Sharepoint، اوراکل، و Hadoop سرور خزنده، در میان بسیاری دیگر. ResultsPlus همچنین به شما اجازه می دهد تصاویر شخصی سفارشی ایجاد کنید و سپس به راحتی آن را به برنامه بعدی خود جاسازی کنید. صرف نظر از دستگاه و مکان، داشبورد شما نگاه و احساس برند شما را حفظ خواهد کرد و با استفاده از انواع گزینه های پلتفرم به کاربران برنامه خود دسترسی پیدا می کند.

ویژگی های ReportPlus

خود سرویس BI

برنامه های موبایل

داشبورد نامحدود

تنوع گسترده ای از یکپارچگی

کشیدن و رها کردن ابزار

داده های زمان واقعی

نرخ بازبینی داده ها برنامه ریزی شده

منابع داده چندگانه

پشتیبانی اولویت

نگهبان انفرادی

قابلیت های پیشرفته مدیریت فناوری اطلاعات

بدهی های حساب

KPIs

معیارهای

درآمد و سودآوری

عملکرد مالی

بازاریابی ایمیلی

نرخ تخلیه

عملکرد کمپین بازاریابی

تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی

تجزیه و تحلیل وب سایت

مدیریت Quota

عملکرد فروش

گزارش خط لوله

مدیریت ساختمان

مدیریت منابع انسانی

مدیریت زنجیره تامین

تجزیه و تحلیل بیمه

مدیریت خرده فروشی

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است