ابزار کسب و کار هوشمند Similarweb Pro - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Similarweb Pro

ابزار کسب و کار هوشمند Similarweb Pro

ابزار کسب و کار هوشمند Similarweb Pro

Intelligent business tool Similarweb Pro

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Similarweb Pro

نرم افزار SimilarWeb یک راه حل محبوب BI است که توسط اطلاعات آنلاین رقابتی و اندازه گیری وب شناخته شده است.

با استفاده از بزرگترین پانل آنلاین بین المللی، این ابزار ابزارهای تجزیه و تحلیل وب سایت را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تا آمار ترافیک هر یک از وب سایت های خود را ببینید و شما را قادر می سازد به طور همزمان به ترافیک وب سایت و همچنین استراتژی کسب و کار ترافیک برای سایت های مختلف نگاه کنید. به طور کلی، SimilarWeb به مراقبت از سلامت کامل کسب و کار شما، فرصت های پیگیری و تصمیم گیری های کسب و کار هوشمندانه نگاه می کند.

بینش ابزار به شرکت ها، بازاریابان، ناشران و تحلیلگران کمک می کند تا عملکرد خود را در برابر رقبا بررسی کنند. با اجازه دادن به آنها برای مقایسه ترافیک وب سایت، SimpleWeb Pro به آنها کمک می کند راه های جدیدی برای افزایش ترافیک خود و کشف فرصت های جدید رشد برای گسترش مخاطبان خود پیدا کنند. حتی بهتر است این که سیستم SingleWeb یک سیستم قیمت نقل قول است، در این صورت هر مشتری یک قیمت را با توجه به نیازها و ظرفیت های مالی خود دریافت می کند. برنامه رایگان برای کاربران راه اندازی شده نیز ارائه شده است.

این نرم افزار برای هر اندازه و نوعی از شرکتها ساخته شده است، این ابزار میتواند توسط هر شرکتی با یک وبسایت مورد استفاده قرار گیرد و سعی در گسترش وب سایت خود داشته باشد. نرم افزار SimilarWeb نیز برای شرکت های بزرگ برای فعالیت های ادغام و کسب و همچنین تلاش های گسترش بازرگانی مفید است. برخی از شرکت هایی که در حال حاضر از این ابزار استفاده می کنند عبارتند از Taboola، PayPal، Outbrain، Eventbrite، eBay و Flipkart.com.

نرم افزار SimilarWeb می تواند بینش های عمیق داده مربوط به عملکرد ترافیک وب سایت رقبای تجاری شما و حتی برنامه های تلفن همراه را در اختیار شما قرار دهد. این ابزار به شما اجازه می دهد تجزیه و تحلیل هر صنعت یا وب سایت را انجام دهید. به سادگی با چک کردن یک وب سایت در ControlWebPro Pro، شما می توانید دسترسی کامل به داده های تجزیه و تحلیل از آن سایت خاص، از جمله معیارهای دخالت کاربر، از جمله بازدید کنندگان ماهانه، بازدید صفحه، میزان جستن و مدت بازدید، دسترسی کامل. همراه با منافع مخاطب و جزئیات ترافیکی جغرافیایی. گزارش دهی به هیچ وجه فراتر از آنچه کاربران از محصول BI برتر انتظار ندارند، اما اشاره واقعی در مورد این است که گزارش ها می توانند سفارشی شوند تا نیازهای هر صنعت را سفارشی کنند.

SimilarWeb همچنین نیازهای شرکت های چند ملیتی و بزرگ را پوشش می دهد، زیرا دسترسی چند کاربره بدون محدودیت، پشتیبانی حرفه ای و سرویس های سطح بالا، گزارش های سفارشی و تعدادی از ادغام API را تامین می کند. تعدادی از وب سایت هایی که می توانید با آن مدیریت کنید محدود نیست، و شرکت در انتخاب روش پرداخت ترجیح داده بسیار انعطاف پذیر است. کمک به صورت مختصر در هر لحظه بعد از پیاده سازی امکان پذیر است. برای بررسی این برای خودتان، به صورت رایگان نسخه ی نمایشی زندگی خود را به اشتراک بگذارید. مرور اجمالی از مزایای ProPro Similarweb Pro ارائه دهنده ابزارهای تحلیلی وب سایت موثر می باشد که می توانید از آن برای پیدا کردن آمار ترافیک سایت های خود استفاده کنید. این می تواند به شما در ایجاد استراتژی هایی برای جذب ترافیک بیشتر به سایت های خود کمک کند. برجسته است که شما همچنین می توانید عملکرد وب سایت خود را با رقبای خود مقایسه کنید. ویژگی های بالا عبارتند از: تجزیه و تحلیل کلیدی عمیق، منابع ترافیک برنامه تلفن همراه، رسانه های اجتماعی و گزارش های ترافیک ایمیل، کلمات کلیدی محبوب تلفن همراه و گرافیک و نمودار برای KPI ها.

سازمان های بزرگ می توانند از Similarweb Pro برای استراتژی های ادغام و خرید و همچنین تلاش های بازاریابی استفاده کنند. یک مزیت کلیدی این است که به شما کمک می کند که هر وب سایت یا صنعت را تجزیه و تحلیل کنید. مزایای دیگر بارهای یکپارچه سازی API، گزارش های سفارشی، دسترسی چند کاربره و پشتیبانی حرفه ای است. فروشنده ارائه دهنده طرح رایگان با ویژگی های اساسی و همچنین دو بسته با قیمت مناسب است.

ویژگی های نرم افزار

داده های وب: دیدار، کلمات کلیدی، جغرافیا، ارجاعات و غیره

رویت سهم ترافیک با توجه به کانال (جستجو، مستقیم، نمایش و غیره)

ابزار پژوهش کلید واژه (برای هر دو Organic & PPC)

ارزیابی مقایسه عملکرد کلید واژه PPC در مقایسه با PPC

تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت رقبا

معیارهای تعامل: میزان بازدهی، زمان در سایت، صفحات محبوب

سهم ترافیک بر اساس دستگاه: ترافیک تلفن همراه و دسکتاپ

تجزیه و تحلیل کلیدی رقبای عمیق

گوگل آنالیتیک "ارائه نشده" و "کلمات کلیدی" را تنظیم نمی کند

آشکارساز تبلیغات و شبکه های رقیب

مقایسه ترافیک وب سایت در کنار هم تا پنج سایت

صفحات مراحل تبدیل، زیر دامنه ها، صفحات فرود

نمودارهای بصری و نمودار برای KPIs

تجزیه و تحلیل صنعت تلفن همراه برنامه

کلمات کلیدی محبوب برنامه موبایل

رتبه بندی بازار تلفن همراه بر اساس رده و کشور

ابزار تجزیه و تحلیل صنعت، که شامل کلمات کلیدی و منابع ترافیکی است

گزارشات ترافیک ایمیل و رسانه های اجتماعی

داده های فروشگاه Google Play و App Store

منابع ترافیکی تلفن همراه

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است