ابزار کسب و کار هوشمند Cyfe - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Cyfe

ابزار کسب و کار هوشمند Cyfe

ابزار کسب و کار هوشمند Cyfe

Intelligent business tool Cyfe

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Cyfe

Cyfe یک برنامه داشبورد همه جانبه است که به کاربران امکان نظارت و تجزیه و تحلیل داده های پراکنده در تمام خدمات آنلاین خود مانند Google Analytics و Salesforce را می دهد. شما می توانید از Cyfe برای ارائه داکت های هوشمند و قوی برای کارکنان و مشتریان خود استفاده کنید و تصویر کامل از روند کسب و کار شما و سلامت کلی را مشاهده کنید. داشبورد Cyfe می تواند به حفظ مشتریان خود در حلقه کمک کند و آنها را قادر به مشاهده داده ها در زمان واقعی می کند. این به این معنی است که شما می توانید گزارش هایی را که به مشتریان خود ارسال می کنید را کاهش دهید و اطلاعات را به صورت فوری و ایمن به اشتراک بگذارید.

نقاط مثبت Cyfe شامل مقدار خوبی از منابع داده، قیمت گذاری مقرون به صرفه و ارزش برای پول، گزینه های سفارشی با بهترین نرخ برای داشبورد، داشبورد داده CSV و اکسل و کاربران نامحدود است. طرح قیمت گذاری انعطاف پذیر است، و حتی شامل یک بسته رایگان برای تمام طول عمر برای شرکت های کوچک و کاربران راه اندازی شده است.

در عین حال، Cyfe با سیستم های کسب و کار و برنامه های کاربردی بیشتر از هر محصول BI دیگر هماهنگ شده است، به همین دلیل ما برای شرکت هایی که با معماری های نرم افزاری بزرگ و پیچیده کار می کنند توصیه می شود.

بوسیله Cyfe شما می توانید برای ردیابی و تجزیه و تحلیل اطلاعات پراکنده در سراسر خدمات موجود خود مانند Salesforce و Google Analytics استفاده کنید. داشبورد ها می تواند توسط مشتریان شما مورد استفاده قرار گیرد تا داده های زمان واقعی را مشاهده کرده و در حلقه بمانند. مزیت این است که شما می توانید فورا و ایمن اطلاعات را به اشتراک بگذارید و گزارشاتی را که شما به مشتریان خود ارائه می دهید، کاهش دهید. ویژگی های اصلی عبارتند از: ردیابی بخش های مختلف، داده های تاریخی، گزارش زمان واقعی، ادغام پیش ساخته و برچسب سفید.

مزایای خاصی وجود دارد که می تواند با نقش Cyfe در شرکت های کوچک و متوسط ​​همراه باشد. برای شروع، این سیستم پردازش جامع داده ها نظارت خارج از جعبه را انجام می دهد و بینش های دقیق خود را در پروفایل های اجتماعی شما، کانال های بازاریابی ایمیل، تجزیه و تحلیل وب، SEM، جستجوگرها، و خیلی بیشتر فراهم می کند. امكان نظارت بر چندين وبسايت در يك زمان نيز از اين قاعده مستثني نيست، زيرا Cyfe با داشبورد مفيد بسته است تا چشم انداز شما را در تمام بخشهاي شما نگه دارد.

چیز دیگری که کاربران در مورد Cyfe دوست دارند، مجموعه گسترده ای از ویجت های پیش ساخته است که جمع آوری داده ها از سرویس های به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله Salesforce و Google Analytics. با این وجود، کاربر می تواند ویدجت های سفارشی یا Push API سیستم را برای محافظت از صفحه نمایش از پایگاه های سازمان های خانگی به کار ببرد. همانطور که قبلا ذکر شد،ادغام های متعدد ارائه شده توسط Cyfeامکان دسترسی به داده ها را به راحتی ازتقریبا هر سیستم یا نرم افزارامکان پذیرمیسازد.درواقع، شما قادربه برنامه ریزی وارسال گزارشهای ایمیل درتمام فرمتهای مورد نظر(JPEG، CSV، PDF و PNG)خواهید بود.

این سیستم همچنین با گزارش های عالی شناخته شده است، زیرا داده ها را در داشبورد جامع خلاصه می کند، آن را مقایسه می کند و به شما اجازه می دهد تا آن را با مدیران، مشتریان، شرکا یا هر کسی که بخواهید در حلقه عملیات شرکت قرار گیرد به اشتراک بگذارید. پس از وارد شدن به سیستم، تمام داده ها طبقه بندی شده و ذخیره می شوند در یک پایگاه داده به راحتی قابل دسترسی است، به طوری که کاربر می تواند آن را جمع آوری و استفاده از آن در صورت لزوم.

همچنین ارزش ذکر این است که حالت تلویزیون، استفاده می شود به طور خودکار چرخش داشبورد در مانیتور صفحه نمایش بزرگ شما. این باعث می شود Cyfe ابزار ایده آل برای جلسات و همکاری است. فراموش نکنید که شما همچنین می توانید آن را با توجه به نیاز خود سفارشی، پیش نویس گزارش های مارک و تنظیم زمینه داشبورد، اما بیشتر از همه نام دامنه خود را نقشه. یکی از مزایای عمده Cyfe این است که بینش های خود را در مورد جستجوگرها، SEM، کانال های بازاریابی ایمیل، تجزیه و تحلیل وب، پروفایل های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ارائه می دهد. به علاوه، شما می توانید چند وب سایت را نظارت کنید. این محصول همچنین دارای قابلیت گزارش دهی بالا می باشد که به شما امکان می دهد اطلاعات را در داشبورد خلاصه کنید، آن را مقایسه کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. حالت تلویزیون برای جلسات ایده آل است زیرا شما را قادر می سازد داشبورد را به طور خودکار روی مانیتور بزرگ روی صفحه نمایش تغییر دهید.

بررسی ویژگی های Cyfe

گزارش های خودکار ایمیل

گزارش های مارکدار برای مشتریان

KPI کسب و کار

منابع داده سفارشی

دامنه های سفارشی و آرم ها

تجسم های سفارشی

به راحتی همه چیز را کنترل کنید

داده های تاریخی

نظارت بر بخش های مختلف

گزینه های اشتراک گذاری چندگانه

صادرات PDF / CSV

یکپارچگی پیش ساخته

فشار API

گزارش های زمان واقعی

راه اندازی در ثانیه

تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی

پیگیری چندین وب سایت

حالت تلویزیون

کاربران نامحدود و داشبورد

برچسب سفید در دسترس است

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است