ابزار کسب و کار هوشمند KISSmetrics - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند KISSmetrics

ابزار کسب و کار هوشمند KISSmetrics

ابزار کسب و کار هوشمند KISSmetrics

Intelligent business tool KISSmetrics

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

KISSmetrics

یک سیستم قدرتمند BI است که شما را قادر به شناسایی، پیگیری و افزایش معیارهای تجاری حیاتی می کند. شما می توانید این اطلاعات را به بینش عملی تبدیل کنید و از آنها برای ایجاد استراتژی های بازاریابی موثر و بهبود شیوه های بازاریابی استفاده کنید. یک ویژگی بی نظیر ردیابی عمیق است که بینش مشتری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید اهداف و رفتارهای مشتریان خود را حتی قبل از خرید محصول یا خدمات خود خریداری کنید. سایر ویژگی های کلیدی عبارتند از: مشخصات مشتری نامحدود، گزارش های احتمالی نامحدود، صادرات داده ها، دوره های تبدیل بدون محدودیت و گزارش های آزمون نامحدود A / B.

KISSmetrics یک پلتفرم قدرتمند کسب و کار است که به کاربران اجازه می دهد تا معیارها و سایر عناصر مهم را برای موفقیت کسب و کار خود تعیین، نظارت و افزایش دهند. با این اطلاعات به بینش های عملی تبدیل شده است، KISSmetrics آنچه را که برای کمک به شما در ایجاد استراتژی های بازاریابی و بهبود شیوه های بازاریابی موجود فراهم می کند، اما با توجه به پیشرفت ردیابی و تجزیه و تحلیل ظرفیت های مشتری، می توانید از آن به عنوان بهینه ساز پیشرفته تبدیل پیشرفته خود استفاده کنید. بر خلاف آنچه انتظار می رود از یک ابزار ترکیبی از ویژگی های مشابه، قیمت KISSmetrics کاملا انعطاف پذیر است و حتی برای شروع و کسب و کار کوچک نیز قابل دسترسی است.

به طور خلاصه، KISSmetrics دارای اطلاعات سفارشی بسیار انعطاف پذیر است به علاوه یک API که برای اتصال بسیار ساده است. کارشناسان به ساختار KISSmetrics لطمه می زنند، زیرا آن را بر افراد تمرکز می کند، ردیابی روند و شیوه های مشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد و تفسیر مفیدی از سلامت کسب و کار خود را به کاربران ارائه می دهد. با تشکر از آن، آنها تصمیمات کسب و کار دقیق تر را دریافت می کنند و به طور چشمگیری از فرصت های بازار بهره مند می شوند، در حالی که در عین حال حفظ اعتبار جامع و حرفه ای در چشم مشتریان خود است.

بهترین بخش در مورد KISSmetrics این است که بر افراد تمرکز کرده و مسیرهای مشتریان را تغییر می دهد و سلامت کسب و کار سازمان ها را تفسیر می کند. به علاوه، جزئیات تمام مخاطبین و مشتریانی که با کسب و کار شما تماس می گیرند را ذخیره می کند. شما می توانید از این اطلاعات برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی هدفمند استفاده کنید.

هوشمندانه ترین چیز در مورد KISSmetrics این است که چگونه اطلاعات مشتریان را که حداقل تا یک بار به سرویس شما مرتبط شده اند، به یاد می آورد و ذخیره می کند. در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

به طور کلی، خرید KISSmetrics به معنای پاداش دادن به کسب و کار شما با یک سیستم محور متمرکز است که تمام بینش دقیق، عمیق و قابل توجه است. اطلاعاتی که به شما ارائه می شود، به اندازه کافی برای ایجاد استراتژی های مستحکم بدون ارائه خدمات و برنامه های شخص ثالث کافی خواهد بود. با این وجود، شما هنوز هم می توانید KISSmetrics را به تمام برنامه های نصب شده در اکوسیستم نرم افزار خود وصل کنید.

مرور کلی از ویژگی های KISSmetrics

راهنمایی رایگان راه اندازی

گزارشهای کانال نامحدود

گزارش های کوهورت نامحدود

گزارش های احتمالی نامحدود

پروفایل های نامحدود مشتری

لیست تماس نامحدود گروه

گزارشهای آزمایشی A / B نامحدود

دوره های تبدیل بدون محدودیت

پشتیبانی ایمیل

آزمایشگاه نامحدود / چرخه سندباکس

اطلاعات مربوط به بخش با هر نقطه در زمان

کنترل زمان واقعی داده ها / ابزار Debugger

Multi و Cross Platform / پشتیبانی دستگاه

صادرات داده

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است