ابزار کسب و کار هوشمند GoodData - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند GoodData

ابزار کسب و کار هوشمند GoodData

ابزار کسب و کار هوشمند GoodData

Intelligent business tool GoodData

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

GoodData

یک راه حل تجزیه و تحلیل ابر کاربر پسند است که ویژگی های کلیدی مانند نمودار های پویا و نمودار، گزارش های لحظه ای، خدمات انبارداری سریع، دسترسی به زمان واقعی و قالب ها برای بازاریابی، فروش و تجزیه و تحلیل خدمات ارائه می دهد. این یک قهرمان قوی دیگر در لیست ما از 10 ابزار برتر نرم افزار کسب و کار است. بهترین بخش در مورد این ابزار این است که بینش عملی که می تواند چابکی و سلامت شرکت شما را بهبود بخشد. شما می توانید از آن برای ارتقاء قابلیت پیش بینی استفاده کنید، هوش مصنوعی منابع خود را تامین کنید و تصمیمات سریعتری بگیرید.

بسته کامل GoodData شامل: تجسم و تجزیه و تحلیل پیچیده، کشف داده های خود سرویس، داده های بزرگ آماده ETL / ELT، و انبارداری داده ها. شما می توانید از این نرم افزار برای کشف بینش مشتری استفاده کنید که می تواند به شما در سنجش اثربخشی کمپین های بازاریابی شما و همچنین بینش عملیاتی کمک کند که بتوانید تصمیم های دقیقتری بگیرید. در بالای آن، شما می توانید از ویژگی های تجزیه و تحلیل جاسازی شده برای شناسایی فرصت های جدید درآمد استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید از طریق کانال های متعدد به پشتیبانی از مشتری متخصص حساب کنید. برای به دست آوردن این مزایا، با فروشنده تماس بگیرید تا یک نقل قول سفارشی برای نیازهای شما دریافت کنید.

GoodData بینش عملیاتی را مشخص می کند که می تواند سلامت و چابکی شرکت شما را بهبود بخشد. با استفاده از این ابزار، شرکت ها تصمیم های سریعتری را اتخاذ می کنند، منابع بودجه را موثرتر و پیش بینی می کنند.

این یک ابزار تجزیه و تحلیل جامع ابری است که اطلاعات ابر را با منابع عملیاتی خود ادغام می کند تا سریعا کشف شود، از جمله: بینش مشتری که تاثیر بازاریابی شما را بر کسب و کار نشان می دهد؛ بینش عملیاتی که می تواند کارایی تصمیم گیری را بهبود بخشد و همچنین سرعت فروش را افزایش دهد؛ و فرصت ها برای دریافت جریان درآمد جدید با کمک تجزیه و تحلیل جاسازی شده.

GoodData این همه را دارد: انبارداری داده، ETL / ELT بزرگ داده آماده، کشف داده های خود سرویس، و تجزیه و تحلیل و تجسم پیشرفته، همه در یک پلت فرم تجزیه و تحلیل ابر کاربر پسند. این تکنولوژی شرکت شما و خطوط داده را مدیریت می کند و توانایی یادگیری جمعی آن، کاربران را قادر می سازد که تحلیلگران بهتر شوند.

GoodData Insights را به عنوان یک سرویس با یک پلت فرم تجزیه و تحلیل ابر ارائه می دهد که داده های ابر را با منابع داده های پیش فرض برای اطمینان پیدا می کند:

بینش مشتری که تاثیر بازاریابی را در کسب و کار اندازه گیری می کند

بینش عملیاتی که باعث بهبود کارایی تصمیم گیری می شود

فرصت برای ایجاد جریان درآمد جدید از طریق تجزیه و تحلیل جاسازی شده

از آنجا که بسیاری از راه حل ها تمام خط داده داده را از طریق ادغام، از طریق ETL، تجزیه و تحلیل و تجسم انجام نمی دهند، کاربران و تحلیل گران کسب و کار بسیار دشوار هستند و به پرسش های جدید پاسخ می دهند.

Data Explorer به تیم های فناوری اطلاعات کمک می کند تا فعالیت های جدیدی را برای تحلیلگران ایجاد کنند. این به تحلیلگران امکان می دهد که مولدتر باشند و بینش را با منابع جدید داده در عرض چند دقیقه به نوبه خود تغییر دهند.

طراح تحلیلی نه تنها تحلیلگر را راهنمایی می کند تا بینش های خود را با بهترین شیوه ها و توصیه های ما راهنمایی کند، بلکه کاربر را قادر می سازد تا کشف خود را انجام دهد. GoodData به آموزش جمعی در سراسر محیط وسیعی از چندین مستعمره برای افزایش بهره وری کمک می کند.

به اشتراک گذاری ایمیل و همکاری آن را آسان به درک و به اشتراک گذاری بینشی کشف شده در GoodData با تمام سهامداران کلیدی در سراسر سازمان است.

Data Pipeline GoodData با سرویس انبوه داده های Agile چیزی است که همه اینها را ممکن می سازد. تحلیلگران داده ها مالکیت سیستم های منبع را حفظ می کنند و دیدگاه خطوط داده را از طریق کل خط لوله حفظ می کنند. مدیریت فضای کاری انعطاف پذیر، بهره وری تحلیلگران غیر متمرکز را در حین حفظ محیط کنترل سطح متمرکز کنترل می کند.

خلاصه ای از ویژگی های GoodData

راهنما، رابط تعاملی

داشبورد تعاملی

عملکرد جستجو و فیلتر پیش بینی شده

به لایه های شخص ثالث مانند Power BI، Tableau یا R مراجعه کنید

نام تجاری سفارشی / پالت رنگ

معیار تقسیم مشتری

قالب هایی مانند فروش، بازاریابی و خدمات تجزیه و تحلیل

دسترسی به زمان واقعی در هر زمان و هر کجا

بسته های تحلیلی پیش ساخته شده

پشتیبانی برنامه برای Ruby، جاوا، جاوا اسکریپت.

بینش در چشمک زدن.

تجزیه و تحلیل ابر هرگز به نظر خیلی خوب.

GoodData اتصالات و API های پیش ساخته شده

خدمات ذخیره سازی داده Agile

خدمات ادغام سه جانبه

تجزیه و تحلیل موتور توسعه پذیر (XAE)

مکعب های ROLAP چند بعدی

توابع مدل سازی منطقی

کتابخانه توابع و ویژگی های آماری

گزارش متفرقه

نمودارهای پویا و نمودار

قابل گسترش از طریق SDK کامل

راه گشایی های GoodData

دیدگاه 360 مشتری - اکثر شرکت ها برای درک دیدگاه مشتری 360 تلاش می کنند. Dave، VP Marketing، با اضافه بار اطلاعات از 20 منبع غرق شده است و به چالش کشیده شده است تا تجربه مشتری را شخصی سازی کند. کار با فایل های متعدد اکسل باعث شده است که به منبع حقیقت اعتماد نکنید. GoodData متصل به منابع متعدد داده برای ارائه بینش مشتری جامع و افزایش بهره وری با داده های تایید شده و درگیر شدن از قبل IT. با GoodData، دیو می تواند با کمک به تیم های فروش و بازاریابی، بهبود تحلیل های عملیاتی و بهبود بینش مشتری را با تحلیل سفرهای خریدار، به ویژه از طریق کانال های دیجیتال، متمرکز کند.

بینش عملیاتی - آنی، مدیر فروش، نیاز به بینش عملی و نه فقط گزارش یا داشبورد دارد. او در نیم ساعت با مدیر اجرایی دیدار می کند و نیاز به پیش بینی فروش برای سه ماهه و فرصت های چالش برانگیز دارد. GoodData از توابع آماری پیشرفته مانند رگرسیون، خط روند، پیش بینی های سری زمانی، تجزیه و تحلیل بی نظیر و بیشتر برای پیش بینی فروش و پیش بینی ناهنجاری ها، سناریوهای هر چیزی و تجزیه و تحلیل وابستگی پشتیبانی می کند. در حال حاضر، با چند کلیک، Annie می تواند روند فروش، پیش بینی و فرصت های برتر را به اشتراک بگذارد.

 

کشف داده ها - باب، تحلیلگر کسب و کار، داشبورد هایی را برای مشاهده KPI ها و روندهای سه ماهه ایجاد کرده است. او فقط یک درخواست از تیم اجرایی دریافت کرد تا تجزیه و تحلیل adhoc را در مورد اینکه چرا فروش در سه ماهه آخر کاهش یافته است کاهش داد و به روز رسانی را در یک ساعت به اشتراک گذاشت. طراح تحلیلی GoodData نه تنها تحلیلگر را راهنمایی می کند تا بینش های خود را با بهترین شیوه ها و توصیه های ما راهنمایی کند، بلکه امکان کشف اطلاعات را نیز فراهم می کند تا بتواند به طور عمیق شیرجه بر روند. شبکه بینش GoodData با یادگیری جمعی از میلیون ها کاربر تعاملی گسترش می یابد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است