ابزار کسب و کار هوشمند Viur - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Viur

ابزار کسب و کار هوشمند Viur

ابزار کسب و کار هوشمند Viur

Intelligent business tool Viur

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Viur

ویور یک راه آسان و سریع برای اتصال به پایگاه های داده، خدمات و فایل ها، کشف داده ها، ایجاد معیارها و KPI ها و به اشتراک گذاری آنها با تیم می دهد. همه اینها در یک راه حل Cloud SaaS است که می تواند حتی در پشت یک فایروال شرکت نیز دسترسی داشته باشد. این نیازی به تخصص فنی پیشرفته یا دانش در زبان های برنامه نویسی نیست، برای اتصال به منابع داده و ایجاد بینش.

Viur تجزیه و تحلیل را به سازمان های مدرن مبتنی بر داده ها با یک محصول برای راه اندازی به ارمغان می آورد. فروشنده، که راه اندازی شده است، به طور مناسب ارائه می دهد راه اندازی ابزار ابزار برای نظارت بر مهمترین معیارهای خود، آمار سایت، عملکرد تبلیغات و اهداف. اکتشاف داده ها به صورت بصری از طریق نوشتن SQL یا قابلیت های کشیدن و رها سازی آسان می شود زیرا به پایگاه داده شما متصل می شود. این ابزار ساده اما قابل اعتماد ارائه می دهد ابزار لازم برای تجزیه و تحلیل داده ها و بینش کسب و کار شما.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است