ابزار کسب و کار هوشمند Visualr - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Visualr

ابزار کسب و کار هوشمند Visualr

ابزار کسب و کار هوشمند Visualr

Intelligent business tool Visualr

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Visualr

ارتباط بصری طیف گسترده ای است که حاوی علائم، تایپوگرافی، نقاشی، طراحی گرافیک، تصویر، طراحی صنعتی، تبلیغات، انیمیشن، رنگ و منابع الکترونیکی است

ارزیابی یک طراحی ارتباط بصری خوب عمدتا بر مبنای سنجش درک مخاطبان است، نه بر زیبایی شناسی شخصیتی و / یا ترجیح هنری، زیرا هیچ اصولی از زیبایی شناختی به طور کلی توافق شده وجود ندارد. علاوه بر تصاویر دو بعدی، روش های دیگری نیز برای نمایش اطلاعات بصری - حرکات و زبان بدن، انیمیشن (دیجیتال یا آنالوگ) و فیلم وجود دارد. ارتباط بصری از طریق ایمیل، یک رسانه متنی، معمولا با هنر ASCII، شکلک ها و تصاویر دیجیتالی تعبیه شده است.

اطلاعات کسب و کار ویژوال (VBI) دانش مبتنی بر استفاده از داده های بصری به یک مشکل تجاری و یا فرصت های تجاری است.

Visualr یک راه حل تجسم داده از لحاظ پیشرفته است که داده های شما را به تصاویر قابل فهم و گرافیکی تبدیل می کند تا به شما پیام خود را بفرستد، تاکید بر نقطه خود داشته باشید و آنچه را که از طریق «زبان چشم» صحبت می کنید نشان دهید.

از طریق Visualr، شما می توانید به منابع متعدد از اطلاعات از جمله S اکسل، SQL، MS SQL، اوراکل و یا حتی پایگاه داده فایل تخت فورا و جمع آوری تمام داده شما نیاز دارید و یا می خواهید تجسم.این نرم افزار همچنین قادر به جمع آوری اطلاعات از ارائه دهندگان API اطلاعات مانند توییتر و گوگل آنالیز و ساخت داشبورد های جذاب است بنابراین شما می توانید افکار خود را به صورت گرافیکی و موثر ارتباط برقرار کنید.

فرآیند هوش تجاری بصری با جمع آوری اطلاعات بصری آغاز می شود که برای ایجاد اطلاعات منحصر به فرد مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. این اطلاعات هنگامی که به یک مشکل یا فرصت کسب و کار مربوط می شود، دانش می شود. به عنوان مثال، داده های بصری از یک فروشگاه خرده فروشی (تعداد مشتریانی که وارد منطقه مورد علاقه، زمان صرف آنها و مسیر آنها می شوند) جمع آوری می شود. این داده ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند و اطلاعات می شوند (پاسخ به یک سوال ساده مانند چقدر طول می کشد که افراد در صف انتظار قرار بگیرند؟). به نوبه خود، دانش می شود (استفاده از داده ها به کسب و کار مانند کاهش زمان انتظار و کاهش خروج از طریق باز کردن حساب های نقدی اضافی بین 11:00 و 2:00 در تعطیلات آخر هفته و یا زمانی که بیش از پنج نفر در انتظار در صف). این فرصت وجود دارد تا بیشتر به پیش بینی و حتی مدل رفتار مشتری فیزیکی حرکت کند.

"کسب و کار تنها شروع به استفاده از قابلیت های هوش کسب و کار بصری است. من آینده ای را می بینم که در آن ما تعجب می کنیم که چگونه هر کس بدون یک سطح از VBI به عنوان بخشی از تصمیم گیری در مورد کسب و کار روزمره خود عمل می کند.

Visualr به شما یک پلت فرم را می دهد که می توانید حقایق، ارقام و سایر داده ها را به تجسم های جذاب تر و قابل هضم تبدیل کنید تا شما و تیم شما بتوانند بینش های بسیار با کیفیت و قابل قبولی را از اطلاعات خود دریافت کنند. این به شما کمک می کند که وضعیت، مسائل و خواسته های کسب و کارتان را درک کنید و آنها را در راه کارآمدترین و کارآمدتر به کار گیرید.

Visualr به شما کمک می کند تا قدرت داده ها را مهار کنید و به طور بالقوه کسب و کار خود را به حداکثر برسانید. تجسم داده های قدرتمند و دقیق به شما کمک می کند تا مشتریان و چشم انداز خود را ببینید، آنها را بهتر درک کنید و راهبردهای بازاریابی موثر را به کار گیرید که آنها را قادر می سازد تا اقدامات مورد نظر خود را انجام دهند.

داده ها به شما کمک می کند تا ببینید که در آن کسب و کار شما چگونه قرار دارد و اقدامات لازم را برای به حداکثر رساندن آن انجام می دهید. Visualr شما را به بینش شما نیاز به دانستن جهت کسب و کار شما و پیش بینی آنچه اتفاق می افتد و اهداف آینده به طور موثر قرار می دهد.

Visualr شما اطلاعاتی را برای ایجاد و اجرای استراتژی های کسب و کار پیشرفته فراهم می کند و پیشرفت های گذشته خود را مشاهده می کنید و تعیین می کنید که چگونه درس های گذشته ممکن است در آینده تاثیر بگذارد. مهمتر از همه، داشتن اطلاعات صحیح، به روز شده و اخیر، به معنای بینش بهتر کسب و کار است که مردم را قادر می سازد که تصمیم بگیرند.

خلاصه ویژگی های Visualr

به چندین منبع داده متصل شوید

جمع آوری اطلاعات از API ها

پلاگین و بازی

داشبورد تعاملی

تجسم داده در زمان واقعی

تجزیه و تحلیل داده عمیق

به اشتراک گذاری داشبورد

الگوهای داشبورد

الگوریتم های اختصاصی قدرتمند برای امنیت داده ها

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است