ابزار کسب و کار هوشمند Statsbot - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Statsbot

ابزار کسب و کار هوشمند Statsbot

ابزار کسب و کار هوشمند Statsbot

Intelligent business tool Statsbot

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Statsbot

Statsbot یک برنامه اطلاعات کسب و کار است که تجزیه و تحلیل داده ها را تنها با یک کلیک ارائه میکند.این داده ها را ازسیستم عامل های تحلیلی مختلف بازیابی می کند و آنها را به شیوه جامع و قابل هضم به کسب و کارها می رساند.با Statsbot، شرکت ها قادربه دریافت بینشهای تحلیلی با ارزش و ارزشمند از طریق زبان طبیعی می باشند.

این برنامه کمک میکند که شرکت ها و سازمان ها برای نظارت دقیق بر معیارها و سایر شاخص ها و بینش هایی که اساس تصمیمات آنها را تشکیل می دهند، به دست آورند. با یکپارچگی با سیستم عامل های تجزیه و تحلیل داده پیشرو مانند تجزیه و تحلیل، نوار، SQL، Salesforce، Mixpanel، و دیگر سیستم های تحلیلی، به دست آوردن بینش و تجزیه و تحلیل داده ها نیاز به پیچیده نیست، همانطور که در حال حاضر در بالا از نرم افزار و سیستم های شما در حال حاضر ساخته شده است.

Statsbot قادر به انجام وظایف پیچیده و نمایش داده ها می باشد. شما می توانید پرس و جو های سفارشی برای معیارهای پیچیده ارائه دهید و نمایش های بصری داده های خود را ارائه می دهد که عملکرد تعاملی و دریافت خود را به شما در شناسایی عواملی که می تواند آنها را تحت تاثیر قرار دهد توضیح میدهد.

هر زمان که فعالیت های غیر معمولی در حال انجام است، به شما اطلاع می دهد، از قبیل حجم بازدید کنندگان شما به طور ناگهانی افزایش یا کاهش می یابد. شما همیشه در بالای اطلاعات خود هستید و هر زمان که چیزی از بین می رود، شما از آن مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که به سرعت مشاهده و حل مسئله را قبل از اینکه مشکلی ایجاد کنید.

گزارش خودکار

هشدار هوشمند

تجزیه و تحلیل ویژه

شاخص های مسئله

OLAP

تجزیه و تحلیل پیش بینی

تجزیه و تحلیل سود

شاخص های روند

ادغام گزارشات

گزارش خودکار برنامه ریزی شده

داشبورد قابل برنامه ریزی

ویژگی های قابل برنامه ریزی

داشبورد

پیش بینی های مالی / بودجه

مشکلاتی که با Statsbot حل می شود

1) ادغام SQL - شرکت ها باید از معیار های مختلف خود از پایگاه داده خود پیگیری کنند. به آنها کمک می کنید تا این داده ها را با گرافیک ها و ستونهای زیبا تجسم کنند.

2) Bot in Slack - تیم های از راه دور با مشاهده گزارش هایی که توسط Statsbot ارائه می شوند، بسیار سود می برند. قبل از آن، آنها نیاز داشتند از همکاران خود برای سنجش ها بپرسند، آنها را از کار جدا کرد.

3) Smart Alerts - یک سازمان بازاریابی بزرگ است که جلسات خود را با هشدار هوشمند ردیابی می کند. آنها دقیقا زمانی که چیزی اشتباه صورت پذیرد و اقداماتی که بایدانجام شود را میدانند .

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است