ابزار کسب و کار هوشمند Zoho Reports - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Zoho Reports

ابزار کسب و کار هوشمند Zoho Reports

ابزار کسب و کار هوشمند Zoho Reports

Intelligent business tool Zoho Reports

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Zoho Reports

Zoho Reports یک نرم افزار هوش تجاری عالی است که با جایزه انتخاب 2016 کارشناسان و جایزه تجارب بزرگ ما متمایز شده است. این نرم افزارکمک می کند تا کسب و کار در سراسر جهان را بهتر از داده های شرکت خود شناخت . این نرم افزار دارای توانایی و جامعیت قابلیت های گزارش دهی و تجزیه و تحلیل برای ارائه کسب و کار با بینش مفید است.

گزارش تقاضای اطلاعات و همچنین راه حل اطلاعات کسب و کار، گزارش Zoho می تواند به شرکت شما کمک کند بینش جدید خود را با داده های خود را با قدرتمند و جامع موتور اطلاعات کسب و کار مبتنی بر وب. شما می توانید گزارش های قدرتمند را فقط چند دقیقه دریافت کنید، بدون کمک IT.

Zoho Reports از مجموعه ای از گزینه های ایجاد گزارش پشتیبانی می کند که شامل نمودار ها، جداول محوری، نمایش های جدولی، نمایش خلاصه ها و داشبورد ها می باشد. Zoho Reports نرم افزاری آسان برای راه اندازی و سریع برای پیاده سازی، یک راه حل کسب و کار SaaS است که می تواند به نیازهای شما پاسخ دهد. به طور معمول ماهها برای راه اندازی، گزارش سنتی و نرم افزار اطلاعات کسب و کار وقت لازم است . با Zoho Reports، شما می توانید در فقط چند روز شروع، و صرفه جویی زیادی در زمان و تلاش خود داشته باشد.

رابط کاربری گسترده صفحات ابزار و همچنین طراحی گزارشگر مبتنی بر کشیدن و رها کردن آن برای یادگیری و استفاده از هر کسب و کار بسیار آسان است .

به اشتراک گذاری، همکاری و همچنین انتشار در حال ساخته شده است و به شما کنترل کامل بر مجوز هایی که به کاربران خود داده اید را فراهم میسازد. گزارش Zoho مبتنی بر وب است، بنابراین نیازی نیست که گزارش های خود را ایمیل کنید، زیرا هر کسی می تواند به راحتی آنها را آنلاین ببیند.

همچنین می توان به رابط ابزار هر زمان و هر کجا دسترسی داشت. همه چیز فقط نیازمند به اتصال به اینترنت و یک مرورگر وب است.

گزارش Zoho توسط کسب و کار در سراسر جهان برای تجزیه و تحلیل چند هزار تا حتی صدها میلیون از سطوح داده استفاده می شود. این یک نرم افزار ایده آل برای انواع و اندازه های کسب و کار است.

دسترسی آنلاین از هر کجا

کاربر پسند رابط "Spreadsheet-like"

اشتراک گزارش ها و داشبورد ها با همکاران / دوستان خود

انتقال داده ها را از هر برنامه ای

گستره وسیعی از گزارش دهی اجزاء

قراردادن گزارش ها در هر نقطه

بسیار امن

بدون دریافت / نصب

قابلیت آپلود داده ها را از پایگاه های داده، صفحات گسترده و سندنگار Google

بر اساس گزارش کشیدن و رها کردن و نیز ایجاد داشبورد

امکان درج گزارش ها را در اینترانت ها، وبلاگ ها، صفحات وب و برنامه ها

پرس و جو SQL و همچنین پشتیبانی API برای کاربران

تجزیه و تحلیل ویژوال

تجزیه و تحلیل همکاری

پرس و جو با SQL

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است