ابزار کسب و کار هوشمند ClicData - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند ClicData

ابزار کسب و کار هوشمند ClicData

ابزار کسب و کار هوشمند ClicData

Intelligent business tool ClicData

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

ClicData

ClicData یک راهکار داشبورد اطلاعات کسب و کار (BI) است که به طور خاص برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده است. رابط کاربری کشیدن و رها کردن برای سهولت استفاده، کاربران را قادر می سازد تا به داده هایی که به صورت پیش فرض و در ابر قرار دارند، متصل شوند. کاربران می توانند داده ها را از طیف گسترده ای از منابع، از جمله Google Analytics، فیس بوک، Salesforce، اوراکل، MySQL، و Dropbox، تجزیه و تحلیل کنند.

ClicData به کاربران اجازه می دهد اطلاعات خود را از منابع مختلف با نرم افزار ادغام کنند. این منابع عبارتند از: Google Analytics، فیس بوک، Salesforce، اوراکل، MySQL، Dropbox و غیره. هنگامی که داده های آنها متصل می شوند، می توانند آنها را به هر نحوی که می خواهند مدیریت کنند و دستکاری کنند. علاوه بر این، آنها قادر به ایجاد داشبورد زنده برای متمرکز کردن داده های خود و ایجاد هشدار برای اطلاع آنها زمانی که شاخص های خود را در زیر یا بالاتر از سطح مشخص شده است. کاربران همچنین می توانند در گزارش داده ها و کسب و کار خود با افزودن نظرات به داشبورد زندگی کنند، با داشبورد خود با همکاران خود و یا انتشار آنها در سایر برنامه های وب همکاری کنند.

گزارش های بصری، پویا و یک آرایه وسیع از ویجت های تجسم ClicData کنترل شما را برای تصمیم گیری بهتر و آگاهانه کسب و کار به شما می دهد. ویژگی های ETL و ادغام HTML5 قدرت به روز رسانی اتوماتیک قابل تنظیم و گزارش قابلیت اشتراک بهینه سازی عملکرد در کل شرکت شما. اگر چه یک بازیکن جدید در این مبارزه، ClicData سریع در میان کاربران پذیرفته شده است و قبلا آن را به لیست ابزارهای کسب و کار برتر تبدیل کرده است.

در همین حال، ClicData همچنین کاربران را قادر می سازد داده های خود را از منابع مختلف به یک جدول واحد متصل کنند. این ویژگی Data Merge نام دارد. به عنوان مثال، آنها قادر خواهند بود شماره فروش فعلی خود را با اهداف فروش خود ترکیب کنند. با این ادغام، آنها می توانند به راحتی و فورا بررسی فروش واقعی خود را در برابر اهداف فروش خود مقایسه و مقایسه کنند.

جالب توجه است، تمام داده هایی که کاربران ادغام می شوند به طور خودکار با مجموعه داده های فردی که در منابع داده خود دارند، همگام سازی می شوند. بنابراین، به عنوان یک تصویر، هنگامی که آنها تغییرات و یا به روز رسانی در فروش فعلی خود را از یک منبع داده یا سیستم، ClicData نیز به طور خودکار داده های ادغام خود را (شماره فروش فعلی و فروش هدف) به طور خودکار به روز رسانی. با استفاده از این ویژگی، علاوه بر این، ClicData به کاربران امکان می دهد داده های خود را تغییر دهند تا بتوانند داده های اولیه خود را از منابع مختلف به صورت خودکار تغییر دهند. آنها فورا می توانند اطلاعات خود را فیلتر کنند یا گروه بندی کنند. آنها همچنین می توانند فورا ستون های محاسبه شده اضافه کنند. در نتیجه، زمانی که منبع داده های آنها به روز می شود، داده های آپلود شده در ClicData به طور خودکار تغییر می کنند، و یا جزئیات یا مقادیر را در ستون ها پر می کنند.

سایر ویژگی های جالب ClicData ویژگی های به اشتراک گذاری داشبورد و انتشارات آن ها است. کاربران می توانند داشبورد خود را با همکاران یا همکاران خود از طریق ایمیل به اشتراک بگذارند. داشبورد ها می توانند به ایمیل ها به عنوان پی دی اف، تصویر یا لینک های زنده متصل شوند. اگر به روزرسانی ها در داشبورد ها وجود داشته باشد، دیگر کاربران همچنین قادر به دریافت اعلان های ایمیل خواهند بود. علاوه بر این، ClicData کاربران را قادر می سازد داشبورد خود را به پلتفرم ها یا برنامه هایی که از آنها به عنوان یک تیم استفاده می کنند، تعبیه کند تا آنها بتوانند به طور مستقیم از داشبورد خود با دیگران همکاری کنند.کاربران نیازی به ادغام یا ترکیب اطلاعات از زمان به زمان ندارند.

ویژگی های ClicData

مدیریت اطلاعات

دستکاری داده

داده پاک

عادی سازی و استاندارد سازی داده ها

ادغام داده ها

تبدیل داده ها

انبار داده

اتصالات داده

همگام سازی داده ها

انتشار و به اشتراک گذاری داشبورد

تحویل ایمیل داشبورد

گزارش خودکار

ایجاد داشبورد

داشبورد تعاملی

تحلیل کسب و کار

نظارت بر فعالیت

ردیابی پروژه

مدیریت تجارت الکترونیک

چند منبع داده

تجزیه و تحلیل پیش بینی

تجزیه و تحلیل زمان واقعی

به روز رسانی های زمان واقعی

موقعیت ClicData در رده های ما

موفقیت پروژه های اطلاعات کسب و کار بستگی زیادی به انتخاب سازمان های راه حل های BI و توانایی فروشندگان برای ارائه پیاده سازی موفق و نسبتا سریع همراه با پیگیری و نگهداری حمایت است. بنابراین، انتخاب ابزار کسب و کار مناسب برای کسب و کار شما، شرایط اولیه برای تضمین ارزش های کسب و کار بهتر است. با استفاده از ابزار حسابداری کسب و کار، ممکن است بهترین گزینه برای کسب و کارتان، با این حال، بزرگ یا کوچک باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است