ابزار کسب و کار هوشمند SpagoBI - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند SpagoBI

ابزار کسب و کار هوشمند SpagoBI

ابزار کسب و کار هوشمند SpagoBI

Intelligent business tool SpagoBI

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

SpagoBI

Spagobi، یک نرم افزار Open Source BI، توسط ابتکار SpagoWorld توسعه داده شد. Spagobi به کاربران کمک می کند تا فرآیندهای نوآورانه و هوشمندانه ای را ایجاد کنند که شرکت ها و سازمان ها را در یک مجموعه گسترده ای از صنایع قادر به موفقیت در اهداف هدف خاص خود می کنند.

SpagoBI اساسا یک مجموعه بسیار بزرگ از نرم افزار منبع باز است که برای ایجاد یک قابلیت اطلاعات گسترده کسب و کار جمع آوری شده است. در حقیقت فراتر از مفهوم سنتی BI است که دامنه هایی مانند داده کاوی و BPM را در بر می گیرد. این قابلیت گسترده، شرکت های بزرگ مانند فیات و Gamebay را به عنوان بخشی از راه حل های استراتژیک راهبردی خود، این شرکت را تشویق کرده است. SpagoBI همچنین در میان راه حل های BI منبع باز است که نسخه رایگان تنها نسخه است. برای نسخه های با قابلیت های اضافی هیچ هزینه ای پرداخت نمی شود. کاربران می توانند برای پشتیبانی و آموزش قرارداد بپردازند، اما محصول فقط در یک نسخه می آید.

 

وسعت این پیشنهاد چشمگیر است و هر یک از بخش های عملکرد، اغلب توسط تعدادی از موتورها ارائه می شود تا تمام قابلیت هایی را که ممکن است مورد نیاز باشد ارائه دهد. زمینه های اصلی عملکرد عبارتند از:

گزارش نویسی

تجزیه و تحلیل چند بعدی

نمودار

KPI

کابین خلبان تعاملی

گزارش های تبلیغاتی

اطلاعات موقعیت مکانی

درخواست رایگان (درخواست به صورت مثال)

داده کاوی

داشبورد و کنسول زمان واقعی

همکاری

اتوماسیون اداری

ETL

سیار

مدیریت استاد داده

SpagoWorld دارای چشم انداز روشن برای مدیریت منبع باز برای پروژه ها در سراسر جامعه گسترده ای از کاربران است. ایجاد فرآیندهای نوآورانه و هوشمند که شرکت ها و سازمان ها را در صنایع گسترده ای برای موفقیت در انجام اهداف هدف خاص خود، موفق می سازد، SpagoWorld با بالاترین کیفیت و خدمات بالاترین استانداردهای صنعت را فراهم می آورد. SpagoWorld از شرکت ها و سازمان ها با عناصر ضروری که در موفقیت فرآیندهای کسب و کارشان اهمیت دارد، پشتیبانی می کند.

 

پروژه های SpagoWorld میزبانی شده توسط OW2 جعلی، بخشی از جدیدترین نسل از میزبان منبع باز است. این توسعه همکاری به هر کسب و کار یا "بازیکن" توانایی تعریف استراتژی را که برای شرکت خاص مناسب است، می دهد. چشم انداز SpagoWorld این است که یک "اکوسیستم" منبع باز پایدار ایجاد کنیم که به شرکت ها و سازمان ها اجازه می دهد تا توسعه منبع باز را در یک پلتفرم کاملا جدید که هم ابتکاری و هم اقتصادی است، تجربه کند.

SpagoBI تنها منبع باز کاملا هوشمند است و هر جنبه تحلیلی کسب و کار شما را پوشش می دهد. این راه حل، تم ها و موتورهای نوآورانه را برای پروژه های کسب و کار به ارمغان می آورد. شرکت ها از طریق این راه حل منحصر به فرد، سریع و کارآمد می توانند اطلاعات بحرانی را کسب کنند.

SpagoWorld دیگر راه حل های منبع باز را توسعه داده است که شرکت ها و سازمان ها در صنایع مختلف ممکن است برای ایجاد فرآیندهای کسب و کار استفاده کنند عبارتند از:

پلت فرم Spagic-free / open source برای مدیریت خدمات میان افزار و برنامه های کاربردی SOA

Spago4Q برای خدمات با کیفیت نرم افزاری، فرآیندها و محصولات

نرم افزار Spago-open source جاوا سازمانی

ویژگی ها:

گزارش هایی که با توانایی صادرات اطلاعات ساختار یافته اند

OLAP تجزیه و تحلیل چند بعدی که انعطاف پذیر تر و کاربر پسند تر از گزارش های ساخت یافته هستند

موتورهای گرافیکی خاص بر اساس JFreeChart که کاربران را قادر می سازد تا ویدجت های گرافیکی تک آماده برای استفاده را توسعه دهند

داشبورد برای نمایش های عملکرد گرافیکی در زمان واقعی

فراهم می کند ابزار برای ایجاد KPI

کابین ها با توانایی جمع آوری چندین اسناد در یک نمایش واحد

کاربران GEO / GIS می توانند ارتباطات زمان واقعی بین داده های جغرافیایی و داده های کسب و کار انبار داده را تنظیم کنند

داده کاوی اجازه می دهد برای تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته

پرسش به صورت مثال (QbE) برای مواردی که در آن درخواست آزاد داده ها و استخراج داده ها از ساختار گرافیکی و طرح ساختاری آنها مهم تر است

فیلترهای هوشمند برای توانایی ایجاد فرم های درخواست ساده

گزارشگری قابل دسترس - گزارش های جدولی را ارائه می دهد که طبق قوانین بین المللی WCAG 2.0 قابل دسترسی هستند

کنسول RT اجازه می دهد تا کاربران را به تولید کنسول نظارت بر زمان واقعی

پرونده - به صورت خودکار پرونده های گزارش شده سازماندهی شده، با یادداشت های حضور و اطلاعات غنی شده است

داده ETL بار با توجه به منطق معمول ETL یا منطق زنده سازی خانه Data Ware House

کاربران اداری توانایی انتشار اسناد شخصی در محیط BI را دارند، که از ابزارهای معمول Office استفاده شده اند (Open Office یا MS)

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است