ابزار کسب و کار هوشمند Knime - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Knime

ابزار کسب و کار هوشمند Knime

ابزار کسب و کار هوشمند Knime

Intelligent business tool Knime

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Knime

KNUM Analytics Platform یک منبع تجزیه و تحلیل داده، منبع باز گزارش و یکپارچه سازی است که توسط KNIME.com AG پشتیبانی و پشتیبانی شده است. KNIME با استفاده از یک رابط گرافیکی، کاربران را قادر می سازد جریان های داده را ایجاد کنند، مراحل تجزیه و تحلیل انتخاب شده را اجرا کنند و نتایج، مدل ها و دیدگاه های تعاملی را بررسی کنند.نوشته شده در جاوا و ساخته شده در Eclipse، پلاتفرم KNUM Analytics پلتفرم Eclipse را گسترش می دهد از طریق پلاگین ها و اتصالات. پلاگین های موجود پشتیبانی از ادغام، با روش های استخراج متن، معدن گرافیک و تجزیه و تحلیل سری سری.

KNIME یک تجزیه و تحلیل داده ها، گزارش دهی و یکپارچه سازی یک منبع آزاد و با منبع آزاد است. KNIME یکپارچه اجزای مختلف برای یادگیری ماشین و داده کاوی از طریق مفهوم مونتاژ اطلاعات pipelining. یک رابط کاربری گرافیکی و استفاده از JDBC اجازه می دهد تا مونتاژ گره ها با ترکیب داده های مختلف داده ها، از جمله پیش پردازش ، برای مدل سازی، تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم بدون و یا با حداقل برنامه نویسی. تا حدودی به عنوان ابزار تجزیه و تحلیل پیشرفته KNIME می تواند به عنوان یک جایگزین SAS در نظر گرفته شود.

KNIME همچنین دیگر پروژه های منبع باز دیگر، از جمله الگوریتم های یادگیری ماشین از Weka، R و JFreeChart را ادغام می کند. این برنامه از wrappers برای تماس با کد دیگر پشتیبانی می کند و گره ها را فراهم می کند تا کاربران بتوانند جاوا، پایتون، پرل و دیگر بخش های کد را اجرا کنند. پلتفرم تحليل KNIME قابليت افزودن Eclipse را در اختيار دارد. در نتیجه، بیش از 1000 ماژول وجود دارد که پشتیبانی از اتصالات برای تمام فرمت های فایل اصلی و پایگاه های داده، و همچنین طیف گسترده ای از انواع داده ها، توابع آماری و الگوریتم های پیشرفته پیش بینی و ماشین.

از سال 2006، KNIME در تحقیقات دارویی مورد استفاده قرار گرفته است، همچنین در زمینه های دیگر مانند تجزیه و تحلیل داده های مشتری CRM، تجزیه و تحلیل اطلاعات کسب و کار و اطلاعات مالی استفاده می شود.

سیستم نوآوری مبتنی بر داده ها در KNIME به شناسایی پتانسیل داده ها با بیش از 1000 ماژول و نمونه های آماده برای استفاده و مجموعه ای از ابزار و الگوریتم های یکپارچه کمک می کند. KNIME، که در بین ابزارهای کسب و کار شناخته شده در جهان شناخته می شود، تمام اطلاعات خود را در یک پلت فرم بصری ترکیب می کند. پسوند تجاری برای عملکرد و همکاری نیز در دسترس است.

KNIME اجازه می دهد تا کاربران به صورت بصری جریان داده ها (یا خطوط لوله) را ایجاد کنند، بعضی از کلیه مراحل تجزیه و تحلیل را به صورت انتخابی انجام می دهند و سپس نتایج، مدل ها و دیدگاه های تعاملی را بررسی می کنند. KNIME در جاوا و براساس Eclipse نوشته شده است و از مکانیسم فرمت آن برای اضافه کردن افزونه هایی که قابلیت های اضافی را دارند، استفاده می کند. نسخه اصلی در حال حاضر شامل صدها ماژول برای ادغام داده ها (فایل I / O، گره های پایگاه داده پشتیبانی از تمام سیستم های مدیریت پایگاه داده مشترک از طریق JDBC یا کانکتور های بومی: SQLite، SQL سرور، MySQL، PostgreSQL، Vertica و H2)، تبدیل داده ها (فیلتر، مبدل، splitter، combiner، joiner) و همچنین روش های معمول استفاده از آمار، داده کاوی، تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل متن. ویژوالایزر با توسعه برنامه Report Designer پشتیبانی می کند. گردش کار KNIME می تواند به عنوان مجموعه داده ها برای ایجاد قالب گزارش استفاده شود که می تواند به فرمت های سند مانند doc، ppt، xls، pdf و دیگران صادر شود. قابلیت های دیگر KNIME عبارتند از:

KNAMEs core-architecture اجازه می دهد تا حجم داده های بزرگ را که تنها توسط فضای هارد دیسک موجود محدود می شود (محدود به RAM موجود) محدود نمی کند. به عنوان مثال. KNIME امکان تحلیل 300 میلیون آدرس مشتری، 20 میلیون عکس سلولی و 10 میلیون ساختار مولکولی را فراهم می کند.

پلاگین های اضافی اجازه می دهد تا ادغام روش های استخراج متن، معدن تصویر، و همچنین تجزیه و تحلیل سری سری.

KNIME یکپارچه پروژه های متن باز متنوع دیگر، به عنوان مثال الگوریتم های یادگیری ماشین از Weka، پروژه آمار بسته R، و همچنین LIBSVM، JFreeChart، ImageJ و کیت توسعه ی شیمی.

KNIME در جاوا اجرا شده است، اما اجازه می دهد تا برای wrappers درخواست کد دیگر علاوه بر فراهم کردن گره هایی که اجازه اجرای جاوا، پایتون، پرل و دیگر قطعات کد را فراهم می کند

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است