ابزار کسب و کار هوشمند Adaptive Suite - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Adaptive Suite

ابزار کسب و کار هوشمند Adaptive Suite

ابزار کسب و کار هوشمند Adaptive Suite

Intelligent business tool Adaptive Suite

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Adaptive Suite

Adaptive Suite نرم افزاری کاربر پسند و ساده مدیریت عملکرد شرکت (CPM) و مجموعه ای از بینش کسب و کار طراحی شده برای ارائه کسب و کار با ویژگی های هوشمند و داشبورد و ساده کارهای اصلی کسب و کار مانند بودجه بندی، برنامه ریزی، پیش بینی و گزارش است . با استفاده از Adaptive Suite، کاربران دارای پلت فرم قابل اعتماد و قوی هستند که به آنها کل تصویر شرکت خود را می دهد، و آنها را قادر می سازد تا تمامی جنبه های عملکرد آنها را برنامه ریزی کرده، برنامه ریزی رشد آنها را به طور موثر و نتایج را ارزیابی کند.

با استفاده از استقرار ابر میزبانی خود، این پلت فرم مدیریت یکپارچه سازمانی یکپارچه را می توان در هر نقطه به دست آورد. با مجموعه ای از ویژگی های و قابلیت های فراوانی، Adaptive Suite به شرکت ها کمک می کند تا فرآیندهای خود را ساده تر کنند. این باعث صرفه جویی در زمان بسیار زیاد می شود، زیرا کاربران گزارش می دهند که زمان های چرخه خود تا 90٪ کاهش یافته است.

Suite Adaptive کمک می کند تا کسب و کار فارغ از صفحات گسترده کتابچه راهنمای کاربر و گردش کار و تبدیل همه چیز را به فرآیندهای مبتنی بر ابر، از جریان های نقدی، پیش بینی درآمد، ترازنامه، بودجه، برنامه های هزینه، تجزیه و تحلیل تعداد کارمندان را همه به صورت خودکار و به راحتی قابل دسترسی باشد.

Suite Adaptive همراه با قابلیت برنامه ریزی Adaptive Planning، یک ویژگی است که سرعت بخشیدن به بودجه بندی، برنامه ریزی، مدل سازی و فرایندهای پیش بینی را افزایش می دهد تا بتوانید بیشتر انجام دهید. با تمرکز دادن اطلاعات، برنامه ها و مدل های خود می توانید مدیران خود را با صفحات برنامه ریزی مبتنی بر وب بصری به طور کامل درگیر کنید در حالیکه خطرات را از معادله بیرون می آورید.

اگر نیاز به نگاهی به تاریخ عملکرد خود و یا رشد کسب و کار خود را در طول سه سال آینده پروژه، Adaptive Suite یک متریک قدرتمند است که از طریق داشبورد KPI Adaptive Discovery قابل درک است. واریانس ها به راحتی توسط هوش مالی و تجزیه و تحلیل هوشمند تجسم می شود.

Suite Adaptive تضمین می کند که تمام گزارش های مالی و مدیریتی شما دقیق و به روز می باشد. در عین حال، سیستم موجود در هوش حسابداری شما را قادر می سازد تا در زمان واقعی هماهنگی مالی خود را افزایش دهید و در صورت فوری بسته شدن مالی خود را سریع تر کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است