ابزار کسب و کار هوشمند BIME - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند BIME

ابزار کسب و کار هوشمند BIME

ابزار کسب و کار هوشمند BIME

Intelligent business tool BIME

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

BIME

BIME یک ابر کسب و کار هوشمند است که به مشتریان کمک می کند تا از داده های خود از داده های چندگانه متصل شوند. از طریق BIME queries ها می توانند به راحتی ایجاد و اجرا شوند، و داشبورد ها تابع interface state art را ایجاد می کنند.

BIME اولین شرکتی بود که توانایی های فایلی برای Google BigQuery را فراهم کرد. این اولین برنامه BI بود که در Google Apps موجود بود. در حال حاضر، BIME با همکاری گوگل برای ارائه تجربه قوی تجزیه و تحلیل داده ها. بجای گوگل، BIME همکاری با شرکت های فن آوری مانند آمازون، Appirio، Noovle و Appsbroker دارد. BIME به عنوان یک ابزار هوش کسب و کار توسط شرکت های بزرگ جهانی از جمله Greenpeace، Royal Canin، Lenovo، Shell و McAfee به شدت توصیه می شود.

BIME یک پیشگام فناوری کسب و کار ابر است که اولین شرکتی بود که توانایی های BI Front-End را برای Google BigQuery فراهم کرد. این اولین برنامه BI بود که در Google Apps موجود بود. در حال حاضر، BIME با همکاری گوگل برای ارائه تجربه قوی تجزیه و تحلیل داده ها. بجای گوگل، BIME همکاری با شرکت های فن آوری مانند آمازون، Appirio، Noovle، Appsbroker و موارد دیگر دارد.

BIME توسط بسیاری از شرکت های بزرگ جهانی از جمله Greenpeace، Royal Canin، Lenovo، Shell و McAfee استفاده می شود. این در Gartner Who's Who در Cloud BI نامگذاری شده است. BIME جایزه های زیادی را برای نوآوری های فناوری و مدل کسب و کار خود به دست آورد. این محصول در مجلات فنی عمده مانند Forbes، VentureBeat، TechCrunch و InformationWeek نوشته شده است.

BIME یک سرویس آسان و در عین حال قدرتمند است که داده ها را در هر سازمان متصل و تجزیه و تحلیل می کند.

این یک برنامه ساده برای استفاده بر اساس نوآوری محاسبات ابری و تجسم داده است.

BIME یک محصول سریع و قدرتمند است که به سوالاتی پاسخ می دهد که در طول یک روز کاری در هر دستگاه بروز می کند که می تواند به شما در انجام BI پیشرفته حتی در رایانه لوحی کمک کند. می توان از کل اینترنت به عنوان انبار داده استفاده کرد، تصویرهای قانع کننده ای را تولید و بینش ها را به اشتراک گذاشت.ایجاد تجربیات پیشرفته شامل تمام نقشه های کلاسیک به علاوه، funnels، نمودار گلوله، تجزیه و تحلیل رابطه و صدها نقطه سفارشی سازی.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است