ابزار کسب و کار هوشمند Jaspersoft - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Jaspersoft

ابزار کسب و کار هوشمند Jaspersoft

ابزار کسب و کار هوشمند Jaspersoft

Intelligent business tool Jaspersoft

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Jaspersoft

JasperReports یک ابزار گزارش دهی جاوا Java است که می تواند به اهداف مختلف مانند صفحه نمایش، یک چاپگر، به PDF، HTML، مایکروسافت اکسل، RTF، ODT، مقادیر جدا شده از دسته یا فایل های XML متصل شود.

Jaspersoft نرم افزار تجاری را در اطراف محصول JasperReports فراهم می کند و قراردادهایی را با توسعه دهندگان نرم افزاری که قصد دارند موتور JasperReports را به یک محصول منبع بسته تبدیل کنند، فراهم می کند .

محصول اصلی Jaspersoft JasperReports Server است که یک برنامه وب جاوا EE است که قابلیت های سرور گزارش پیشرفته مانند برنامه ریزی گزارش و مجوز را فراهم می کند. این نسخه تحت مجوز منبع مجاز برای استفاده در ارتباط با زیرساخت های منبع باز مانند MySQL و JBoss یا مجوز تجاری برای استقرار سازمانی که شامل پایگاه داده های تجاری و سرورهای کاربردی است، در دسترس است.

Jaspersoft یکی از پلت فرم های کسب و کار انعطاف پذیر، به طور گسترده ای در حال گسترش و انعطاف پذیری در جهان است، و اجازه می دهد تصمیم گیری بهتر با کمک گزارش های بسیار تعاملی، تجزیه و تحلیل و داشبورد. Jaspersoft با ارائه پشتیبانی از اطلاعات بزرگ، تلفن همراه و توسعه دهندگان ابر، مشتریان خود را قادر می سازد به طور موثر در وعده خود خدمات در مقیاس.

Jaspersoft در عین حال یک راه حل BI جاسازی شده با تجسم داده، تجزیه و تحلیل و قابلیت گزارش است. این ابزار برای کسب و کارهای کوچک، متوسط ​​و عظیم به تمام شرکت ها طراحی شده است، این ابزار به توسعه دهندگان نرم افزار اجازه می دهد تا گزارش ها، داشبورد ها و تجزیه و تحلیل ها را به برنامه های کاربردی خود اضافه کنند.

Jaspersoft از لحاظ اقتصادی و معماری مقیاس پذیر، شرکت هایی با ابعاد مختلف را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانند از منابع مختلف داده های بینشی و تصمیمات کسب و کار بهتر کسب کنند. با ارائه داده های به موقع و عملی که در داخل فرایندهای کسب و کار سازمان و حتی برنامه ها یافت می شود، Jaspersoft همچنین برای تصمیم گیری سریعتر در کسب و کار امکان پذیر است.

می توان پروفایل های کاربر، داشبورد ها، نمایش های تحلیلی، گزارش ها و موارد دیگر را با مخزن سرور مرکزی راه حل ذخیره کرد و می تواند در برنامه های جاوا فعال، از جمله Java EE یا برنامه های کاربردی وب، برای تولید محتوای پویا استفاده شود. دستورالعمل های آن را از فایل XML یا .jasper خواند.

JasperReports بخشی از ابتکار پشته Source Lisog است.

کتابخانه گزارش Jaspersoft مبتنی بر جاوا را دنبال می کند و اسناد پیکسل کامل را با استفاده از داده ها از هر منبع ارائه می کند. به عنوان ابزار برتر کسب و کار شناخته شده است، به کاربران امکان می دهد پروفایل های کاربر، داشبورد ها، نمایش های تحلیلی، گزارش ها و موارد دیگر را با مخزن سرور مرکزی راه حل ذخیره نمایند.

لازم به ذکر است که تقریبا هیچ نرم افزاری در دسته نرم افزار کسب و کار هوشمند نمی تواند یک راه حل ایده آل باشد که بتواند تمام اهداف انواع کسب و کار، اندازه ها و صنایع را برآورده کند. ممکن است ابتدا یک بررسی چند Jaspersoft را بخوانید زیرا ممکن است راه حل های خاصی فقط در یک مجموعه بسیار محدود از برنامه ها به خوبی اجرا شوند یا با یک صنعت بسیار خاص طراحی شوند. دیگران می توانند با هدف آسان بودن و بصری کار کنند و در نتیجه فاقد ویژگی های پیچیده مورد نیاز کاربران با تجربه تر هستند. شما همچنین می توانید از طریق راه حل هایی که به گروه گسترده ای از کاربران خدمات می دهند و به شما یک جعبه ابزار پیچیده را ارائه می دهند، با این حال معمولا هزینه های این راه حل گرانتر می شود. اطمینان حاصل کنید که از خواسته های خود آگاهی دارید تا نرم افزاری را تهیه کنید که دقیقا عناصر مورد جستجو را فراهم می کند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است