ابزار کسب و کار هوشمند Pentaho BI - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Pentaho BI

ابزار کسب و کار هوشمند Pentaho BI

ابزار کسب و کار هوشمند Pentaho BI

Intelligent business tool Pentaho BI

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Pentaho BI

Pentaho یک نرم افزار هوش کسب و کار (BI) است که یکپارچه سازی داده ها، خدمات OLAP، گزارش، داشبورد اطلاعات، استخراج اطلاعات و استخراج، تبدیل، بار (ETL) را فراهم می کند. ... Pentaho توسط سیستم Hitachi Data Systems در سال 2015 به دست آمد.

Pentaho BI، یکی از اسم های بزرگ در فهرست ابزارهای هوش کسب و کار، مجموعه ای گسترده از ویژگی های جذاب از جمله تجزیه و تحلیل پیشرفته، از مدل پیش بینی به گزارش اساسی است. ابزار کسب و کار هوشمند به طور خاص طراحی شده است تا با سیستم عامل های تلفن همراه سازگاری داشته باشد، تجربه ای بی نظیر را از گوشی های هوشمند و رایانه های لوحی ارائه می دهد. این نرم افزار برای پرس و جو و گزارش گیری بی عیب و نقص، تجزیه و تحلیل تعاملی، داشبورد، ادغام داده ها و معدن شناخته شده است.

قابلیت ادغام داده Pentaho اجازه می دهد تا کاربران را در پیدا کردن، مدیریت و ترکیب داده ها از منابع مختلف، از جمله پشتیبانی محلی برای پایگاه های داده تحلیلی، Hadoop، و NoSQL. سیستم اطلاعات کسب و کار محبوب منبع باز می تواند با شرکای مانند داده های ملیسا و استنتاج انسانی ادغام شود. Pentaho، که به سرعت به عنوان یک ابزار بازخورد کسب و کار هوشمند تبدیل شده است، همچنین برای تعبیه یا تجزیه و تحلیل بصری علامت سفید به عنوان بخشی از نرم افزار شخص ثالث به عنوان یک برنامه کاربردی نرم افزاری مناسب است، زیرا آن را آگاهانه داده است.

ادغام داده Pentaho (PDI، همچنین Kettle نامیده می شود) جزء Pentaho مسئول فرآیندهای عصاره، تبدیل و بار (ETL) است. اگرچه ابزار ETL اغلب در محیط های انبار داده ها استفاده می شود، PDI همچنین می تواند برای اهداف دیگر مورد استفاده قرارPentaho® یک پروژه منبع باز متن برجسته است که با چشم انداز یک مجموعه جامع BI که طیف گسترده ای از چرخه عمر کسب و کار (BI) شامل ETL، گزارشگری، تجزیه و تحلیل، تجسم و داده کاوی را پوشش می دهد. گزارش تنها یک بخش از چشم انداز عمومی Pentaho در ارائه سوپ به آجیل، منبع باز هوش کسب و کار سوئیت است. Pentaho BI Suite Community Edition (BI) شامل پروژه های منبع باز زیر است: Pentaho BI Platform & Server، Pentaho Reporting، Pentaho Analysis Services (Mondrian)، Integration Data Pentaho (Kettle) و Pentaho Data Mining (Weka).

در عین حال Pentaho دو پروژه مجازی متنوع دیگر اضافه کرده است. ابزارهای جامعه (CTools) طیف گسترده ای از پسوندهای را برای پلت فرم سرور شامل داشبورد ارائه می دهد. Sparkl پروژه ای است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا پلاگین های جدیدی را برای Pentaho BI Suite ایجاد کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است