ابزار کسب و کار هوشمند Clear Analytics - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Clear Analytics

ابزار کسب و کار هوشمند Clear Analytics

ابزار کسب و کار هوشمند Clear Analytics

Intelligent business tool Clear Analytics

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Clear Analytics

Clear Analytics، در میان ابزارهای کسب و کار برتر صاحب رتبه میباشد ، برای تولید گزارش های دقیق و به موقع و روشن ساختن سیستم بینش کسب و کار . نرم افزار هوش کسب و کار به مشتریان پیش بینی خطر و تجزیه و تحلیل رشد پیش از زمان را فراهم و آنها را قادر می سازد تا تصمیم گیری بهتری برای کسب و کار داشته باشند.

تجزیه و تحلیل روشن یک گزارش دقیق و به موقع و سیستم بینش کلی کسب و کار است. ارائه دهندگان نرم افزار از اطلاعات کسب و کار به عنوان یک ابزار برای انجام تمام نیازهای بازاریابی و کسب و کار خود استفاده می کنند. با استفاده از داده های قدرتمند و بصری غنی، مشتریان می توانند در مورد نیازهای تجاری و پیشرفت همراه با حسابرسی شفاف به روز شوند. تجزیه و تحلیل واضح راه حل های نرم افزاری را فراهم می کند که نیاز به جمع آوری و جمع آوری داده ها برای منابع انسانی کمتری دارد و زمان کار غیرممکن غیرممکن است. همه این کارها با سرعت دقت 100٪ و راندمان کسب و کار انجام می شود که کاربر تازه کار قادر به تولید گزارش های پیشرفته اکسل است.

 

به دنبال کمک به تجزیه و تحلیل روشن تجزیه و تحلیل کمک می کند تا مشتریان پیش بینی خطرات و تجزیه و تحلیل رشد پیش از زمان، و آنها را قادر به تصمیم گیری بهتر کسب و کار. اطلاعات کسب و کار این کار را آسان تر برای کسب و کار برش نیاز به متخصصان فناوری اطلاعات بیشتر و جمع آوری مقدار زیادی از داده ها. خدمات خودآموز حتی کارکنان بی تجربه را قادر می سازد تا گزارش های اکسل و تجزیه و تحلیل در سطح بالا را تولید کنند و در نتیجه به بهبود کسب و کار کمک کنند.

Clear Analytics یک راه حل مبتنی بر اکسل بصری است که به کسب و کارها کمک می کند تا یک سیستم اطلاعات کسب و کار کاملا عملیاتی، خودآموزی با خرابی و کمترین آموزش را اجرا کنند. پلتفرم Business Intelligence انواع مختلفی از ویژگی های خاص BI را فراهم می کند تا به تولید، به طور خودکار، تجزیه و تحلیل و تجسم اطلاعات و اطلاعات کلیدی شرکت کمک کند. تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل همچنین باعث تلفیق داده ها از منابع مختلف داده و همه در داخل اکسل.

Clear Analytics برای ایجاد اطلاعات در دسترس برای همه، با یک ماموریت برای توانمند سازی تجار و ایجاد ارتباط مستقیم بین مشتریان و شرکت، ایجاد می کند.

این نرم افزار سهولت استفاده را با گزینه های ساده فراهم می کند که کاربر را قادر می سازد تا گزارش های کارآمد را تهیه کند و آنها را به روزآوری و دقیق با توجه به شرایط خاص کسب و کار حفظ کند. با استفاده از ویژگی های پیشرفته و قدرتمند هوش تجاری خود، حتی کاربران تازه کار و بی تجربه، بر خلاف سایر ابزارها، بر خلاف سایر ابزارهای دیگر، توانایی ارائه صحیح اکسل را به ارمغان می آورند، در حالی که برای رسیدن به سطوح مشابه تجزیه و تحلیل داده ها سالهاست.

این نرم افزار کاربران را قادر میسازد اطلاعات زیادی از منابع قابل اطمینان مختلف استخراج کنند و آن را در قالب گزارش های حرفه ای ارائه دهند که به راحتی قابل درک و فهم هستند. چنین عملکردی منجر به فرایند تصمیم گیری سریع تر می شود که کاملا با اطمینان و اطلاعات قابل اعتماد و بینش بسیار عملی قابل اطمینان است. همچنین می تواند داده های تولید شده با استفاده از ابزارهای تجاری هوشمند را به پورت PowerBI.com به اشتراک گذاری بینش با مخاطبان حتی بیشتر انتشار.

تجزیه و تحلیل واضح به نظر می رسد ارائه خدمات به موقع و دوستانه مشتری است که نتایج آن به وضوح قابل مشاهده در میزان رضایت مشتری خود است. بررسی مشتری نشان دهنده حسن نیت پشتیبانی مشتریان و کارایی آنها در درک مشکلات پایان کاربر است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است