ابزار کسب و کار هوشمند Oracle BI - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Oracle BI

ابزار کسب و کار هوشمند Oracle BI

ابزار کسب و کار هوشمند Oracle BI

Intelligent business tool Oracle BI

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Oracle BI

Oracle Business Intelligence Enterprise Edition یک سرور هوش تجاری است که توسط اوراکل ساخته شده است. اوراکل بی یک مجموعه کسب و کار است که متشکل از فن آوری های پیشرو و برنامه های کاربردی طراحی شده برای ارائه به کاربران یک سیستم یکپارچه، پایان به پایان سیستم مدیریت عملکرد. این نمونه کارها از برنامه های کاربردی کسب و کار با ویژگی های یکپارچه از پرس و جو، گزارش، تجزیه و تحلیل، هشدار، تجزیه و تحلیل تلفن همراه، ادغام داده ها و مدیریت و ادغام دسکتاپ است. کاربران همچنین برنامه های برتر برای عملیات BI، انبارداری داده ها و مدیریت عملکرد مالی را دریافت می کنند.

با Oracle BI، می توانید با استفاده از تجزیه و تحلیل بصری قوی، یک فرهنگ مبتنی بر داده ها ایجاد کنید. بینش های عملی که می توانید به دست بیاورید، می تواند شما را به تصمیم گیری های سریع تر و دقیق تر کسب و کار کمک کند.

برای تجزیه و تحلیل داده های حجم زیادی نیاز به عملکرد شدید دارید. آخرین نسخه Oracle BI (12c) شامل ویژگی های پیشرفته ای جدید برای پردازش حافظه برای ارائه زمان پاسخ سریعتر تجزیه و تحلیل است. Oracle BI Server عملکرد با بهینه سازی در حافظه را ارتقا می دهد که قابلیت استفاده از حافظه پیشرفته را برای داده های طول متغیر، فشرده سازی بیشتر و مرتب سازی سریعتر و نوشتن سریع تر فراهم می کند.

Oracle BI 12c یک ارتقا ساده و در عین حال قوی از نسخه 11g قبلی است. شما می توانید تلاش و زمان را در هنگام ارتقاء ذخیره کنید. از یک فایل واحد، آرشیو برنامه کاربردی BI (BAR)، که همه چیز مورد نیاز برای ارتقا، حرکت، کلون، تست، تهیه پشتیبان و بازیابی یک برنامه را ارائه می دهد. BI 12c سرمایه گذاری فناوری اطلاعات و هزینه کل مالکیت (TCO) را کاهش می دهد و مدیریت عملکرد را بهبود می بخشد؛ زیرا مدیریت چرخه زندگی و ارتقاء معماری مانند ابزارهای خودپرداز، امنیت

Oracle Business Intelligence Enterprise Edition 11g که در میان ابزارهای هوشمند کسب و کار رتبه بندی شده است، دارای طیف گسترده ای از قابلیت ها از جمله داشبورد های تعاملی، نمایش های تبلیغاتی، اطلاعیه ها و هشدارها، گزارش سازمانی و مالی، کارت امتیازی و مدیریت استراتژی، فراخوانی فرآیند کسب و کار، جستجو و همکاری ، تلفن همراه و مدیریت یکپارچه سیستم.

OBIEE 11g یا Oracle Business Intelligence Enterprise Edition براساس یک معماری یکپارچه وب سرویس گرا اثبات شده است که با زیرساخت فناوری اطلاعات موجود برای کمترین هزینه کل مالکیت و بالاترین بازده سرمایه گذاری ادغام شده است.ساده تر و قوی تر و مدیریت فراداده مدولار را بهبود می بخشد.

Oracle BI کسب و کار را به موقع و دقیق ارائه شده در روش های دقیق و هوشمندانه به کاربران اجازه می دهد برای اجرای عملیات خود را به راحتی و راحت فراهم می کند. اطلاعات بسیار ارزشمند که از تجزیه و تحلیل معنی دار و سریع تحویل داده می شود، به شرکت ها اجازه می دهد تا راهکارهای موثر برای رسیدن به اهداف تجاری خود را ایجاد کنند.

با Oracle BI، کاربران می توانند: داده های تراکنش را به تجزیه و تحلیل معنی دار متصل کرده و امکان استثنا و روند را ارائه دهند. این اطلاعات را به کاربران در یک کاربر پسند ارائه دهید. اطلاعات دقیق را حتی از منابع غیر اوراکل مانند برنامه های کاربردی CSV و صفحات گسترده اکسل جمع آوری کنید. و، ترکیب عملیات داده ها و دفاتر پشت و مقایسه آن با معیارهای خارجی.

ساده سازی برنامه های تجزیه و تحلیل خود را با استاندارد سازی یک پلت فرم یکپارچه. متمرکز کردن داده ها و مدل های خود را برای به دست آوردن یک نمای کلی از کسب و کار را متمرکز میکند و کاربران را قادر به دسترسی امن و تجزیه و تحلیل داده ها از هر نقطه با استفاده از ابر و دستگاه های تلفن همراه. تجزیه و تحلیل محتوا را با اتصال به داده Big Data و منابع اوراکل بیشتر و با گستردگی بیشتری انجام دهد.

تصمیم گیرندگان مهم شرکت شما می توانند به سرعت پاسخ به پرسش های آماری و پیش بینی شده را پیدا کنند. تجزیه و تحلیل کسب و کار می تواند رکوردهای R را در حالت دسته ای اجرا کند تا مجموعه داده های جمع و جور ایجاد کند. بهبود تجزیه و تحلیل با اسکریپت R و تجزیه و تحلیل سرعت را با انتخاب از بارهای از توابع از قبل ساخته شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است