ابزار کسب و کار هوشمند Microsoft SharePoint - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Microsoft SharePoint

ابزار کسب و کار هوشمند Microsoft SharePoint

ابزار کسب و کار هوشمند Microsoft SharePoint

Intelligent business tool Microsoft SharePoint

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Microsoft SharePoint

SharePoint یک پلت فرم مشترک مبتنی بر وب است که با مایکروسافت آفیس ادغام شده است. شیرپوینت در درجه اول به عنوان یک سیستم مدیریت و ذخیره سازی سند فروخته می شود، اما محصول بسیار قابل تنظیم است و کاربرد آن در بین سازمان ها بسیار متفاوت است.

سازمان ها از SharePoint برای ایجاد وب سایت ها استفاده می کنند. شما می توانید آن را به عنوان یک مکان امن برای ذخیره، سازماندهی، به اشتراک گذاری و دسترسی به اطلاعات از هر دستگاه استفاده کنید.

SharePoint Online یک سرویس مبتنی بر ابر، میزبانی شده توسط مایکروسافت، برای کسب و کارها در همه ی ابعاد است. به جای نصب و راه اندازی SharePoint Server در محل، هر کسب و کار می تواند با برنامه Office 365 یا به سرویس آنلاین SharePoint آنلاین مستقل مشترک شود. کارکنان می توانند سایت هایی برای به اشتراک گذاشتن اسناد و اطلاعات با همکاران و مشتریان ایجاد کنند. سازمان های شیرپوینت سرور می توانند سرور محلی SharePoint Server را مستقلا نصب و مدیریت کنند. این شامل تمام ویژگی های بنیاد شیرپوینت می شود. و این ویژگی ها و قابلیت های اضافی مانند مدیریت محتوای سازمانی، هوش تجاری، جستجوی سازمانی، سایت های شخصی و Newsfeed را ارائه می دهد.

مایکروسافت شیرپوینت از محبوب ترین ابزار کسب و کار مایکروسافت است که بیش از 75 درصد از شرکت های Fortune 500 را استفاده می کند. سفارشی سازی جذاب ترین ویژگی مایکروسافت شیرپوینت است.

شیرپوینت، که در میان ابزارهای اطلاعات کسب و کار برتر در بازار قرار دارد، همچنین برای کنسول اداری متمرکز آن شناخته شده است که توسط مدیران برای دسترسی به ویژگی های عملیات اساسی، تنظیم تنظیمات، بازیابی اطلاعات، عملکرد مانیتورینگ و استفاده از جادوگران پیکربندی همه در یک مکان . ابزار هوش تجاری مایکروسافت همچنین اینترانت، اکسترنتر و سایتهای اینترنتی را تثبیت می کند و بنابراین عملیات بدون درز را با هر تکنولوژی تضمین می کند. بهترین بخش در مورد مایکروسافت شیرپوینت سهولت استفاده از آن است. برای اجرای و یا هر آموزش برای استفاده نیازی به کمک حرفه ای ندارید.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است