ابزار کسب و کار هوشمند Microsoft Power BI - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Microsoft Power BI

ابزار کسب و کار هوشمند Microsoft Power BI

ابزار کسب و کار هوشمند Microsoft Power BI

Intelligent business tool SAP Microsoft Power BI

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Microsoft Power BI

Power BI یک سرویس تجزیه و تحلیل کسب و کار ارائه شده توسط مایکروسافت است. این فراهم می کند تجسم تعاملی با قابلیت های هوش کسب و کار خود خدمات، که در آن کاربران نهایی می توانند گزارش ها و داشبورد خود را ایجاد، بدون نیاز به کارکنان فن آوری اطلاعات و یا مدیران پایگاه داده.

Power BI خدمات مبتنی بر ابر مبتنی بر سرویس BI-Service را به همراه یک رابط مبتنی بر دسکتاپ به نام Power BI Desktop ارائه می دهد. این قابلیت های انبار داده شامل آماده سازی داده ها، کشف اطلاعات و داشبورد های تعاملی را ارائه می دهد. در مارس 2016 مایکروسافت یک سرویس اضافی به نام Power BI Embedded را در پلتفرم Cloud Azure منتشر کرد. یکی از تفاوت های اصلی محصول توانایی بارگیری تصاویر سفارشی است.

این برنامه ابتدا توسط Dhers و Amir Netz از تیم خدمات گزارش دهی SQL Server در مایکروسافت در نظر گرفته شد.این در اصل توسط رون جورج در تابستان سال 2010 طراحی شده و به نام پروژه هلال احمر در ابتدای ماه ژوئیه 2011، برنامه Crescent برای دانلود عمومی در دسترس با SQL Server Codename Denali همراه بود. بعدها به Power BI تغییر نام داد و سپس مایکروسافت در سپتامبر 2013 به عنوان Power BI برای Office 365 معرفی شد. اولین نسخه Power BI بر اساس افزودنیهای مبتنی بر مایکروسافت اکسل بود: Query Power، Power Pivot و Power View. با گذشت زمان، مایکروسافت همچنین بسیاری از ویژگی های اضافی مانند پرسش و پاسخ، اتصال داده ها در سطح سازمانی و گزینه های امنیتی را از طریق Power BI Gateways اضافه کرد. Power BI در تاریخ 24 ژوئیه 2015 برای عموم منتشر شد.

هوشمند، برای اتصال بدون درز شناخته شده است. داده ها را می توان از هر منبع، Salesforce، MailChimp، Google Analytics، QuickBooks، Azure، OData، کتابخانه های محلی و حتی فیس بوک پردازش کرد.

مایکروسافت BI، یکی از بازیکنان پیشرو در بازار ابزارهای هوش کسب و کار، برای دید و دسترسی آسان آن متمایز است. داشبورد Microsoft Power BI به ردیابی کسب و کار کمک می کند و می تواند از هر دستگاه قابل دسترسی باشد. نرم افزار هوش کسب و کار دارای اتصالات جدید است که می تواند به کاربران کمک کند تا کمپین های خود را افزایش دهند. Microsoft Power BI، که در میان ابزارهای کسب و کار برتر قرار دارد، می تواند گزارش ها و تجسم ها را در وب منتشر کند، به کاربران اجازه می دهد تا ایمیل ها و پست های رسانه های اجتماعی را هدف قرار دهند. این گزارش ها توسط ذینفعان کسب و کار قابل دسترسی است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است