ابزار کسب و کار هوشمند SAP Crystal Reportss - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند SAP Crystal Reportss

ابزار کسب و کار هوشمند SAP Crystal Reportss

ابزار کسب و کار هوشمند SAP Crystal Reportss

Intelligent business tool SAP Crystal Reports

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

SAP Crystal Reports

Crystal Reports یک برنامه اطلاعات کسب و کار است، که در حال حاضر به کسب و کارهای کوچک توسط SAP SE به بازار عرضه می شود.

تری کانینگهام و گروه Cunningham این نرم افزار را در سال 1991 راه اندازی کردند. Crystal Services Inc. محصول (که در ابتدا "Quick Reports" نامیده می شود) منتشر شد. پس از تولید نسخه های 1.0 تا 3.0، Crystal Services توسط Seagate Technology در سال 1994. خدمات کریستال با سیستم های جامع به منظور تشکیل گروه مدیریت اطلاعات نرم افزار Seagate، که بعدها به عنوان تصمیم گیری های کریستال به صورت مجزا و نسخه های 4.0 تا 9.0 به بازار عرضه شد، ترکیب شد. تصمیم گیری های کریستال در دسامبر 2003 توسط BusinessObjects، که نسخه های 10، 11 (XI) و نسخه 12 (2008) را تولید کردند، به دست آمد. SAP BusinessObjects را در 8 اکتبر 2007 به دست آورد و Crystal Reports 2011 (نسخه 14) را در تاریخ 3 مه 2011 منتشر کرد.

چندین برنامه دیگر، از جمله نسخه های مایکروسافت ویژوال استودیو 2003 تا 2008، و Borland Delphi، یک بار نسخه OEM Crystal Reports را به عنوان یک ابزار گزارش دهی کلی ارائه دادند.مایکروسافت این عمل را متوقف کرد و بعد ابزار گزار SAP Crystal Reports، که در میان ابزارهای اطلاعات کسب و کار برتر قرار دارد، طراحی شده است تا با پایگاه داده ها کار کند، داده ها را برای تحلیل, تجزیه و تحلیل کند. راه حل نرم افزار BI ارائه داده ها به صورت گزارش از داده های گرفته شده از منابع مختلف است. گزارش های جادوگر در SAP Crystal Reports به کاربران کمک می کند تا گزارش های دقیق و کامل وظایف گزارشدهی را سریع تر و سریع تر انجام دهند. این پلت فرم از متقابل زبانه ها، فرمول ها، قالب بندی شرطی و زیر گزارش ها در تجزیه و تحلیل داده استفاده می کند، در نتیجه به کاربران امکان می دهد که نسبت به داده های آشکار کمتر آشکار شوند.

SAP Crystal Reports دارای چندین ویژگی جذاب است که اجازه دسترسی آسان به داده های مربوطه را می دهد، آنها را از طریق گزارش ها، صورتهای مالی، صورتحساب ها و فرم های سفارش ارائه می دهد. این سیستم بصری همچنین می تواند بینش هایی را که منجر به اقدامات صحیح تجاری می شود، ارائه دهد. راه حل نرم افزاری محبوب BI می تواند به طور تقریبا هر نوع کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد و می تواند به صورت پیش فرض یا از طریق ابر نصب شود.شگری رقابتی خود را، سرویس گزارش دهی SQL Server (SSRS) را منتشر کرد

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است