ابزار کسب و کار هوشمند Google Analytics - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Google Analytics

ابزار کسب و کار هوشمند Google Analytics

ابزار کسب و کار هوشمند Google Analytics

Intelligent business tool Google Analytics

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Google Analytics

BI یک اصطلاح فراگیر است که به تجزیه و تحلیل و گزارش ابزار اشاره دارد. این ابزار به طور سنتی برای تعیین روند داده های تاریخی مورد استفاده قرار می گیرد. ابزارهای BI به طور خاص طراحی شده اند تا خدمات ارائه شده توسط تجزیه و تحلیل را ارائه دهند به طوری که حتی یک کاربر غیر حرفه ای بتواند آن را درک کند. این ویژگی کاربر نهایی را قادر به مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها با موفقیت بدون کمک یک بخش فناوری اطلاعات فعال کرده است.

تجزیه و تحلیل وب وابسته به الگوریتم ها به منظور تعیین آماری رابطه بین داده های آنلاین است که می تواند بینش مناسب را انجام دهد. تجزیه و تحلیل وب همچنین ویژگی های قابلیت پیش بینی.

یکی از این ابزار تحلیلی Google analytics است. این یکی از محبوب ترین ابزار برای پیگیری عملکرد وب سایت شما است. این ویژگی هایی را فراهم می کند که به شما در اندازه گیری پیشرفت هایی که با اهداف بازاریابی آنلاین شما منطبق است کمک می کند. این تیم های بازاریابی دیجیتال را قادر می سازد بینش خود را نسبت به رفتار ناوبری مخاطبان خود بدست آورند. این روش ها را برای تعامل با محتوا مورد مطالعه و تحلیل قرار می دهد. بنگاهها همچنین می توانند از طریق عبارت جستجو، بازدیدکنندگان سایت خود را کشف کنند، صفحات و محتوا بیشترین بازدید کننده را جذب کرده و درصد پاسخ به دعوت به عمل.

بسیاری از افراد، ابزار تجزیه و تحلیل گوگل را ابزار هوش تجاری می دانند. این اتفاق می افتد زیرا اکثر سازمان ها امروز از تجزیه و تحلیل گوگل استفاده می کنند تا بتوانند اهداف بازاریابی خود را برآورده کنند.

تعاریف و دیدگاه های مختلفی در تعیین اینکه آیا تجزیه و تحلیل گوگل BI است یا ابزار تجزیه و تحلیل است.

تقویت رشد

تجزیه و تحلیل گوگل بر روی عوامل لازم برای تغییر کسب و کار تمرکز می کند. با ابزارهای تعاملی مانند تجزیه و تحلیل بازدید کننده و تجزیه و تحلیل روند، تجزیه و تحلیل گوگل به شما اجازه می دهد کشف کنید که از کجا بازدید کنندگان خود را از چه زمانی از وب سایت خود استفاده کنید. همچنین، آن را به الگوهای قرعه کشی شما و روند بین کاربران که از وب سایت شما بازدید می کنند و از چه کلماتی استفاده می کنند کمک می کند. این باعث رشد و پیشرفت کسب و کار شما خواهد شد و کارایی عملیاتی را افزایش می دهد. از سوی دیگر، ابزارهای BI بیشتر به نحوه مدیریت کسب و کار متمرکز است. گرایش آن به پیدا کردن اشتباهاتی است که در عملکرد کسب و کار گذشته رخ داده است و روش هایی برای جلوگیری از آن ارائه می دهد.

درک آینده

با تجزیه و تحلیل گوگل در حال حاضر ممکن است روند های آینده را بر اساس فعالیت فعلی بازدیدکنندگان تعیین کنید. ابزار BI مربوط به اکتشاف داده های تاریخی از بسیاری از سیستم های منبع توسط تجزیه و تحلیل آماری، تجزیه و تحلیل کمی، و داده کاوی است. ابزارهای BI به شما کمک می کند تا بر اساس آنچه رخ داده است، چه چیزی برآورده شود. BI برای بهبود تصمیم گیری شما بر اساس نتایج گذشته مهم است. از سوی دیگر، ابزارهای تجزیه و تحلیل وب تنها به شما کمک می کند تا به جلو حرکت کنید و درک آنچه اتفاق می افتد در صفحات وب شما باشد.

گزارش و تجزیه و تحلیل

اطلاعات کسب و کار سنتی بیشتر در گزارش گیری متمرکز شده است. در این روش، گزارش های بسیار فرمت شده توسط چند نفر در شرکت ایجاد می شود. تجزیه و تحلیل گوگل در حال حاضر ارائه گزارش های پیشرفته و امکانات تجزیه و تحلیل. گزارش های ویژه و پروفایل ها به شما اجازه می دهد پروفایل های خود را سفارشی بر اساس نیازهای شما و منابع گزارش که بلافاصله در دسترس شما است. همچنین ردیابی و تجزیه و تحلیل تجارت الکترونیکی به شما امکان می دهد تا معاملات تجارت الکترونیکی خود را پیگیری و تجزیه و تحلیل کنید. این کمک می کند تا در تعیین زمانی و به همین دلیل مشتریان خود را ترک وب سایت، عوامل موثر بر فروش و ارائه پاسخ برای بسیاری از مشکلات دیگر.

تجزیه و تحلیل گوگل از ابزار BI متفاوت است. ترکیب و اجرای تجزیه و تحلیل گوگل همراه با ابزارهای هوشمند می تواند به شما در کشف روابط پنهان یا الگوهایی که می تواند فرصت های جدید و ایده های بازاریابی نوآورانه و راه های جذب مشتری جدید را بیابد.

گوگل آنالیتیک، که در میان ابزارهای محبوب کسب و کار رایگان قرار دارد، دارای ویژگیهای تحلیلی است که به نفع کاربران تلفن همراه و سنتی است. سرویس ارزیابی وب Freemium با ارزیابی بالا از آرایه وسیعی از روش های تجسم فورلی استفاده می کند و خلاصه های داده ها را در داشبورد های قوی ایجاد می کند. شخصی سازی یکی از بهترین ویژگی های Google Analytics است. این داشبورد شخصی را شخصی سازی می کند و ویجت هایی را انتخاب می کند که یک متریک را نمایش می دهند، از جمله نمودار های پایه، جدول زمانی یا ابعاد ترکیبی. همچنین قادر به شناسایی اطلاعات مهم است.

Google Analytics همچنین می تواند اطلاعاتی مانند ClientID اطلاعات را جمع آوری کند و عملکردهای کاربر را در وب سایت تجزیه و تحلیل کند. علاوه بر این، برنامه تلفن همراه بومی پلتفرم، دارای کد های ردیابی آماده سایت است که با PHP، Perl، ASP.NET یا صفحات جاوااسکریپت کار می کنند. گوگل آنالیتیک در میان ابزارهای اطلاعات کسب و کار برتر، آن را به بهترین لیست ابزار ابزار کسب و کار برای برنامه رایگان برای هر مشتری ارائه می دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است