ابزار کسب و کار هوشمند Chartio - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Chartio

ابزار کسب و کار هوشمند Chartio

ابزار کسب و کار هوشمند Chartio

Intelligent business tool Chartio

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Chartio

Chartio یکی از ابزارهای هوشمندانه کسب و کار است که به کسب و کارها کمک می کند تجزیه و تحلیل و ارزیابی اطلاعات کسب و کار حیاتی خود را. هدف از ایجاد رابط کاربری برای داده ها، ابزار BI به کسب و کار تصمیم گیری آگاهانه را از طریق تجزیه و تحلیل کسب و کار در زمان واقعی و بصری کمک می کند. مشتریان می توانند پایگاه های داده خود را به Chartio متصل کنند، داده های کسب و کار خود را در زمان واقعی تجسم می کنند، در عوض نیاز به انبارداری امن داده ها و در عین حال اجتناب از مشکلات امنیتی خود را.

رابط کاربری کشیدن و رها کردن Chartio را قادر می سازد که کاربران کسب و کار برای دریافت اطلاعات از Google Analytics و سپس مقایسه داده ها با داده های فروش از پایگاه داده اوراکل. داده ها را می توان در یک زمان واقعی یا بر اساس برنامه ریزی شده بررسی کرد. علاوه بر این، Chartio دارای یک رابط برای پاک کردن اطلاعات کسب و کار شما است. این به شما اجازه می دهد داده ها را در فرمت های مختلف مانند نمودارهای نوار، نمودار خط و نمودارهای نوار سطح ببینید.

Chartio توسط طیف گسترده ای از سیستم ها از جمله Redshift آمازون، PostgreSQL، MySQL، Salesforce، Google Analytics، Google BigQuery و Twilio پشتیبانی می شود.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است