ابزار کسب و کار هوشمند Looker - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Looker

ابزار کسب و کار هوشمند Looker

ابزار کسب و کار هوشمند Looker

Intelligent business tool Looker

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Looker

Data Sciences Looker (کسب و کار به عنوان Looker) یک شرکت نرم افزاری نرم افزار آمریکایی است که مقر آن در سانتا کروز کالیفرنیا است. جستجوگر اکتشاف داده ها و پلتفرم کشف اطلاعات کسب و کار است.

این شرکت در سانت کروز، کالیفرنیا در ژانویه 2012 توسط لولو تابل و بن پورتر فیلد تاسیس شد. این محصول از نرم افزار ساخت تابباب در شرکت هایی مانند Netscape، LiveOps، و Luminate از قبل از ایجاد Looker رشد کرد.

Looker از یک زبان مدل سازی ساده به نام LookML استفاده می کند که به تیم های داده اجازه می دهد تا روابط را در پایگاه داده خود تعریف کنند تا کاربران کسب و کار بتوانند بدون نیاز به دانستن زبان پرس و جو SQL، داده ها را کاوش، ذخیره و بارگیری کنند. این محصول اولین پلتفرم کسب و کار در دسترس برای کسب و کار است که برای سیستم های مدیریت پایگاه داده مقیاس پذیر یا گسترده به طور موازی موازی مانند Amazon Redshift، Google BigQuery، HP Vertica، Netezza و Teradata طراحی شده است.

Looker، یکی از ابزارهای کسب و کار برتر در سطح بالا و یک پلت فرم کشف اطلاعات است که به شرکت ها کمک می کند تصمیمات کسب و کار بهتر را از طریق دسترسی به داده ها در زمان واقعی بگیرند. 100٪ در پایگاه داده و 100٪ پلتفرم مبتنی بر مرورگر داده های هر اندازه یا فرم را تحلیل می کند. تجزیه و تحلیل جستجوگر با هر پایگاه داده SQL یا انبارهای داده، مانند Amazon Redshift و Greenplum ادغام شده است.

برنامه کشف داده ها همچنین به شما اجازه می دهد که فیلدها را با چندین پارامتر زمینه تعریف کنید، از جمله ابعاد و گروه های بعد (ستون ها و جداول مستعد دستکاری)، اندازه گیری (به طور یکپارچه توابع SQL که اطلاعات سطر را ارائه می دهند) و فیلترهای قالب (منحصر به کاربر، او می تواند نیازهای جدیدی ایجاد کند) Looker آن را به لیست ابزار ابزار کسب و کار برتر برای روش بصری اطلاعات اکتشافی می سازد. این رابط کاربری مبتنی بر وب است که می تواند برای بهره برداری از تخصص تیم های تجزیه و تحلیل شرکت ها استفاده شود. با استفاده از این سیستم، تیم ها می توانند یک لحظه از گزارش ها بسازند و به اشتراک بگذارند و به سازمان کمک کنند تا از تصمیمات و اقدامات کسب و کار برای افزایش کارایی استفاده کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است