ابزار کسب و کار هوشمند Domo - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Domo

ابزار کسب و کار هوشمند Domo

ابزار کسب و کار هوشمند Domo

Intelligent business tool Domo

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Domo

Domo، Inc. یک شرکت نرم افزاری کامپیوتری است که در آمریکا واقع شده است، یوتا، ایالات متحده آمریکا. این متخصص در ابزارهای اطلاعات کسب و کار و تجسم داده است.

Domo، Inc. در سال 2010 توسط جاش جیمز تاسیس شد، که همچنین شرکت نرم افزار وب تحلیل Omniture در سال 1996 را تاسیس کرد، که در سال 2006 به طور عمومی آن را به دست آورد. در سال 2009، سه سال پس از شرکت عمومی، جیمز Omniture را به شرکت Adobe Systems برای 1.8 میلیارد دلار فروخت. در اکتبر 2010، پس از ترک Adobe، جیمز Shacho، Inc. را آغاز کرد دو ماه بعد، به عنوان یکی از اولین حرکت های خود، Shacho خریداری Corda Technologies مبتنی بر لیندن را برای شروع بازرسی جزء تجسم داده از محصول خریداری کرد. در آن زمان، Corda درآمد سالانه به حدود 10 میلیون دلار افزایش یافت. جیمز نام شاکو را به Domo تغییر داد، که به معنای تشکر از ژاپنی است.

Domo، که در میان ابزارهای معمول کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد، یک سیستم مبتنی بر ابر است. بهترین کار این است که مردم، داده ها و بینش های کسب و کار را جمع آوری کنند، کاربران کسب و کار باید دیدگاه دقیق از آنچه که در سازمان اتفاق می افتد، ارائه کنند. Domo این امکان را فراهم می آورد که تصمیم گیرندگان بتوانند داده ها را در زمان واقعی مشاهده کنند، همه از یک داشبورد مجزا. این یک رابط کاربری بصری دلپذیر، ویجت داشبورد و صفحه نمایش است که توسط sparklines بسیار مفید و شاخص های روند تکمیل شده است.

Domo به لیست ابزار کسب و کار می پردازد، جریانهای داده مبتنی بر GUI و مبتنی بر SQL را ارائه می دهد. این یک نرم افزار ساده و آسان BI Self-service برای استفاده است. هر کس می تواند سیستم را بدون هیچ گونه دانش نرم افزاری پیش ببرد. Domo با ارائه تجسم داده ها و اطلاعات کسب و کار کار می کند که از آن می توان تصمیمات و اقدامات صحیح را استخراج کرد. راه حل کسب و کار هوشمند می تواند مجموعه داده ها را با SQL استاندارد ترکیب کند و حتی موارد مدل شخصی را ایجاد کند که اطلاعات داخلی و مبتنی بر ابر را ادغام می کند. علاوه بر تجزیه و تحلیل اساسی، Domo دارای ویژگی های به اشتراک گذاری اجتماعی است که می تواند برای بحث های آنلاین استفاده شود. شما می توانید داده ها را از LinkedIn، Facebook، Dropbox، Google Analytics، Adobe Cloud، Box، Hadoop، QuickBooks، Salesforce، Workday و Open Database Connectivity وارد کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است