ابزار کسب و کار هوشمند Tableau - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Tableau

ابزار کسب و کار هوشمند Tableau

ابزار کسب و کار هوشمند Tableau

Intelligent business tool Tableau

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

نرم افزار Tableau (/ tæbloʊ / tab-LOH) یک شرکت نرم افزاری است که در سیاتل، واشنگتن، ایالات متحده واقع شده است که محصولات تجسم داده تعاملی را بر روی هوش تجاری تمرکز می دهد. ابتدا برای تحقق پژوهش هایی که در سال های 1999 تا 2002 در دانشکده علوم کامپیوتر دانشگاه استنفورد انجام شد، آغاز شد. این در Mountain View کالیفرنیا در ژانویه 2003 توسط کریس استولت (Chris Stolte) تاسیس شد، که در تکنیک های تجسم برای بررسی و تجزیه و تحلیل پایگاه های اطلاعاتی و مکعب های داده تخصصی تخصصی بود. محصول، پایگاه داده های ارتباطی، مکعب های OLAP، پایگاه های ابر و صفحات گسترده را نمایش می دهد و سپس تعدادی از انواع گراف را تولید می کند.

Tableauیکی از ابزارهای کسب و کار با ریسک بالا، برای گزارش سریع تک کلیک خود شناخته شده است. این یک سیستم اختصاصی و آسان برای استفاده است که از اکتشاف داده ها و تجسم داده ها با معماری حافظه پشتیبانی می کند. این کمک می کند تا کسب و کارها را از طریق کامپیوتر یا iPad به یکدیگر متصل، تجسم و به اشتراک بگذارند.

Tableau به عنوان یک ابزار هوش تجاری، به شما امکان می دهد عناصر داشبورد مختلف را کپی کرده و آنها را به سایر فایلهای دیگر انتقال دهید تا تکرار و امکان توسعه را تسهیل کنید. مثلا ممکن است شما کار تحلیلگران مختلف را در یک داشبورد جدید و یکپارچه ترکیب کنید. با تابلو، شما می توانید داشبورد ایجاد، منتشر، و به اشتراک گذاری آنها را با همکاران، همکاران و مشتریان. پلت فرم کسب و کار بصری همکاری را تسهیل می کند، به تجزیه و تحلیل گروهی مجوز می دهد و تمام سهامداران را به روز نگه می دارد.

Tableau، یکی از ابزارهای کسب و کار هوشمند برتر، با مایکروسافت شیرپوینت ادغام شده و از استراتژی BI پشتیبانی می کند، به کاربران اجازه می دهد تا منابع اطلاعاتی فراوانی را وارد کرده و اطلاعات را در عرض چندین دوره تجسم کنند. همچنین اجازه می دهد تا شما را به تغییر دیدگاه های موجود، تجزیه و تحلیل داده ها، و ذخیره نسخه های جدید با یک برنامه اختصاصی. گزارش سریع یک کلیک یکی از مهمترین ویژگی های Tableau است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است