ابزار کسب و کار هوشمند Sisense - آموزش

ابزار کسب و کار هوشمند Sisense

ابزار کسب و کار هوشمند Sisense

ابزار کسب و کار هوشمند Sisense

Intelligent business tool Sisense

ابزارهای هوش کسب و کار نرم افزارهای نرم افزاری هستند که برای جمع آوری و پردازش داده های بدون ساختار از سیستم های داخلی و خارجی (از جمله کتاب ها، مجلات، اسناد، پرونده های بهداشتی، تصاویر، فایل ها، ایمیل، ویدئو و سایر منابع قابل اعتماد کسب و کار) برای تصمیم گیری موثر جمع آوری و پردازش می کنند. ابزار BI برای شناسایی رفتار مشتری، بهبود دید و کارایی یک کسب و کار استفاده می شود. این ابزار همچنین برای تهیه اطلاعات برای تجزیه و تحلیل، برای کاربران ایجاد گزارش ها، داشبورد ها و تجسم داده ها کمک می کند. نتایج به کارمندان و مدیران قدرت را برای سرعت بخشیدن و بهبود تصمیم گیری افزایش می دهد، بهره وری عملیاتی را افزایش می دهد، پتانسیل های جدید درآمد را مشخص می کند، روند بازار را شناسایی می کند، گزارش های واقعی KPI را نشان می دهد و فرصت های کسب و کار جدید را شناسایی می کند.

Sisense

Sisense یک شرکت نرم افزاری تجزیه و تحلیل کسب و کار با دفاتر در نیویورک،واسکاتسدیل، آریزونا است. محصول کسب و کار آن شامل هر دو مبتنی بر فناوری in-chip می باشد که کاربران غیرفعال را قادر می سازد تا مجموعه داده های بزرگ از منابع مختلف و یک جلویی برای ایجاد ویژوال ها مانند داشبورد ها و گزارش ها، در هر وسیله، از جمله تلفن همراه.

Sisense در میان ابزارهای کسب و کار هوشمند برتر در بازار BI، بیشتر شناخته شده است زیرا توانایی سازماندهی داده ها از منابع مختلف بدون آماده سازی گران قیمت را دارد. Sisense، یکی از راه حل های هوش کسب و کار، با تکنولوژی ElastiCube نوآورانه، برای وارد کردن مجموعه های زیادی از داده ها و کار با هر طرح CPU بدون به خطر انداختن کیفیت نتایج خود را.

Sisense، که جایزه Best Software Intelligence Software را در سال 2016 از FinancesOnline برنده شد، بواسطه ی کاربردهای آسان آن متمایز است. این نرم افزار سهولت استفاده را از طریق یک داشبورد منحصر به فرد با قابلیت کشیدن و رها کردن تضمین می کند. Sisense کاربران را قادر می سازد تا با تجزیه و تحلیل قابل اطمینان با استفاده از گزارش های بصری به عنوان مبنایی دست یابند، و این فرایند بسیار ساده و بدون دردسر است و یک رابط کاربری پلتفرم آسان برای استفاده است، به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی از سیستم ناوبری بهره مند شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است