"فروش همان فروشگاه" چیست؟ - آموزش

"فروش همان فروشگاه" چیست؟

"فروش همان فروشگاه" چیست؟

"فروش همان فروشگاه" چیست؟

What is "selling the same store"?

فروش مشابه یک معیار مالی است که شرکت های خرده فروشی برای ارزیابی مبلغ کل مبلغ فروش در فروشگاه های شرکت که برای یک سال یا بیشتر فعالیت دارند استفاده می شود. آمار فروش مشابه در یک فروشگاه مقایسه شده برای فروشگاه های تاسیس شده یک زنجیره خرده فروشی در یک دوره زمانی معین مانند یک سال مالی یا سه ماه یا یک تقویم سال یا سه ماهه، مقایسه درآمد برای دوره جاری تا دوره مشابه گذشته.

شکست "فروش همان فروشگاه"

بررسی ارقام فروش در فروشگاه های مشابه به سرمایه گذاران کمک می کند تا تعیین کنند که چه مقدار از درآمد فروش فعلی شرکت در نتیجه رشد فروش در مکان های موجود است و بخشی از آن از طریق باز کردن فروشگاه های جدید است.

فروش همان فروشگاه همچنین به عنوان فروش قابل مقایسه با فروشگاه، SSS یا فروش یکسان در فروشگاه اشاره می شود.

ارقام فروش مشابه در یک درصد بیان می شود که میزان نسبی افزایش یا کاهش درآمد را نشان می دهد. به عنوان مثال، یک عدد فروش مشابه در فروشگاه 7٪ نشان می دهد که درآمد کل در مکان های موجود در زنجیره خرده فروشی در مدت مشابه سال قبل افزایش 7٪ داشته است.

چرا فروش همان فروشگاه مواد مهم است

ارقام فروش مشابه در فروشگاه ها، نقاط مهم تجزیه و تحلیل برای مدیریت زنجیره خرده فروشی و برای سرمایه گذاران ارزیابی عملکرد فعلی و احتمالا درآینده زنجیره ای هستند. تحلیلگران بازار اغلب از فروش همزمان در فروشگاه برای تعیین اثربخشی مدیریت یک زنجیره خرده فروشی در تولید درآمد از داراییهای موجود استفاده می کنند.

سرمایه گذاران و تحلیلگران بازار ترجیح می دهند افزایش قابل توجهی در ارقام فروش در فروشگاه داشته باشند. اگر بزرگترین افزایش درآمد شرکت ها از باز کردن فروشگاه های جدید باشد، این می تواند نشان دهد که تقاضا برای محصولات شرکت گسترده می شود و رشد کمی درآمد آینده ممکن است شرکت نقطه ی اشباع را از لحاظ مکان های مختلف به نقطه ی اشباع رسانده باشد.

 

علاوه بر این، ارقام فروش در فروشگاه می تواند برای مدیریت زنجیره خرده فروشی در تصمیم گیری های آینده در مورد فروشگاه های موجود و مکان های جدید مفید باشد. افزایش یا کاهش فروش در یک فروشگاه معمولا ناشی از تغییرات قیمت، تغییرات در تعداد مشتریان فروشگاه یا تغییرات در تعداد اقلام خرید متوسط ​​مشتری است. مدیریت شرکت اغلب به ارقام فروش در فروشگاه می پردازد تا دلیل دقیق تغییر درآمد را تعیین کند، که می تواند برای شرکت در تصمیم گیری مفید باشد. برای مثال، کاهش درآمد فروش ممکن است از یک رقیب جدید یا موجود باشد که قیمت های پایین تر را در مورد اقلام کلیدی که فروشگاه های این شرکت به فروش می رساند عرضه می کنند. همچنین مهم است که بدانید که افزایش درآمد در نتیجه جذب مشتریان جدید یا نتیجه تقریبا همان تعداد مشتریانی است که خرید بزرگتری دارند.

مثال

یک خرده فروش ممکن است با گزارش یک افزایش درآمد خاص، سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار دهد. با این حال، اعداد حقیقی، داستان واقعی را می گویند. رشد فروش مشابه در فروشگاه ممکن است خفیف و یا حتی کاهش یافته باشد، در حالی که بیشتر افزایش درآمد ناشی از افتتاح فروشگاه های جدید است که ممکن است در نهایت درآمد را از دست بدهند. علاوه بر این، ارقام فروش مشابه در فروشگاه می تواند چیزی درباره کیفیت مدیریت و امور مالی این شرکت بیان کند. به عنوان مثال، شرکت ممکن است برای تامین مالی اوراق بهادار جدید، وام دادن به کیفیت وضعیت مالی خود، بدهی خود را بپردازد. یک تیم مدیریت قابل اعتماد، فقدان رشد فروش در یک فروشگاه را به رسمیت می شناسد، علت ضعف را شناسایی می کند و تصمیم می گیرد که آیا فروشگاه ها را خنثی کند یا تغییرات در کسب و کار برای افزایش محبوبیت ایجاد کند.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است