پنج دوربین در Galaxy S10 Plus سامسونگ - گوشی های هوشمند

پنج دوربین در Galaxy S10 Plus سامسونگ

پنج دوربین در Galaxy S10 Plus سامسونگ

پنج دوربین در Galaxy S10 Plus سامسونگ

Five Samsung Galaxy S10 Plus cameras

سامسونگ S10 Plus تا چند سال آینده تولید نخواهد شد، اما بعنوان یک شایعه خوب آخرین نوشیدنی آبدار، همانطور که توسط وب سایت کره ای Bell گزارش شده، می گوید که پرچمدار آینده می تواند به اندازه پنج دوربین داشته باشد.

به دنبال گزارش های قبلی که Galaxy S10 سامسونگ می تواند به سه مدل برسد، جانشین Galaxy S9 Plus به پایان رسیده است که شایعه شده دوربین عقب سه لنز را شامل شود، اکنون اعتقاد بر این است که جلوی دستگاه از یک دوربین دوتایی بهره میجوید.

این نخستین گوشی سامسونگ نخواهد بود که میتواند از یک دوربین دوتایی لنزبهره ببرد - Galaxy A8 اخیرا دو دوربین را در جلوی خود قرار داده و کاربران را قادر می سازد جلوه های پس زمینه متقاطع پس زمینه را به خود پرتره خود اعمال کنند.

در حالی که این پیاده سازی خاص صرفا برای مقاصد عکاسی بود، شاید دوربین فوق العاده S10 Plus بتواند برای چیز دیگری استفاده شود؟ سامسونگ به دنبال راه هایی برای بهبود تشخیص چهره در تلفن های خود است، تلاش برای آوردن آنها به استاندارد تکنولوژی پیشرفته Face ID اپل - آیا این دوربین اضافی می تواند قدم به سوی دستیابی به آن باشد؟

احتمالا تا اوایل سال آینده با این حال Galaxy S10 قبلا برای برخی از ارتقاء های بزرگ در نظر گرفته شده است، بنابراین انتظار می رود ماه آینده بیشتر درباره آنچه که می تواند در دستگاه ذخیره شود را بشنوید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است