طراحی اپلیکیشن خدماتی مانند بسازه و آچاره - گوشی های هوشمند

طراحی اپلیکیشن خدماتی مانند بسازه و آچاره

طراحی اپلیکیشن خدماتی مانند بسازه و آچاره

یکی از جذاب ترین و پر طرفدارترین استارتاپ های ایران و سایر کشور های پیشرفته در زمینه نرم افزار استارتاپ های خدماتی هستند . اپلیکیشن های خدماتی در زمینه های تخصصی متنوعی فعالیت میکنند که میتوان به خدمات منزل ، خدمات ساختمانی ، خدمات پزشکی و بسیاری دیگر از خدمات کاربردی اشاره کرد .

کارکرد اپلیکیشن های خدماتی :

در این اپلیکیشن ها سه نقش اصلی وجود دارند که از این رو میتوان پیمانکاران ، کارفرماها و مدیر کل سامانه را نام برد . حال توضیح میدهیم که این نقش ها چگونه فعالیت میکنند . ابتدای کار کارفرما وجود دارد که درخواست انجام خدماتی در زمینه مورد نظر خود میدهد . کارفرما به راحتی اپلیکیشن را از مارکت های معتبر دریافت و سپس نصب میکند و با تنها یک شماره تلفن در سامانه ثبت نام میکند .

پس از اعتبار سنجی وارد اپلیکیشن میشود و با لیست خدمات سامانه مواجه میشود . کارفرما با امکان جستجوی متنی و یا جستجوی با وّیس (صدا) میتواند خدمات مورد نظر خود را پیدا و اتخاب کند . سپس وارد مرحله ی بعدی میشود و میبایست به سوال های تخصصی آن خدمت پاسخ بدهد ، در مرحله ی بعد اگر قصد ارسال عکس را دارد میتواند عکس خود را با سرعت بالا از گالری انتخاب نماید و یا از طریق دوربین عکس جدید بگیرد و آپلود نماید ، در مرحله ی بعد کاربر لوکیشن خود را بر روی نقشه انتخاب مینماید و همچنین میتواند آدرس خود را به صورت دستی وارد نماید ، در مرحله ی بعد کاربر ساعت و زمان دقیق دلخواه خود برای دریافت خدمات به راحتی انتخاب مینماید و اگر توضیحات تکمیلی در مورد پروژه خود دارد یادداشت میکند و حتی امکان درخواست خدمات با هشتگ فوری را هم دارد .

اکنون سفارش کارفرما تکمیل شده است و در لیست خدمات او قرار میگیرد . حال به اپلیکیشن و پیمانکاران میپردازیم که هر متخصص میباست با در دست داشتن مدارک تخصصی و شخصی خود به دفاتر مدیریتی سامانه مراجه نماید و توسط اپراتور در سامانه ثبت نام شود . نام کاربری و رمز عبور و البته اپلیکیشن تخصصی خود را دریافت نماید .

پیمانکار با اطلاعات ورود خود به اپلیکیشن ورود میکند و در لیست سفارشات آزاد میتواند سفارش هایی که در زمینه تخصصی او به ثبت رسیده اند را به ترتیب نزدیکی از نظر لوکیشن مشاهده نماید و اگر سفارشی مورد دلخواهش بود بر روی آن کلیک نماید و قیمت پیشنهادی خود را برای انجام آن وارد نماید . ثبت پیشنهاد به سرعت و به صورت لحظه ای با کمک الگوریتم ها ی دقیقی به صورت اعلانیه (ناتیفیکیشن) برای کارفرمای مربوطه ارسال میشود . حال متخصص میبایست منتظر پاسخ کارفرمای مربوطه بماند که اگر او را برای انجام خدمات انتخاب نماید مجدد از طریف اعلانیه به او اطلاع داده خواهد شد . حال وضعیت پروژه به "در حال انجام" تغییر میکند .

کارفرماها از دو طریق اعتباری (افزایش اعتبار از طریق درگاه بانکی) و یا نقدی میتوانند هزینه خدمات خود را پرداخت نمایند ، اگر از متخصص مربوطه انتقادی دارند در قسمت شکایات ثبت کنند و به متخصص خود امتیاز دهند و یا حتی با توافق طرفین سفارش را لغو نمایند .

یکی دیگر از امکانات این اپلیکیشن دریافت آنی اعلانیه و پیام از سمت مدیریت سامانه میباشد . همچنین کارفرما میتواند با استفاده از آدرس های منتخب ، ثبت سفارش نماید که برای آدرس های تکراری بسیار کارآمد و با سرعت بالا میباشد .

مدیریت سامانه یک پنل مدیریتی بسیار جامع در اختیار دارید که میتواند با کمک آمارگیری قوی اطلاعات کارفرما ها ، پیمانکاران ، سفارشات ، شکایت ، امتیازات ، پیشنهادات و انتقادات ، درخواست های همکاری و بسیاری امکانات دیگر را به صورت لیست و نموداری مشاهده نماید و کنترل کاملی بر همه ی اطلاعات داشته باشد .

اپلیکیشن بسازه :

بسازه یکی از قدرتمند ترین اپلیکیشن های خدماتی میباشد که در حدود 75 کلمه کلیدی سئو شده و در رتبه یک موتور های جستجو میباشد . بسازه در زمینه خدمات تخصصی ساختمانی فعالیت دارد که در مارکت های مختلف دانلود و بازدید بالایی دارد . طراحی اپلیکیشن خدمات ساختمانی بسازه بسیار زمانبر و حساس بوده است و همین تلاش این اپلیکیشن خدماتی را به موفقیت رسانده است . طراحی و برنامه نویسی بسازه توسط تیم جوان و خلاق گیلاس خندان به صورت کاملا تخصصی از صفر تا صد انجام شده است .

طراحی اپلیکیشن خدمات ساختمانی بسازه

اپلیکیشن آچاره :

آچاره نیز یکی از کارآمد ترین اپلیکیشن های خدمات منازل است که در ایران بسیار طرفدار پیدا کرده است .

طراحی اپلیکیشن های خدماتی مانند اپلیکیشن بسازه و اپلیکیشن آچاره در تخصص شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان هست . اگر برای کسب و کار خود طرح و ایده ای مد نظر دارید میتوانید با کارشناسان گیلاس خندان مشاوره و گفتگو نمایید و طراحی سایت و اپلیکیشن های خدماتی خود را به تیم توانای گیلاس خندان بسپارید .

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است