مشخصات جدید ارزان قیمت های مایکروسافت - تکنولوژی

مشخصات جدید ارزان قیمت های مایکروسافت

مشخصات جدید ارزان قیمت های مایکروسافت

مشخصات جدید ارزان قیمت های مایکروسافت

New low priced Microsoft specifications

به نظر می رسد مایکروسافت مجموعه ای ارزان تر از سطوح را در خط تولید دارد و به لطف برخی از تحقیقات فوق العاده از طرف WinFuture، اکنون می توانیم بدانیم که چگونه قیمت ها پایین می آیند: با پردازنده های Intel Pentium.

طبق گفته WinFuture، پردازنده های اینتل Pentium Silver N5000، Intel Pentium Gold 4410Y و Intel Pentium Gold 4415Y تراشه هایی برای تنظیمات جدید Surface خواهند بود.

به احتمال زیاد این پردازنده ها با 4 گیگابایت رم یا 8 گیگابایت رم ترکیب می شوند، که طبق معیارهای موجود در وب است که ممکن است دستگاه های جدید درحال آزمایش باشند. این مشخصات می تواند قبل از اینکه سطوح جدید نور روز را ببینید، تغییر کند.

یک خط ارزان تر از تبلت های Surface با توجه به آن که آخرین iPad اپل با قیمت 329 دلار / 319 پوند / AU 469 دلار است ,در Upfacen شایعه است که در منطقه 400 دلار (حدود 300 پوند / AU 540 دلار) باشد.

دقیقا زمانی که ما قصد داریم تا این محصولات جدید را مشاهده کنیم، مایکروسافت رسما به این نکته اشاره نکرده است - اما با توجه به اینکه آنها در FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال) در ایالات متحده آمریکا ظاهر شده اند، شواهد برآنست که به زودی عرضه خواهد شد.

گفته می شود این دستگاه ها دارای یک صفحه نمایش 10 اینچ است و بر خلاف پردازنده قوی تر و گران تر Surface Pro از USB-C پشتیبانی می کند.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است