رنگ های جدید آیفون شاید طلایی، آبی و نارنجی باشد - گوشی های هوشمند

رنگ های جدید آیفون شاید  طلایی، آبی و نارنجی باشد

رنگ های جدید آیفون شاید طلایی، آبی و نارنجی باشد

رنگ های جدید آیفون ممکن است شامل طلایی، آبی و نارنجی باشد

New iPhone colors may include gold, blue and orange

اپلهایی که بعدا امسال شاهد آن هستیم ممکن است در رنگهای مختلف در یکی از بزرگترین خروجیهای موجود از محدوده رنگ طبیعی اپل که تا کنون دیده ایم، برسد.

گزارش جدید از تحلیلگر قابل اعتماد Ming-Chi Kuo - و توسط 9To5Mac قابل مشاهده است - پیش بینی می کند طیف جدیدی از آیفون ها در رنگ های بیشتری به وجود می آیند و حتی برخی از اسامی را به اشتراک می گذارند.

بزرگترین تلفن های شگفت انگیز، آیپد OLED 6.5 اینچی است که گزارش ادعا می کند در سیاه و سفید سنتی آمده است - بسیار شبیه آیفون X - اما ظاهرا نیز با یک سایه جدید طلایی خواهد بود.

این همان رنگ طلایی گل رز است که ما در بعضی گوشی های قبلی اپل دیده ایم، انتظار است که آن را بیشتر شبیه سایه طلایی iPhone SE ببینیم.

محدوده کاملا جدید

Kuo همچنین دارای آی فون 6.1 اینچ LED است که ظاهرا در محدوده رنگی بیشتری با انتخاب رنگ های پررنگ آبی و نارنجی همراه با انواع رنگ قرمز، خاکستری و سفید می باشد.

در آیفون 5C 2013 (که همچنین در رنگ سفید، سبز، زرد و صورتی ظاهر شد) آبی در حال حاضر یک گزینه بود. اما این اولین بار است که ما اپل آیفون پرتقالی را شاهد هستیم، اگر شایعه درست باشد.

اگر چه نسخه های قرمز از محصولات آیفون را در گذشته شاهد بودیم، اپل هرگز در روز اول با نسخه قرمز عرضه نکرده است و در عوض ما شاهد آن هستیم که خیلی بعد از آن در چرخه پخش آمده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است