رویکرد چابک در پیاده سازی هوش تجاری - آموزش

رویکرد چابک در پیاده سازی هوش تجاری

رویکرد چابک در پیاده سازی هوش تجاری

رویکرد چابک در پیاده سازی هوش تجاری

Agile approach to implementing business intelligence

روش شناسی ما در پیاده سازی پروژه هوش تجاری خود استفاده مبتنی بر یک رویکرد چابک است که می تواند هزینه ها و زمان به بازار را به حداقل برساند.

پایه های این روش عبارتند از:

رویکرد

باید به اندازه کافی طراحی اولیه ، برنامه ریزی باریک باشد که قادر به دستیابی به اهداف پروژه باشیم .

به اندازه کافی مستندات، اسناد ضروری و موثر وجود داشته باشد

اتوماسیون فرایند. در صورت امکان بخش هایی از کارهای تکراری و یا کار مربوط به الگوهای ثابت به روش های خودکار منتقل شود. این باعث کاهش قابل توجه در زمان پیاده سازی می شود.

"Data Lake" فعال شده. این روش با تکنولوژی های جدید و روند هایی که سیستم های اطلاعات کسب و کار سنتی را به طور فزاینده ای با سیستم های "بزرگ داده" (Hadoop به طور خاص) ادغام می کنند، سازگار است

استفاده تکامل یافته از یک مدل برای تحقق انبار داده با استفاده از تکنیک های طراحی موثر و بهبود یافته .

روش DataSkills با تجزیه و تحلیل اولیه از محیط کسب و کار و مشکل شروع می شود که ما آن را به واحدهای کاری خود سازگار تقسیم می کنیم که ساده تر است. این روند از طریق رویکرد تکراری است که شامل مراحل زیر است:

تجزیه و تحلیل واحد کار

مدل سازی چند سطحی

مدل سازی منطقی

مدل سازی فیزیکی

مدل سازی معنایی

نمونه سازی

تأیید توسط کاربران کلیدی

تکمیل انکشافی

 

گسترش

این مرحله نهایی، علاوه بر انتشار نهایی، شامل یک فرایند آموزشی برای کاربران نهایی شرکت و کارمندان فناوری اطلاعات می باشد.

با اتخاذ راهکارهای BI ، با سرعت بخشیدن به زمان، به سرعت اطمینان حاصل می کنیم که اهداف پروژه به طور مؤثر و کنترل هزینه ها و برنامه های اجرایی در هر فاز انجام می شود.

روش BIM Implementation به تعدادی از منابع مناسب و ترکیب مدل های مشاوره ای (در محل، راه دور، در خارج از محیط و درج منبع مشتری) مورد نیاز برای هر مرحله کمک می کند. به عنوان مثال، ما اطمینان می دهیم که در مرحله اولیه که در آن فعالیت کم است، تنها منابع مطلوب را درگیر می کنیم و به تدریج منابع بیشتری در سطح اوج، با توجه به افزایش فعالیت، درگیر می شویم. این رویکرد، حداکثر ارزش کسب و کار را از طریق تدارکات افزایشی، ایجاد اعتماد به نفس کاربر وثبات در سراسر پروژه را فراهم می کند.

راه حل را با ارزیابی شکاف بین نیاز مشتری و عملکرد خارج از بسته در اوایل چرخه پیاده سازی و پرداختن به نیازهای مشتری منحصر به فرد با استفاده از پیکربندی و استفاده از راه حل اطلاعات کسب و کار به نیازهای خاص خود را. برنامه های کاربردی BI پیش ساخته مانند Oracle BI Applications به طور معمول 70٪ تا 80٪ از نیازهای سازمان را با طراحی در بر می گیرد. با ایجاد تغییرات مناسب در برنامه های BI از طریق تنظیمات و برنامه های افزودنی، این راه حل می تواند به 100٪ نیازهای مشتریان ما برسد. با این حال، اجرای دقیق در این مورد نیاز به دانش عمیقی از محصول، درک بهترین شیوه ها، مهارت ها و تخصص های مناسب و یک روش اثبات شده برای اطمینان از ارائه مطلوب نتایج بدون هزینه اضافی و یا راه حل ضعیف ارائه شده است.

معمار راه حل پیش بینی رشد آینده با ایجاد یک پایه پایدار با انعطاف پذیری ساخته شده است که پلت فرم و سازمان را برای رشد و تغییر قرار می دهد. روش شناسی BIM به ارزیابی وضعیت فعلی کمک می کند، نیازهای عملیاتی، تحلیلی و گزارش را تعریف می کند و معماری و مدل های آینده را تعریف می کند.

تیم های داخلی را قادر می سازد تخصص و دانش محصول B.I. مشاوران ذهن روش BIM شامل چندین روش تحویل و قالب برای انتشار اطلاعات است که اطمینان حاصل می کند که هر دو فناوری اطلاعات و کاربران تجاری مجهز به نگهداری راه حل هستند پس از اینکه مشاوران ما از این پروژه ها خارج شدند. علاوه بر این، مدل های BI پس از پیاده سازی BI را می توان در صورت نیاز مورد استفاده قرار داد.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است