ایده هایی برای بازاریابی 3 - کسب و کار

ایده هایی برای بازاریابی 3

ایده هایی برای بازاریابی 3

ایده هایی برای بازاریابی 3

Ideas for Marketing 3

صنعت بازاریابی اکنون از سوی انقلاب اجتماعی هدایت می شود. مارک های پیشرو امروزه به دنبال تغییر استراتژی های بازاریابی سنتی خود به طور کامل با توجه به رشد بی سابقه شبکه های اجتماعی هستند.

هنگامی که شما درک دقیقی از مشتریان خود داشته باشید باید بدانید چگونه آنها را به بازار عرضه کنید.

1. تعریف اهداف بازاریابی خود

با در نظر گرفتن اینکه شبکه های اجتماعی و برنامه های اجتماعی جدید به سرعت در حال ورود به صحنه هستند، به راحتی می توانید در تلاش برای همیشه در همه جا بمانید. به جای تلاش برای حضور در هر سایت رسانه های اجتماعی، انتخاب و انتخاب کنید که شبکه ها برای کسب و کار شما مناسب هستند.

برای مثال کسب و کارهای B2B در LinkedIn بسیار موفق خواهند بود، در حالی که خرده فروشان B2C متوجه خواهند شد که Instagram محل خوبی برای پیدا کردن خریداران است. با درک آنچه شما باید انجام دهید و کجا آنلاین می توانید این کار را انجام دهید، تلاش های بازاریابی آنلاین شما موثر خواهد بود.

فوربز توصیه می کند که با ارزیابی این سه شاخص از آگاهی، فروش و حمایت (از جمله ارجاع مشتری) شروع کنید. مصرف کننده ابتدا محصول و یا خدمات خود را در فاز "آگاهی" انتخاب می کند، از این رو نقطه قرمز، از طریق مراحل بررسی و نقطه خرید، همراه با نقطه زرد همراه است و در نهایت وفاداری به برند ایجاد می کند و به مرحله حمایت می پردازد (نقطه سبز). مصرف کننده محصول یا خدمات خود را به دیگران ارسال می کند.

سعی کنید تمرکز تلاش های بازاریابی خود را بر روی یکی از اهداف اولیه یا مرحله فرآیند به طوری که اهداف بازاریابی خود را به وضوح تعریف شده است و استراتژی بازاریابی خود را بیشتر متمرکز است.

2. ایجاد احساس در جامعه

دیگر کافی نیست که به سادگی توجه مصرف کننده را به خود جلب کنید و آگاهی ایجاد کنید. این برای زمانی بود که چشم انداز از یک محصول یا خدمات تنها همراه با آگاهی بود. اکنون باید یک لایه از ارزش افزوده در این مدل وجود داشته باشد.

شما باید مشتریان بالقوه را درگیر کنید و آنها را با منابع ارزشمند به منظور حصول اطمینان آنها در قیف خریداری کنید. به علاوه، محتوای جذاب، مصرف کنندگان را به مشارکت تشویق می کند..

3. ادغام فن آوری های جدید

مهم است که بازاریابان آنلاین با تکنولوژی های نوظهور کنار بیایند. در حالی که ممکن است یک انتظار منطقی برای اینکه بازاریابان شلوغ هر و هر ابزار جدیدی را که می بینند تست کنند، نباید از گزینه های آنها آگاهی داشته باشد. پس از همه، ابزارهای خاصی میتوانند باورنکردنی مفید باشند و زمان زیادی را صرف بازاریابان و تلاشهای اضافی کنند.

4. در هر کانال به طور فعال گوش دهید

نام تجاری شما با مجموعه ای از مکالمات ایجاد شده است. درک اینکه مشتری شما چگونه یاد می گیرد و در مورد مارک شما بحث می کند اهمیت دارد . به سایت های رسانه های اجتماعی و همچنین وبلاگ ها نگاه کنید تا بفهمند که چه چیزی می گویند، چه چیزی را می خواهند و آنگاه بازتاب آنها در کمپین های بازاریابی خود را تعیین کنید. این به شما کمک خواهد کرد تا شخص مورد علاقه خود را در فضای خود شناسایی کنید و نفوذگران را شناسایی کنید که می توانند پیام شما را تکرار کنند.

5. ایجاد کمپین هایی که مشتریان وقت خود را صرف آن می کنند

سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر فرصتی برای پیام خود را به افراد مناسب هدایت می کنند و با هزینه های تبلیغاتی شما بسیار کارآمد هستند. تقسیم آگهی های خود را براساس علاقه، نیازها، جمعیت شناسی و جغرافیا به منظور شخصی سازی و معناداری آن انجام دهید.

6. فقط پخش نکنید - مشارکت کنید

رسانه های اجتماعی یک فرصت منحصر به فرد برای عنوان کرن در خارج از خطوط شرکت های نرم افزاری طبقاتی ارائه می دهند و یک تجربه شخصی تر را ایجاد می کنند. تمرکز بر تعامل، ارائه ایده های معنی دار و محتوا و ارائه پیام های خود را به روش بسیار انسانی. ایجاد برنامه های تعاملی اجتماعی برای ایجاد علاقه و حفظ مشتریان و چشم انداز آینده اجرا کنید .

سید رضا میرمحمد

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است