Amazon Cloud Cam ساخت اکوسیستم اتوماسیون خانگی - تکنولوژی

Amazon Cloud Cam ساخت اکوسیستم اتوماسیون خانگی

Amazon Cloud Cam ساخت اکوسیستم اتوماسیون خانگی

Amazon Cloud Cam راهی برای ساخت اکوسیستم اتوماسیون خانگی

Amazon Cloud Cam Joins Burgeoning Smart-Home Ecosystem

آمازون شروع به فروش آخرین محصول هوشمند خود، یک دوربین امنیتی کرد که با دستیار شخصی Alexa و سخنرانان Echo کار می کند.

Amazon Cloud Cam به مشتریان اجازه می دهد تا فعالیت های زنده در داخل خانه خود را 24/7 انجام دهند. این ویژگی دارای رزولوشن کامل 1080 پیکسل، صدای دو طرفه برای برقراری ارتباط با اعضای خانواده یا حیوانات خانگی، تکنولوژی دید در شب و الگوریتم های پیچیده ای است که از یادگیری ماشین استفاده می کنند تا دریابند که آیا غریبه وارد خانه شما می شود یا نه.

دوربین هوشمند که قیمت آن 119. 99 دلار است، به Amazon Key وارد شده است که در اواخر ماه گذشته به معرفی آن پرداخته است. این سیستم به رانندگان اجازه می دهد درهای نخستین اعضای گروه را باز کند که می خواهند بسته ها را در داخل خانه هایشان قرار دهند.

ساعت تحویل

مشتریانی که از برنامه کلید آمازون استفاده می کنند، یک قفل هوشمند سازگار از ییل یا Kwikset نیاز دارند که اجازه می دهد تا رانندگان تحویل در طول یک زمان مشخص تحویل به خانه وارد شوند. کاربران می توانند به عنوان راننده درب را تماشا کنند، تحویل داخل را انجام می دهند و درب را می بندند.

آمازون قصد دارد سیستم ایمنی خانه را با بیش از 1،200 شرکت مختلف خدمات و تحویل، از جمله Merry Maids و Rover.com سگ واکر، هماهنگ کند.

آندرو هوارد، مدیر ارشد فناوری در Kudelski Security، گفت: "دستگاه های هوشمند در زمینه امنیت داخلی در چند سال آینده احتمالا مانع نظارت صنعت سنتی امنیت خانه می شوند.

"پرداختن به نظارت امنیتی فیزیکی از راه دور ممکن است به زودی یک سرچشمه باشد، زیرا مصرف کنندگان می توانند پول خود را ذخیره و اغلب خدمات بهتر را دریافت کنند در حالی که حفظ همان ذهنیت با بسیاری از دستگاه های امنیتی همانند که توسط شرکت هایی نظیر آمازون و گوگل ارائه می شوند، "

Amazon Cloud Cam از تکنولوژی صدای الکسا برای اتصال به بلندگو های هوشمند مانند Echo Show و Echo Spot و همچنین دستگاه های Fire TV آمازون استفاده می کند تا کاربران را ببیند چه کسی در داخل یا وارد خانه می شود.

کاربران با استفاده از یکی از این دستگاه ها می توانند فید ویدیو را از هر جایی از خانه تماشا کنند یا می توانند با استفاده از برنامه iOS یا Android از راه دور بر روی دستگاه های تلفن همراه خود تماشا کنند. هنگامی که کاربران دور از خانه هستند، Cloud Cam را می توان برای ارسال اطلاعیه ها به تلفن های خود تنظیم کرد، هشدار آنها را هنگامی که حرکت شناسایی شده است.

برای اشتراک اضافی، آمازون از دوربین های اضافی در خانه پشتیبانی می کند و ذخیره سازی نامحدود و بارگیری نامحدود را ارائه می دهد. اشتراک همچنین اجازه می دهد تا برای تشخیص شخص، راه را برای پرچم فعالیت های انسانی در داخل خانه.

فن آوری یادگیری ماشین می تواند زمانی که حرکت با چیزی که انتظار می رود مانند حیوان خانگی یا چیزی غیرمنتظره - مانند یک مزاحم ایجاد شود را تشخیص دهد.

بلیک کوزاک، تحلیلگر اصلی خانه هوشمند و فن آوری امنیتی در IHS Markit، گفت که یک بازار رو به رشد برای دوربین های امنیتی داخلی خانه وجود دارد، با بیش از 90 سازنده مختلف در سراسر جهان حمل و نقل حدود 10،000 واحد در سال است.

کوزاک گفت، آمازون Cloud Cam را به عنوان راهی برای ساخت اکوسیستم اتوماسیون خانگی خود معرفی کرد. با توجه به گسترش کسب و کار مواد غذایی شرکت و به دست آوردن 13 میلیارد دلار غذای کامل، این احتمالا فقط آغاز روند است.

وی گفت: "این واقعا اجازه می دهد تا آمازون یک تجربه سفارشی در خانه را ارائه دهد."

 

رقبای برجسته

دستگاه های رقیب از Nest و سایر شرکت ها تکنولوژی بالاتری نسبت به Amazon Cloud Cam ارائه می دهند. به عنوان مثال Nest Cam IQ شامل تکنولوژی SuperSight، سنسور 4K با HDR، ردیابی نزدیک، هشدار چهره آشنا با اشتراک NestAware، لغو نویز و سرکوب اکو است.

این ادغام با Google Home برای این زمستان صورت می گیرد و این شرکت قصد دارد تا سال 2018 نام های Door Hello را وارد کند.

Nest اخیرا سیستم زنگ خطر Nest را که شامل آشکارسازهای حرکت، کنترل صدا و نظارت از راه دور امنیت از راه دور می باشد، معرفی کرد.

ویلیام مالیک، معاون رییس استراتژی های زیربنایی Trend Micro، با وجود فعالیت های روزافزون، تاثیر دوربین های خانگی هوشمند بر بازار امنیت خانه را تا حد امکان افزایش می دهد.

او به TechNewsWorld گفت: "ضعف آمازون در بازار امنیت خانگی، عدم وجود یک شخص واقعی برای صحبت کردن است."

فناوری نفوذی

علیرغم افزایش علاقه به این دستگاهها، طرفداران حفظ حریم خصوصی نگرانی های خود را در مورد خطر مصرف کنندگان - که ممکن است کنترل اطلاعات خصوصی خود را از دست بدهند - در مقایسه با مزیت استفاده از این دستگاه ها در خانه خود ابراز کرده اند.

مرکز اطلاعات حفاظت از حریم خصوصی الکترونیکی دو سال پیش از کمیسیون تجارت فدرال درخواست کرد تا صدای فن آوری الکسا را ​​بررسی کند و از وزارت دادگستری درخواست کند که آیا چنین دستگاه های گوش دادن نقض قوانین مربوط به سرویس های تلفنی فدرال است. برخی از حامیان حفظ حریم خصوصی ترسیدند که الکسا فعالیتهای روزمره کاربران را نظارت کند.

مارک راتنبرگ، مدیر اجرایی مرکز اطلاعات حفاظت از حریم شخصی، به TechNewsWorld گفت: "بسیاری از کارشناسان فناوری، ابراز شک و تردید جدی در مورد [اینترنت چیزها] در خانه دارند. "مزایا بیش از حد است، و خطرات قابل توجه است

TechNewsWorld برداشت از

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است