سونار کمکی بزرگ برای بهینه سازی وب سايت - تکنولوژی

سونار کمکی بزرگ برای بهینه سازی وب سايت

سونار کمکی بزرگ برای بهینه سازی وب سايت

سونار کمکی بزرگ برای بهینه سازی وب سايت

A great auxiliary Sonar for website optimization

سونار مايکروسافت، مي تواند به توسعه دهندگان وب سايت هاي موثر و امن تر کمک کند.به گفته مايکروسافت، سونار، يک ابزار ليزر و اسکنر سايت، تکامل ابعادي ابزار اسکن استاتيک است.

تيمي که مرورگر مايکروسافت Edge را توسعه داده است Sonar را به نیز عنوان راه ی بهتر براي نگه دارندگان وب سايت براي بررسي عملکرد و امنيت وب سايت در نظر گرفت. اين سيستمدارای قابليتهاي بالقوه همکاري، عملکرد، امنيت و پيشرفتهاي مربوط به برنامه وب است.

پيدا کردن مشکلات وب سايت نيمي از آن چیزی است که سونار انجام مي دهد. نيم ديگر پيشنهاد راه حل هاي ممکن است.

مايکروسافت ابتدا يک ابزار اسکن استاتيک در مرورگر وب خود در سال 2013 براي شناسايي و بهينه سازي نسخه هاي قديمي اينترنت اکسپلورر، از دست دادن پيشوندها و کتابخانه هاي قديمي استفاده کرد. نسخه به روز مي تواند کد وبسايت را اجرا کند. اين مجموعه اي از قوانين مدرن است که قادر به اجراي موازي و ادغام با سرويس هاي ديگر مي باشد.

سونار ترکيبي از فن آوري هاي موجود براي رسيدگي به مشکلات امنيتي براي توسعه دهندگان وب است.

سونار از روند ابزارهاي امنيتي با توجه به مفاهيم جنبش DevSecOps هماهنگ شده اند، دنبال مي شود. شرکت ها مي توانند از سونار برای برنامه هاي امنيتي مهمي که براي انجام ارزيابي هاي پايهای امنيت و شناسايي اجزاي با آسيب پذيري شناخته شده است ,استفاده کنند.

مايکروسافت سونار را به صندوق JS در تابستان گذشته اهدا کرد. کد پروژه Sonar در Github در دسترس است.

ابزار اسکنر به عنوان يک سرويس وب منبع باز که ميزبان مايکروسافت و به عنوان يک خط فرمان (CLI) است در دسترس است. قابليت CLI به کاربران اين امکان را مي دهد که ابزار را مستقيما در يک URL وب سايت ادغام کنند

اين سرويس در بالاي Azure مستقر است با استفاده از ظروف Docker که مي تواند هر وبسايت قابل دسترس را اسکن کند.

قوانين Sonar توسط مجموعه اي از بهترين شيوه هاي وب پشتيباني مي شود. لينک ها مستندات مفصل را فراهم مي کنند که با هر قانون جديدي که در اسکنر ساخته شده است، رشد مي کند

 

سونار يک پيشرفت بزرگ نسبت به اسکنرهاي قبلي است. از مزاياي آن توانايي اجراي کد وبسايت به جاي انجام تجزيه و تحليل استاتيک است. يک مجموعه بهتر از قوانين؛ اجراي آزمايش موازي؛ و ادغام با ساير خدمات.

پايه کد منبعی که کاملا باز شده يکي ديگر از مزاياي توسعه مداوم توسط جامعه پروژه سونار است.

ويژگي هاي با قابلیت توسعه:

يک افزونه براي ويژوال استوديو کد

گزينه هاي سفارشي سازي پيکربندي براي سرويس آنلاين

قوانين جديد براي عملکرد، دسترسي، امنيت، برنامه هاي پيشرفته وب و موارد ديگر.

پروژه Sonar با مجموعه اي از اصول هدايت مي شود که کاربر را در مرکز قرار مي دهد، براي بهترين منافع را برای جامعه ايجاد مي کند و از همکاري با ابزار و خدمات موجود پشتيباني مي کند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است